IsaDora, Bronzing Powder (Puder brązujący do twarzy i ciała)

IsaDora, Bronzing Powder (Puder brązujący do twarzy i ciała)

Puder prasowany w rozmiarze XXL. Opakowanie z lusterkiem kryje perłowy puder brązujący. Daje efekt słonecznej opalenizny. Dostępny w dwóch odcieniach. Z witaminą E i filtrem SPF 8.

Cena: 80zł / 29g

Najlepszy

Owszem, jak na moją ówczesną kieszeń studentki był nieco drogi. Ale za to jaki! Łatwy w nakładaniu dawał naturalny efekt opalonej, promiennej skóry. Wydajny, jedno opakowanie starczało na bardzo długo. Idealny do konturowania.

Używam tego produktu od: przez kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

super

Bardzo fajny puder, po "wypędzlowaniu" całej buzi twarz robi się lekko matowa i wygląda na wypoczętą i świeżą. Dobre jest to że ciężko z nim przesadzić, można stopniować efekt np. na policzkach. Łatwo się rozciera i ma fajny naturalny kolor. Opakowanie bardzo duże nie wiem czy się kiedys skończy:P jedyne co mi się nie podoba to zapach, ale na buzi go nie czuć na szczęscie więc to nie zmienia mojej oceny tego bronzera. Ja polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie dla mnie

Puder ma bardzo mocny odcień (nr 91). Mam ciemną karnację, ale i tak po nim skóra wydaje się lekko pomarańczowa. W ogóle nie matuje, mam cerę lekko przetłuszczającą się, po użyciu tego pudru poza kolorem nie ma innego efektu. Generalnie nadaje się tylko na policzki, ale na to jest za duży i za drogi. Pół gwiazdki dodaję za lusterko i eleganckie opakowanie.

super

super puder!
*zawiera mieniace sie zlote drobinki
*wydajny
*eleganckie opakowanie z lusterkiem
*sloneczny odcien
*idealnie modeluje ksztalt twarzy
*trwaly

nie uczula za co ogromny plus :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

na całe życie

Super jakoś. Mega wydajny puder który chyba się nigdy nie skończy.Fajny produkt, cena nie jest wygórowana biorąc pod uwagę ile lat go można używać.Ładny kolor, twarz po nim wygląda zdrowo.Nie można "przedobrzyć" co też jest jego zaletą.Zakup w sumie na całe lata.

Używam tego produktu od:ponad roku

oh taak ;)

puder jak dla mnie swietny! trochę drogi, ale uwazam ze warty swojej ceny. baaardzo wydajny. dobrze sie rozprowadza. dodatkowy plus to duze lusterko, ktore pozwala zaoszczedzic miejsca w kosmetyczce bo nie musze miec tam jeszcze jednego ;P Używam tego produktu od: rok?

On sie chyba nigdy nie skończy

Jest to jeden z lepszych pudrow brazujacych!
Zacznę od wydajności: mam to duże opakowanie dobre 2 lata i nie widzę bym zuzyla choćby połowę! Może to wynik tego, ze zimą i wiosna uzywalam go jedynie na policzku?..

Mam kolor 88 golden brown - bardzo ładny odcień zdrowej opalenizny -nie ma ceglastych pigmentow, nie jest też sztucznie ciemny. Ma złote drobinki, wiec pieknie rozswietla.

Puder ma świetne eleganckie opakowanie, tylko troche za duze, by nosic je w torebce:<. No i przydaje sie dobry pedzel - ja kupiłam tej samej marki za 69 zł.

Nie wiem, czy kupei go ponownie, bo szczerze mowiac to chciałabym, aby sie już skończył - mam ogromną ochotę wypróbować puder brazyjacy Kanebo:)

Ten Isa Dora warto kupić, tylko trzeba sie nauczyć dobrej aplikacji- jak w przypadku wszystkich bronzerow :)
Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok połowa 1

bomba

Jest to najlepszy puder brazujacy jaki mialam. Wczesniej uzywalam : Rimmel, kulki z Avonu, Max Factor i Astor. tamte wypadaja bardzo blado w porownaniu do tego.
- duze opakowanie
- niby tylko 2 kolorki ale dobralam sobie idealnie
- ladnie brazuje
- nie ciemnieje, nie wpada w czerwien
- dobrze matuje
- wystarczy jedno musniecie do ladnego kolorku
Troszke drogi,ale dla takiego efektu warto. no i starczy na dlugo.
Pude;leczko eleganckie. Nie widac narazie,zeby mialo sie popsuc;)
Używam tego produktu od:kika miesiecy

Mój Hit!

Mój Hit!Bardzo wydajny,piękny i cały dzień utrzymuje się na buzi.Posiadam kolor 93-ładny delikatny kolor z pięknymi drobinkami ale kuszą mnie jeszcze 2 inne odcienie.Mam do niego słabość-nawet kupiony niedawno puder Maxi Terra Deborah nie dorasta(oczywiscie w mojej opinii)mu do pięt.Opakowanie ładne,gustowne i solidne.Polecam!Używam tego produktu od:1 roku

najlepszy puder jaki mialam

Mam jasna cere i ciazko mi bylo dobrac idealny puder brazujacy dopoki nie kupilam tego za rada kolezanki :) i to byl strzal w dziesiatke.uzywam najjasniejszego koloru z trzech dostepnych(nr 93 chyba)
Daje cudowny satynowy efekt wykonczeniowy,wystarczy doslownie odrobina aby cera nabrala slicznego lekko opalonego koloru :)swietnie wspolgra z podkladami,a w wakacje jak jestem opalona wystarcza sam dla podkreslenia oplanizny.
Puder jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi srednio na rok codziennego uzytkowania :)
Mysle, ze jest wart swojej ceny a pewnie nawet jakby byl duzo drozszy to bym sie na niego zdecydowala poniewaz jak dla mnie to HIT :)
nie zamienie go na zaden inny puder :)

Używam tego produktu od:2 lat

Świetny

Najlepszy puder brązujący jaki miałam. Mam jaśnieszy z 2 dostępnych odcieni i efekt na twarzy jest bardzo naturalny-pomimo że moja cera z natury nie jest blada ten odcień jest idealny. Z tym pudrem nie można przesadzic, nawet jeśli się śpieszę i za dużo nabierze się go na pędzel. Twarz wygląda na wypoczętą, delikatnie opaloną, super. Długo zastanawiałam się czy go kupic bo cena niestety jest jak dla mnie bardzo wysoka, ale zdecydowałam się i nie żaluję. Ma bardzo duże opakowanie więc zapewne straczy mi go na kilka lat (pomimo że używam juz rok, nic go nie ubyło). Puder świetnie wygląda na jasnej cerze jak i na ciemniejszej. Polecam!

Używam tego produktu od:1

IDEALNY

Puder spełnia moje wszystkie oczekiwania- jest delikatny, łatwo sie rozprowadza, pięknie wygląda (bardzo naturalnie). Na dodatek jest bardzo wydajny. Kosztuje dużo (80zl) ale wystarcza mi na 3-4 miesiące- a nawet dłuzej. POLECAm wszytstkim niezdecydowanym.