Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Roll-On antycellulitowy `Płaski Brzuch`

Stworzony specjalnie po to, aby zwalczać specyficzne problemy brzucha. Z unikalnym aplikatorem w kształcie wałka wygładza fałdy i cellulit.

Skuteczność formuły, która zawiera lipokofeinę usuwającą nagromadzony tłuszcz i elastyczne włókna roślinne, została wzmocniona dzięki aplikatorowi w kształcie wałka, który ułatwia masaż i rozprowadzanie produktu.

Rezultat: po 8 dniach fałdy są wygładzone, brzuch spłaszczony. Dzień po dniu skóra brzucha jest naprężona.

Potwierdzona skuteczność:

- Natychmiast: skóra jest bardziej gładka i bardziej jędrna

- Po 8 dniach: wygładzone fałdy i cellulit

- Po 4 tygodniach: bardziej płaski brzuch

Skład: aqua, alcohol denat., cyclopentasiloxane, propylene glycol, glycerin, coffeine, cyclohexasiloxane, dimethicone, PEG-7 phosophate, gingko biloba/gingko biloba leaf extract, hydrolyzed soy flour, disodium rutinyl dusulfate, escin, acrylates/C10-30, alkyl acrylate crosspolymer, nymol-66, PEG/PPG-16/18 dimethicone, salicylic acid, triethanolamine, xantan gum, parfum/ fragrance, alpha-isomethyl ionone, benzyl beznoate, citral, citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, hydroxyisohexyl, 3-cyclohexene, carboxaldehyde, limonene, linalool (15.11.2008)

Cena: ok. 20-28zł / 100ml

SwietnyALEkonieczne ćwiczenia!

Tego roll-on-u antycelulitowego "Płaski brzuch" stosowałam równo rok temu, kiedy miałam lekką nadwagę i chciałam pozbyć się ogromnej oponki z tej części ciała... Naprawdę przetestowałam wiele tego typu kremów i żeli. Muszę stwierdzić, że ten produkt daje naprawdę rewelacyjne efekty! ... ALE muszą one być poparte rzetelnymi, regularnymi ćwiczeniami. Dzięki masażerowi i temu żelowi zgubiłam w talii ok 10 cm! Skóra była ładnie napięta, jędrniejsza i nawet nawilżona. Niestety nie jest bardzo wydajny, jezeli smaruje się nim 2x dziennie. Produkt ma praktyczne opakowanie. Po zużyciu kremu używam samego masażeru stosując inne kosmetyki. Nie daje 5 gwiazdek, ponieważ - nie oszukujmy się - aby były widoczne jakiekolwiek efekty trzeba dodać do tego przede wszystkim więcej ruchu. Bez tego, tak naprawdę, przypuszczam, że efekty byłyby żadne, nawet jeżeli masowałoby się brzuch kilka razy dziennie. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ znalazłam inny kosmetyk tego typu, który jest tańszy a efekty, poparte ćwiczeniami są takie same. Mimo wszystko polecam, bo to bardzo dobry produkt.

Używam tego produktu od: rok temu

Lepi i szczypie

Powiem tak wolę normalny masażer plus żel anty ale to było ciekawe doświadczenie. Należy uważać bo roler łapie skórę na udach i można się nieźle uszczypnąć. Jak dla mnie ten żel lepił się a po pewnym czasie napinał skórę jakby była posmarowana kurzym białkiem czyli tandetna sztuczka. Trochę wygładził skórę i może ciut ujędrnił (ale po co ta cała zabawa skoro jest super mleczko GARNIER ujędrniające bez minusowych defektów tego żelu) Ja kupiłam to cudo za ok 36zł !!

