Clean & Clear, Rozgrzewający peeling głęboko oczyszczający

Clean & Clear, Rozgrzewający peeling głęboko oczyszczający

Rozgrzewający Peeling Clean & Clear rozgrzewa skórę w momencie zetknięcia z wodą i złuszcza naskórek, aby oczyścić zalegające w porach zanieczyszczenia. Efekt rozgrzewania otwiera pory i pomaga peelingowi naprawdę dobrze je oczyścić. Twoja skóra pozostaje dokładnie oczyszczona, miękka i gładka przez cały dzień

średniaczek

Peeling ma dwie zalety: fajnie rozgrzewa(niestety trwa to tylko chwilkę) i dobrze ściera martwy naskórek. Byłby całkiem fajny gdyby nie fakt że pozostawia powłokę którą ciężko spłukać z twarzy. Jest to bardzo kłopotliwe i nieprzyjemne, nie czuć przez to takiego wrażenia czystości i świeżości jakie powinno być po użyciu peelingu. Poza tym niezbyt ładnie pachnie i jest droższy o mojego faworyta nivea young, tak więc nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

nieeee

Hmm... no czuć ciepło, które rozszerza pory, czuć ścieranie, ale niewiele z tego wynika. Po użyciu wydaje się, że twarz jest gładka, ale to tylko złudzenie, bo peeling zostawia na niej dziwną, tłustą w dotyku powłoczkę i to ona a nie skóra jest gładka. Nie pogarsza stanu skóry, ale też go nie polepsza. Ogólnie nie tego oczekuję od peelingu

totalny niewypał !!

produkt nie spełnił moich oczekiwań nawet w 1 % . Przyciągneła mnie do niego nazwa rozgrzewający głęboko oczyszczający i myślałam że taki będzie , myliłam się.

minuisy:
- nie oczyszcza skóry, akuratnie moją jeszce bardziej pozatykał,
- nie nadaje się w ogóle na pryszcze ,czy tym bardziej trądzik
- po użyciu zostawia tłustą warstwę na skórze, a po użyciu wieczorem, rano wstaje się z nowymi niespodziankami.

plusy:
- jeżeli chodzi o właściwości dostane plusa za niską cene i za przyjemne rozgrezwanie buzi .

nie spelnia moich oczekiwan

Mam tlusta zanieczyszczona wagrami skore. Peeling przyjemnie rozgrzewa /przez 2-3 sekundy/, jednak nie oczyszcza skory. Po uzyciu skora wydaje sie delikatniejsza, jednak na drugi dzien przybywa mi pryszczy. Nie spelnia wiec moich oczekiwan. Ponadto ciezko go wycisnac z tubki.Używam tego produktu od:6-8 tygodni

Bardzo fajny :)

Na plus:
- uwielbiam moment przyłożenia go do twarzy - to super ciepełko :)
- drobinki peelingujące to chyba zwykły cukier - słodkie w smaku i rozpuszczają się w wodzie (dzieki czemu ciężko przesadzić z tarciem o skórę)
- bardzo dobrze oczyszcza
- jest przyjemny - nie szczypie i nie podrażnia

Na minus:
- dużo się go zużywa "na raz",
- ciężko go wycisnąć tyle, ile trzeba i równo nałożyć, bo przed kontaktem z wodą ma konsystencję gęstej pasty,
- po użyciu i zmyciu pozostawia na skórze wastewkę czegoś dziwnego, co w dodatku jest słodkie, to mnie trochę wkurza

Peeling który naprawdę działa

Nie mam problemu z pryszczami ale za to strasznie tłustą i zanieczyszczoną cerę, ten peeling wszystko fajnie ściera: mniejsze wągry znikają, większe stają się mniej widoczne i wogóle cera robi się jak pupka niemowlaka (szkoda że na krótko). Fajnie że substancją ścierną jest cukier, bo inne peelingi ciągle mi wpadały do oczu, no i wiadomo jak długo trzeba trzeć - dopóki cukier się nie rozpuści:)
Ale z pewnością nie jest to peeling dla cery wtrażliwej - trze mocno. Ale jeśli ktoś ma tłustą i grubą skurę jak ja, to polecam:)

