Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Roll-On antycellulitowy `Płaski Brzuch`

Stworzony specjalnie po to, aby zwalczać specyficzne problemy brzucha. Z unikalnym aplikatorem w kształcie wałka wygładza fałdy i cellulit.

Skuteczność formuły, która zawiera lipokofeinę usuwającą nagromadzony tłuszcz i elastyczne włókna roślinne, została wzmocniona dzięki aplikatorowi w kształcie wałka, który ułatwia masaż i rozprowadzanie produktu.

Rezultat: po 8 dniach fałdy są wygładzone, brzuch spłaszczony. Dzień po dniu skóra brzucha jest naprężona.

Potwierdzona skuteczność:

- Natychmiast: skóra jest bardziej gładka i bardziej jędrna

- Po 8 dniach: wygładzone fałdy i cellulit

- Po 4 tygodniach: bardziej płaski brzuch

Skład: aqua, alcohol denat., cyclopentasiloxane, propylene glycol, glycerin, coffeine, cyclohexasiloxane, dimethicone, PEG-7 phosophate, gingko biloba/gingko biloba leaf extract, hydrolyzed soy flour, disodium rutinyl dusulfate, escin, acrylates/C10-30, alkyl acrylate crosspolymer, nymol-66, PEG/PPG-16/18 dimethicone, salicylic acid, triethanolamine, xantan gum, parfum/ fragrance, alpha-isomethyl ionone, benzyl beznoate, citral, citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, hydroxyisohexyl, 3-cyclohexene, carboxaldehyde, limonene, linalool (15.11.2008)

Cena: ok. 20-28zł / 100ml

Jestem bardzo zadowolona.

Ten kosmetyk bardzo spełnił moje oczekiwania.
Zużyłam już dwa opakowania i straciłam w brzuchu 5 cm (bez żadnych ćwiczeń, tylko mocno napinam mięśnie brzucha przy masowaniu i tyle).

Polecam bardzo mocno!!!

Używam tego produktu od:3 miesiące niecałe

chwyt marketingowy

Krótko:
- zapach, opakowanie, masażer, konsystencja żelu in plus
- wchłanianie zadne (po użyciu zostają na moim ciele "wiórki" (wygląda to tak jakby żel wysychał na ciele a masażer go rozdrabnial i roznosil po brzuchu; przy okazji brudzac ciemna koszulke nocna i posciel)
-ujędrnianie - bez spektakularnych efektów
-fałdy na swoim miejscu ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

co to ma być?!

Kolejny nadający się do śmieci kosmetyk Garniera i kiepski jak większośc produkt do walki z celluitem. Używałąm przez 2 miesiące masując, codziennie jeżdżąc na rowerze i chyba rower więcej mi dał niż ten bubel! Nie zauważyłam żadnych efektów. Nigdy więcej Garniera!Używam tego produktu przez: 2 miesiące

pozytywnie mnie zaskoczył

Jak w tytule - bardzo pozytywnie mnie ten kosmetyk zaskoczył, bo, szczerze mówiąc, nie spodziewałam się żadnych efektów. Kupiłam, błąkając się po jakimś dziwnym chojnowskim sklepie w bezowocnych poszukiwaniach Loreala na rozstępy. Używałam tego Garniera regularnie rano i wieczorem przez 4 tygodnie i jestem zadowolona. Skóra jest przyjemnie gładka, lekko napięta, cellulit moim zdaniem też jest nieco mniejszy (zaznaczam, że jestem dość młoda ;) więc nie zdążyłam się jeszcze dorobić naprawdę zaawansowanej postaci). Ponadto żel przyjemnie się stosuje - błyskawicznie się wchłania, nie trzeba go dużo, jest wydajny - starczył mi na prawie miesiąc stosowania dwa razy dziennie, i to na: uda, pośladki, brzuch+boczki+plecy. Ta końcówka do masażu na pewno sprzyja sprawie - nie bawiłabym się w masaż ręczny, a tak przejadę tam i z powrotem po ciele, zawsze to coś. Zostawiłam sobie to opakowanie i będę go używać z żelem w tubce z tej serii, który teraz mam zamiar wypróbować. Potem pewnie wrócę do tego. Ogólnie bardzo polecam, za 20-parę złotych na miesiąc nie oczekiwałabym w życiu czegoś takiego. Oczekuję, że przy dłuższym stosowaniu efekty będą jeszcze bardziej widoczne. Oczywiście, nie ma co się nim smarować bez ćwiczeń, za to obżerając się bez opamiętania.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie

bossssski!!!!!

juz po pierwszym uzyciu skóra była gładsza w dotyku, po tygodniu cellulit na brzuchy był widoczny tylko kiedy pożądnie ścisnełam skóre zel bardzo szybko sie wchłania ale pozostawia lekki film nie ziębi jak serum z eveline czy perfecty jak dla mnie super

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno całe i 1/3 drugiego

bardzo dobry.