Używam tego produktu od:2 tyg

nie polecam

Kupiłam go jak tylko wszedł, był reklamowany wszędzie, ale efektów po nim to ja nie widziałam, aczkolwiek był niedrogi, wiec nie straciłam dużo pieniędzy. Nie jest godny polecenia, choć ładnie pachnie i ma ładną konsystencję ;)

Używam tego produktu od: nie uzywam juz

Kolejne przechwalone cudo

Ten kosmetyk kupiłam raz, jakieś pół roku temu, zachęcona reklamami i chęcią posiadania ślicznego płaskiego brzuszka. Oczywiście na cuda nie liczyłam, ale miałam nadzieje na jakikolwiek efekt wyszczuplający, no i się przeliczyłam :(. Jedyny plus to poręczne opakowanie i dość fajna nakładka masująca, która wygładza brzuszek, ale jak już napisałam-obiecanych rezultatów nie zauważyłam.

nawet nawet

Miałam go kiedys.. chciałam wyprobowac to się skusiłam. Miał fajny zapach, fajna konsystencje chociaz trochę klejącą..czy ujędrniał?moze trochę..ale płaskiego brzucha raczej nie zrobil.. Nie szkodzi ani nie pomaga ot taki na spróbowanie.
tylko cena jak za takie cos wysoka.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam

nie szkodzi ale też nie działa

Dzięki Bogu już go skończyłam.

Plusy:
-szybko się wchłania
-skóra się nie lepi

Minusy:
-nic nie robi,
-nic nie działa
-a do tego ten mechanizm (rolujący ;) ) również zawiódł po 1 użyciu

Nie polecam,

Używam tego produktu od:pół roku albo i dłużej

można go kupić

Fajny, bo pomysłowe opakowanie, element masujący jest fajny, 2 w 1, bo ja zawsze najpierw używam masażera do ciała, potem nakładam balsam, a tu proszę, mniej czasu straconego na zabawę.
Szkoda tylko, że resztki balsamu pozostają na tej rolce, ale da się to wyciągnąć i wymyć pod bieżącą wodą.
Zapach przyjemny, brzuszek fajnie wygląda po takim zabiegu, jak systematycznie się go stosuje.
Cena taka sobie, małe opakowanie.

Używam tego produktu od: raz kupiłam

i tak i nie

Plusik za pomysłowe opakowanie.Fajna żelowa konsystencja która szybko się wchłania.Ładny zapach.Ujędrnia i wygładza ale płaskiego brzuszka nie zapewni.Są jednak tańsze o zbliżonym a nawet o takim samym działaniu

Używam tego produktu od:używałam dawno

ladny zapach!

Dobry, ale sa tansze dające podobne efekty. Plusem tego kosmetyku są: masażer oraz śliczny zapach. Aczkolwiek uważam, że cena jest wygórowana. Kupię jeśli bedzie w promocji.
Skora jest ujedrniona, gładsza, napięta. Wygodnie się go aplikuje i bardzo szybko sie wchlania. W połaczeniu z dietka i cwiczeniami odwala całkiem niezła robote ;>

Używam tego produktu od:3mcy

OK

Dobry produkt, napina skórę ale nie zauważyłam, żeby cellulit znikał. Może mój jest niezniszczalny? ;p ale masażer doskonały, gdy zużyłam żel, wlałam do umytej buteleczki mój ulubiony trilaser z avonu.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Nowa wersja

U mnie na opakowaniu jest napisane : "płaski brzuch o podwójnej skuteczności działania". Także opakowanie trochę rożni się wyglądem, jest bardziej dostosowane do trzymania w ręce.
Roll-on dostaje plus za... super rolkę, którą się masuję.
Balsam bardzo fajny, napina skórę, ale wydaje mi się że nie różni się dużo od wersji podstawowej (żółtego balsamu).
Co do skuteczności - nie mam cellulitu na brzuchu, więc trudno mi ocenić, jednak skóra jest bardzo napięta. Na pewno niesie jakiś efekt.

Ale i tak daje mu bardzo dobrą ocenę, gdyż nawet po skończeniu się balsamu można go używać jako masażera :)

Używam tego produktu od: niedawna

ŚWIETNY ŻELIK

Żelik jest super.Przyjemnie pachnie,świetnie się wchłania,cudownie nawilża i lekko ujędrnia skórę.Cudów się nie spodziewałam,ale oczekiwałam nawilżenia i ujędrnienia i to otrzymałam.Co do opakowania to beznadzieja,ta rolka jest dość nie praktyczna jak dla mnie,po prostu ją usunęłam z opakowania,ale żel gorąco polecam.Na pewno go kiedyś jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań:kończę 1