Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Roll-On antycellulitowy `Płaski Brzuch`

Stworzony specjalnie po to, aby zwalczać specyficzne problemy brzucha. Z unikalnym aplikatorem w kształcie wałka wygładza fałdy i cellulit.

Skuteczność formuły, która zawiera lipokofeinę usuwającą nagromadzony tłuszcz i elastyczne włókna roślinne, została wzmocniona dzięki aplikatorowi w kształcie wałka, który ułatwia masaż i rozprowadzanie produktu.

Rezultat: po 8 dniach fałdy są wygładzone, brzuch spłaszczony. Dzień po dniu skóra brzucha jest naprężona.

Potwierdzona skuteczność:

- Natychmiast: skóra jest bardziej gładka i bardziej jędrna

- Po 8 dniach: wygładzone fałdy i cellulit

- Po 4 tygodniach: bardziej płaski brzuch

Skład: aqua, alcohol denat., cyclopentasiloxane, propylene glycol, glycerin, coffeine, cyclohexasiloxane, dimethicone, PEG-7 phosophate, gingko biloba/gingko biloba leaf extract, hydrolyzed soy flour, disodium rutinyl dusulfate, escin, acrylates/C10-30, alkyl acrylate crosspolymer, nymol-66, PEG/PPG-16/18 dimethicone, salicylic acid, triethanolamine, xantan gum, parfum/ fragrance, alpha-isomethyl ionone, benzyl beznoate, citral, citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, hydroxyisohexyl, 3-cyclohexene, carboxaldehyde, limonene, linalool (15.11.2008)

Cena: ok. 20-28zł / 100ml

ok

Przyjemny kosmetyk. Wiadomo-cudów nie zdziała :) Ale coś zawsze może pomóc. Ma typowo żelową konsystencję, cytrusowy zapach (dość sztuczny). Duży plus za opakowanie-patent z rolką jest świetny. Wygodna aplikacja, żel szybko się wchłania. Faktycznie napina skórę, wygładza. Po dłuższym okresie stosowania widać rezultat, słabo, ale zawsze coś. Nie wiem czy kupię ponownie, to takie trochę naciąganie i obiecywanie gruszek dla wierzbie ale coś tam faktycznie działa. Minusem jest konieczność mycia rolki po każdym użyciu, inaczej wszystko sie sklei.

Używam tego produktu od:miesiąca

Fajny

Bardzo dobry kosmetyk. Już po kilku stosowaniach skóra nabrała jędrności i widać było poprawę jeśli chodzi o zbędne cm. W dodatku masaż jest świetny :) Żel się szybko wchłania, więc nie plami ubrań. Cena jak na ten produkt nie jest wygórowana i naprawdę warto wydać te pieniądze. Gorąco polecam!

Dobry.

Używałam go codzienie, zaczęłam ćwiczyć. Po 3 tygodniach nie widziałam rezulatów, pomyśłam, że straciłam 30 zł, ale po 5 tygodniach stosowania zauważyłam że zgubiłam 4 cm w tali. Polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Hmm

Fajny bajer :)

Plusy:
-przyjemna rolka masująca
-miły cytrusowy zapach jak cała seria
-wygodne opakowanie
-wyraźnie ujędrnia skórę
-efekt wygładzenia średni
-nie zlikwidował cellulitu

Minusy:
-rolkę po każdym użyciu trzeba umyć
-często się zapycha, zasusza się żel w środku, trzeba wtedy rozebrać na części przeczyścić i ponownie można użyć
-liczyłam na większe efekty
-średnio wydajny

Mimo minusów warto pod jednym warunkiem że mamy cierpliwość do takich gadżetów ;)

Używam tego produktu od:2 lata

Świetnie ujędrnia

Podoba mi się połączenie kosmetyku ujędrniającego z wałkiem do masażu. Nie mam problemów z celluluitem na brzuchu, jednak używam tego produktu ze względu na to, że skóra po nim staje się jędrniejsza, super wygląda. Chyba spróbuję potraktować tym specyfikiem uda, gdzie niestety co nieco cellulitu się pojawiło

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

Idealny!

