Sunsilk, Świeżość i Witalność, Szampon

Sunsilk, Świeżość i Witalność, Szampon

Nowy szampon Sunsilk zapewnia świeżość i witalność dzięki lekkiej formule.
Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji włosów Sunsilk Świeżość i Witalność wzbogacona ekstraktem z mleczka palmowego i miłorzębu japońskiego sprawia, że pozbawione świeżości włosy to już historia. Kosmetyki z tej linii zostały stworzone specjalnie z myślą o pielęgnacji włosów normalnych aby stały się one pełne witalności i lekkość o każdej porze dnia.

W sam raz

Bardzo dobrze myje. Włosy są po nim gładziutkie w dotyku.Ładnie pachnie. Skóra głowy jest wypoczęta, ponieważ szampon nie obciąża włosów. Były lśniące i mocne. Włosy dłużej były świeższe. Nie elektryzowały się i dobrze układały. Unosiły się. Polecam.

Używam tego produktu od: Używałam

nie najgorszy

Zakupiłam go szukając czegoś, co mogłabym spakować do swojej kosmetyczki w wakacje i akurat ten szamponik wpadł mi w ręce ;-). Do jego plusów można zaliczyć ładny zapach i estetyczne opakowanie oraz niską cene i wydajność. Jednak po jego stosowaniu nie zauważyłam aby moje włosy były dłużej świeże, a na tym najbardziej mi zależało. Nie działa też cudów w kwestji witalności moich włosów, choć mimo wystawiania ich na słońce nie stały się sianowate. Podsumowując jest to dobry produkt, ale nie liczyłabym na jakieś spektakularne efekty,zwłaszcza,że szampon zawiera dużą ilość emugletorów(widać po perłowym koloże). Raczej nie kupie go więcej, bo poszukuje produktów które w 100% mnie zadowolą.

Używam tego produktu od:niecałych dwuch miesięcy

Lubie Sunsilka!

Kolejny szampon Sunsilk, ktory przypadli mi do gustu. Kupilam go na wyjezdzie, kiedy okazalo sie, ze nie wzielam ze soba szamponu, w portfelu mam jakies 7 zlotych, a w promieniu 20 km bankomatu brak. Okazalo sie jednak, ze to calkiem dobry wybor.
Pachnie oblednie - cos pomiedzy Sunsilkiem pomaranczowym a Herbal Essences zielonym, owocowo - swiezo, bardzo fajnie. Pieni sie bardzo mocno, wystarczy odrobina, zeby umyc wlosy. Splukuje sie szybko, wlosy zostaja pachnace, blyszczace, swieze i lekkie. Ot taki sobie szamponik pielegnacyjny, ktorego zapach znacznie zwieksza przyjemnosc stosowania. Nie wiem, czy kupie, bo na rynku tyle innych szamponow, ale znajac moje uwielbienie dla Sunsilka pomaranczowego mam prawo przypuszczac, ze nasze drogi jeszcze kiedys sie zejda. Plus za cene - 6 zl za szampon to cena bardzo przyzwoita.

Używam tego produktu od: kwietnia