Używam tego produktu od: początku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Moze byc :)

Calkiem niezly peeling. Faktycznie mocno grzeje, ale tylko przez chwile :) na poczatku ciezko sie rozprowadza (przypomina gesta paste), ale pod wplywem wody zmienia konsystencje i rozsmarowuje sie calkiem przyjemnie. Drobinki po uplywie kilkudziesieciu sekund rozpuszczaja sie, dzieki czemu nie sposob "przedobrzyc" z tarciem :D Skora po uzyciu jest gladka i mila w dotyku. Nie zauwazylam, by zapychal pory :) Baaardzo wydajny. Mozna go spokojnie polecic.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni

mnie się podoba

Napewno nie jest to kosmetyk, który powinno się stosować codziennie, ale warto miec coś takiego w swojej kosmetyczce. Działa silniej niż oczyszczająco-rozgrzewające maseczki.

Główne zalety:

+ silnie oczyszcza, cera robi się gładsza
+ rozgrzewa (zgodnie z obietnicą producenta)

- konstystencja "wejściowa" ;) (przy nakładaniu) - trudno nałożyć, to może być nieprzyjemne, nie powinno sie stosować przy rankach na twarzy ani większych wypryskach, bo może je rozpaprać

- konstystencja "wyjściowa" - pod wpływem wody maseczka zmienia się w bardziej ciekłą, trudną do usunięcia (ja zawsze stosuję jakiś żel myjący i tonik aby ją usunąć)

- może podrażniać

Jeśli nie macie większych problemów z podrażnieniami, ja tę maseczkę polecam. Stosuję mimo, że nie lubię samego nakładania i usuwania, bo działanie oczyszczające i wygładzające w 150% rekompensuje te nieprzyjemności.

Używam tego produktu od: ponad roku

REWELACJA

Po użyciu peelingu skóra jest niesamowicie gładka i delikatna. Odkąd go używam regularnie stan mojej skóry znacznie się poprawił. Ma bardzo przyjemny zapach. Starcza na długo.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Najlepszy:):):):):)

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY NA 5 z +:)

peeling ten jest swietny:) najlepszy jakiego dotychczas uzywalam:) mialam powazne problemy ze skora... tradzik, tlusta swiecaca sie skora;/ i strasznie sucha skore zarazem;/;/!!! dzieki temu peelingowi zapomnialam juz co te pojecia wogole oznaczaja!!!! skora po nim nie jest sciagnieta ani sucha!! swietnie oczyszcza , nawilza i w moim przypadku bardzo pomaga w podleczeniu i zapobieganiu krostek:)ajjj brak slow....poprostu co mi zostaje?? Goraco polecam!!!!:D

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

lubię go :)

Dobrze oczyszcza skórę. Miło rozgrzewa twarz podczas mycia a drobinki delikatnie oczyszczają skórę. Po umyciu pozostaje miękka skóra. Nie podrażnia. Jest bezapachowy.
Zauważyłam, że odkąd używam tego peelingu moja skóra wygląda lepiej.
Najlepiej spróbować samemu:)

Używam tego produktu od: 1miesiąc

fajny peeling... ale do stóp!!

Najgorszy preparat do cery trądzikowej jaki miałam!!! Ten peeling to chyba jakiś żart ze strony producenta?! Może i oczyszcza, ale może i "zapychać"! To jest niewybaczalne- przecież to produkt dla skóry trądzikowej!!! Gdy sie go zmyje to pozostaje taka tłustawa warstwa (może ona udaje tą miękkość i oczyszczenie, o których pisze producent). Ale znalazłam sposób, żeby go zużyć- stosuję go jako peeling ale do... stóp!!! No i po kłopocie ;p

Używam tego produktu od:kupiłam rok temu