Hej Cellulitki!
moja historia jest troche zabawna. pare miesiecy temu moj chlopak kupil mi ten kosmetyk od kogos kto mial kosmetyki duzo taniej, z tym, ze nie ma na etykiecie polskich napisow ( chyba czeskie). Pewnie sam nie wiedzial zabardzo co to jest,ale zobaczyl, ze zolte opakowanier i Garnier( dojrzal w lazience zel na cellulit Garniera), do tego ten waleczek - to mi kupil.
pomyslalam ze to ten sam specyfik tylko z waleczkiem do masazu, wiec zawziecie masowalam nogi(az do bolu). dzisiaj przeczuytalam na KWC, ze to do brzuszka:) hihi. Efekt super, cellulit znika po paru uzyciach, ale TRZEBA MASOWAC CODZIENNIE OK 5 MIN JEDNA NP. NOGE I TAK, ABY SKORA BYLA CZERWONA I ZEBY BOLALO!wtedy cellutit znika w oczach. tzreba tkanke porzadnie rozbic. bie wiem ja dziala zel, ale masazer - cudo.

Ilość zużytych opakowań:0,3

dobry, ale niedociągnięcia są

Bardzopodoba mi się to połączenie masażu ze stosowaniem żelu antycellulitowego.

Roll-on się nie zacina, poręczny w stosowaniu, minusem jest to, że pozostają na nim resztki żelu i trzeba go po zastosowaniu wyczyścić

Sam żel całkiem przyjemnie pachnie i jest skuteczny, niestety długo się wchłania, pozostaje na skórze i daje uczucie lepienia się. Oczywiście po jakiejś chwili jest już ok.

Ogólnie polecam.

dobry ale nie rewelacja

opakowanie jest ok roletka masujaca dobrze rozprowadza kosmetyk o dziwo nie zacina sie , ale sam zel juz nie . Zapach drażniący i lepiący po nałożeniu . Spodziewałam sie czegoś lepszego po Garnierze .

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeszcze w trakcie 1

badziewne opakowanie

Użyłam go dwa razy- przyjemnie pachnie, dobrze się wchłania, fajna końcówka masująca, wręcz czuć działanie napinające ale... zacieło mi sie opakowanie, nie chce dalej ten żel lecieć dlatego daję tylko 2 gwiazdki, bo skąd wiadomo czy dalej będzie taki dobry jak po tych dwóch użyciach?

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie wcale nie ruszone

TAK TAK TAK !!!

najlepszy na brzuch jaki mialam! masująca końcówka jest boska! Może dlatego tak działa przez to masowanie :D już po 1 użyciu skóra wygładzona i jędrna po 2 tygodniach mogę powiedzeić że efekt super! Brzuch jak po liftingu :D jedrny i bardziej plaski. Nie miałam nigdy problemów z grubym brzuchem bo jestem szczupła może dlatego jestem tak zachwycona:) w każdym razie ja jestem zadowolona w 100% zapach super - cytrusy, kolor aż miło popatrzeć, wydajny no i nie drogi :) Polecam

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Jestem na TAK!

Używałam tego produktu w tamtym roku, potem przerwałam, bo nie miałam czasu kupić nowego opakowania. Ale jestem na TAK!

+ ładnie pachnie
+ dobrze się rozprowadza
+ nie brudzi
+ jędrniejsza skóra bez ćwiczeń
+ gładszy brzuch

- trochę potem trzeba chodzić z gołym brzuchem, żeby się dobrze wchłonął
- duża różnica cen w sklepach - od 20 do 30 zł

dobry

powód zakupu to walka celulitem myslę ze jeśli połaczymy jego stosowanie z ćwiczeniami to na efekt możemy liczyć.Efekty stosowania żleu to gładka skóra

Używam tego produktu od:miesiąca