Soraya, Professional, Balsam do ciała `Ujędrnienie i nawilżenie`

Soraya, Professional, Balsam do ciała `Ujędrnienie i nawilżenie`

Balsam Soraya Professional został stworzony na bazie doświadczeń z kosmetyki profesjonalnej. Polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Efektywnie wysmukla i modeluje sylwetkę. Redukuje miejscowe zaokrąglenia.

Zawiera:Kolagen, Ekstrakt z Zielonej Kawy, Proteiny Kaszmiru.

Rezultat:
- intensywny wzrost jędrności naskórka
- poprawa rzeźby i redukcja zaokrągleń
- idealne nawilżenie skóry
- zwiększenie elastyczności i gładkości naskórka
Dostępny również w wersji 400ml.

kiepski

bardzo ciężko się rozsmarowywuje i okropnie długo się wchłania. niegłupi rześki zapach... to tyle z jego atutów. nawilża średnio, ujędrnienia nie zauważylam. według mnie zupełnie nie spełnia swojej funkcji

Ilość zużytych opakowań: 1x 400ml

Nawilża, nie ujędrnia

Balsam pospolity, ma plus za dobre nawilżanie, minus za to, że nie ujędrnia mimo obietnic na opakowaniu, które jest bardzo niewygodne w użyciu- balsam jest gęsty i trudno go wydostać. Wchłania się dość dobrze.

Używam tego produktu od:6 m-cy

Nie polecam

Nie wiem nawet co skusilo mnie na zakup tego specyfiku. Balsam - naprawde nic specjalnego. Jego najwiekszy i jedyny plus to ten, ze nie szkodzi. Minus, ze nie pomaga.

Używam tego produktu od:polowa opakowania

takis se :)

Jeden z wileu. \Dziewczyny ja juz dawno przestakam uzywac balsamy jakiekolwiek, zazywam Capivit Hydro control i to jest dopiero swietne nawilzeniei ujedrnienie od srodka, a balsamow uzywam tylko dla chwilowej przyjemnosci, zapachu, polecam capivit

Używam tego produktu od:miesiaca

słaby..

Zużyłam jakoś całą butlę i nigdy więcej go nie kupię... Mam suchą skórę na nogach, szczególnie łydki i piszczele. Nie jest jakaś strasznie przesuszona, ale potrzebuje solidnego nawilżenia. Ten balsam w pierwszej chwili niby je daje, ale po 15 minutach (!) czuję, że skóra znów jest sucha. Popołudniu jest już szorstka i nieprzyjemna, na dodatek swędzi. Nie cierpię go...
Dostaje AŻ 2** za to, że na rękach i dekolcie w miarę daje radę (ale tam to i bez balsamu mam normalną skórę)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Nie taki znowu "Professional"

To taki balsamowy "średniak" - nie ma w sobie nic takiego co by przekonało mnie do ponownego kupienia :)
Owszem - normalną skórę nawilża przyzwoicie, bardzo długo to nawilżenie się utrzymuje. Konsystencja jest normalna, typowa dla balsamów (chociaż ja też wyczuwam jakieś ziarenka?). Zapach - no nie wiem, chyba mi się do końca nie podoba? Ujędrniania? Chyba faktycznie coś tam ujędrnia...

Ogólnie jeżeli ktoś się nie nastawia na cuda - to do codziennej pielęgnacji ten balsam jest ok. Natomiast jeśli ktoś zasugerowany słowem "Professional" w nazwie liczy na spektakularne efekty...to może (i raczej będzie) zawiedziony.

Może kiedyś jeszcze go kupię, jak nie będę miała pomysłu na kolejny kremik albo ciekawej nowości pod ręką ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

taki sobie

Balsam ma dziwną, jakby ziarnistą konsystencję. Jest mało wydajny. Miałam go w wersji 400 ml i wystarczył na zaledwie miesiąc codziennego stosowania. Nie nawilża, a pozostawia dziwną jakby tłustawą warstwę, pod którą czuć, że skóra chce pić. O ujędrnianiu oczywiście nie ma mowy, ale nie wiem, czy którykolwiek z balsamów, który obiecuje ujędrnianie, faktycznie ujędrnia. Bardzo średni balsam, nie mogę go polecić. Kupiłam go w promocji za 8 zł 400 ml - cena była wtedy adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

niezły

Jak na te cene to niezly balsam ale żadna rewelacja.
pachnie tak sobie-delikatnie, troche kwiatowo.
Dobrze nawilża ale efektu ujedrniającego nie stwierdziłam. ;)
Ma dość rzadką konsystencje ale dobrze się rozprowadza.
Minusem jest to, że jest niewydajny. Trzeba go uzyc naprawde sporo jednorazowo.
Można spróbować ale nie trzeba :)

Spoko

Balsam jest genialny- cudownie nawilża i wygładza skórę. Do tego ma super zapach i jest bardzo wydajny. NIe ujędrnia, ale mi to nie przeszkadza... bo świetnie nawilża.Godny plecenia. ;)

Ilość zużytych opakowań: 400ml

taki sobie

balsam jak balsam. owszem ładny zapach, szybko sie wchlania, dobra konsystencja. z nawilżeniem też OK. ale... khy khy.. gdzie to ujedrnienie? :F
Idealnie nadaje sie po szybkim prysznicu z rana. Jedynie co to opakowanie jest koszmarnie nieporeczne -.-
jak dla mnie zwykły balsamik za nieduże pieniążki. Używam tego produktu od: 5 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

dla cierpliwych

Podoba mi się w nim prawie wszystko - zapach, konsystencja i bardzo ładnie wyglądająca skóra. Jedyny minus to opakowanie, które nie nalezy do najbardziej eleganckich, ale w końcu nie o opakowanie chodzi.
Ja widzę efekty użycia już po pierwszym stosowaniu, mam wrażenie, że porządnie troszczy si,ę o moją skórę. Wymaga cierpliwości, bo choć nie jest tlusty, powinien służyć do krótkiego masażu., nie do szybkiego wklepania w biegu do pracy. Jak dla mnie to akurat plus.

Używam tego produktu od: dawna

od teraz ulubiony

Rewelacyjny balsam!
Kupiłam z ciekawości. Balsam pachnie fajnie, tak świeżo, kwiatowo, owocowo... czystością :) wchłania się błyskawiczne, zostawia gładką jedwabista skórę na długo.. nawadnia ją, ale nie natłuszcza. Zapach trzyma się na skórze kilka godzin. Opakowanie jest gigatyczne a balsam mega wydajny więc starczy mi na dłuuuugo

nie dam 5 gwiazdek bo nie ujędrnia. Ale mimo wszystko kupie jeszcze raz

Ilość zużytych opakowań:1/2 z 400 ml