Kupiłam go w zestawie na święta. 3 produkty w dobrej cenie - i jak tu się nie skusić?;p używałam go codziennie wraz z innymi kosmetykami z tej serii i muszę powiedzieć, że na nogach i pośladkach bardzo widoczny cellulitis zmniejszył się, a skóra jest napięta i delikatna w dotyku. Kiedy wykorzystałam już produkty, kupiłam tylko żel i rozsmarowywałam go `masażerem.` Bardzo polecam, jeden z najlepszych kosmetyków, takiej serii antycellulitowej jakie do tej pory kupiłam.

Używam tego produktu od: wakacji

niezły

Plusy:
-masażer (bardzo fajny w użyciu, choć zwykle nie mam cierpliwości do masaży ten mobilizował mnie do pracy)
-ładny zapach
-dobrze się wchłania
-ujędrnia (po użyciu skóra jest miękka i miła)
Minusy
-efekt doraźny (zanika po zaprzestaniu stosowania)
-nie wyszczupla
-niezbyt wydajny

Ogólnie niezły, ale nie rewelacyjny. Ja nie mam cellulitu na brzuchu, ale wątpię żeby na to zadziałał. Naprawdę lubiłam go używać, ale rezultaty kiepskie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Skuteczny!

W 30% zawdzięczam mu płaski, śliczny brzuch, w 35% to brzuszki i pozostałe 35% - dieta. Zwalcza cellulit i wyszczupla, nie sądziłam, że kiedykolwiek trafię na coś co naprawdę działa w tej kwesti. Zapach i uczucie po dość chłodne i nieprzyjemne, ale cóż, chciało ciało to cierp. Polecam.

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

ale czy działa?

Bardzo dobrze wymyślnony produkt, marketingowo trafiony, konsystencjażelu - mniam, mam wrażenie że nakładam na brzuch maskę silikonową :/
-przyjemny zapach
-łatwa aplikacja
-masażer?
-działa na zmysł powonienia
-ale na brzuch to dieta MŻ i brzuszki :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Ulubieniec mój ;)

jako że na brzuchu nie miałam nigdy widocznego cellulitu, więc nie potrzebowałam produktu stricte w tym celu. ale próbuję zacząć robić coś ze swoją sylwetką i brzuch postanowiłam wspomóc tym specyfikiem ;P

+ ładny zapach
+ wygodne opakowanie
+ pożyteczny masażer
+ dobra konsystencja żelu (choć początkowo wydaje się klejąca, o tyle natychmiast się wchłania)
+ skóra jest gładka, napięta i w połączeniu z ćwiczeniami brzucha - mocno ujędrniona (po 3 tyg. stosowania)

dostałam go gratis w Rossmanie więc na temat ceny się nie wypowiem ;]

zastanawia mnie jak działało by to na moje uda i pośladki (tam cellulit jest porażający ;| )

Używam tego produktu od: 3 tyg

Działa

Żel zmniejszył mi "oponkę" na brzuchu, a więc działa i to nieźle. Ma ładny zapach i dobrze się wchłania. Ma jednak parę minusów. Wałek do masażu przyszczypuje skórę i czasem boleśnie rani. Mam też zastrzeżenia co do opakowania. W buteleczce pozostała jeszcze połowa zawartości, kiedy żel przestał wydobywać się na zewnątrz po jej naciśnięciu. Musiałam czynić karkołomne sztuczki, żeby wydobyć resztę preparatu. Mam mieszane uczucia, dlatego tylko trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

Ściema ;)

Kosmetyk ma ładny zapach, szybko się wchłania ( więc nie bardzo da się wymasować brzuch, bo czym ). Po użyciu brzuch jest gładziutki ... ponieważ kosmetyk zostawia warstwę, którą po paru minutach można sobie zdejmować ze skóry. Działania wyszczuplającego czy ujędrniającego nie ma żadnego. Szkoda kasy.