Soraya, Professional, Balsam do ciała `Ujędrnienie i nawilżenie`

Soraya, Professional, Balsam do ciała `Ujędrnienie i nawilżenie`

Balsam Soraya Professional został stworzony na bazie doświadczeń z kosmetyki profesjonalnej. Polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Efektywnie wysmukla i modeluje sylwetkę. Redukuje miejscowe zaokrąglenia.

Zawiera:Kolagen, Ekstrakt z Zielonej Kawy, Proteiny Kaszmiru.

Rezultat:
- intensywny wzrost jędrności naskórka
- poprawa rzeźby i redukcja zaokrągleń
- idealne nawilżenie skóry
- zwiększenie elastyczności i gładkości naskórka
Dostępny również w wersji 400ml.

Całkiem fajny :)

Używam go codziennie i faktycznie skóra jest gładsza, jakby trochę lepiej napięta, ale nie oszukujmy się nie istnieje cudowny kosmetyk, który sprawi, że nasze ciałko będzie super jędrne bez żadnego wysiłku... Balsam dodatkowo nieźle nawilża skórę, więc naprawdę polecam.
Dodatkowa balsam ma dość gęstą konsystencję, bardzo dobrze się wchłania i jest bardzo wydajny. Zapach średni, ale taki delikatny, "nienachalny" więc może być.

Używam tego produktu od:około miesiąca

stosuję i polecam!

mogę z czystym sumieniem polecić ten kosmetyk! balsam ślicznie pachnie (ale nie nachalnie, bo tego nie lubię - tak właśnie delikatnie). Szybko się wciera w skórę i nie zostawia tłustego filmu. Skóra jest naprawdę trochę gładsza... Naprawdę polecam.Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Zwykły balsam.

Więc sprawa ma się tak: jest to po prostu balsam nawilżający. Stosowałam go codziennie przez miesiąc i nie zauważyła absolutnie żadnego ujędrnienia skóry. jego plusem jest to, że faktycznie fajnie nawilża, szybko się wchłania, więc jest dobry na poranne użycie po prysznicu. Nie uczula, zapach taki normalny, balsamowy, nie przeszkadza.
Poza niską cenę już nie ma chyba żadnych zalet. Zwykły, niegłupi balsamik i to wszystko.

Używam tego produktu od:miesiąca