L'Oreal Paris, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

L'Oreal Paris, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Sypki puder mineralny True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących. Posiada filtr SPF 15, dostępny w 6 kolorach.

Skład: Zinc Oxide, Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Carnauba / Carnauba Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis / Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol, [+/- May Contain: Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Ci77891 / Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77499, Ci 77491 / Iron Oxides]

Cena: 56zł / 10g

cudo

Uwielbiam ten produkt,najlepszy znany mi produkt tej marki,świetnie sprawdza się zarówno jako podład,jak i jako puder wykończeniowy przy zastosowaniu innego podkładu
Zalety:
-wydajność
-łatwość aplikacji
-ładnie wtapia się w skóre
-niezłe krycie
-trwałość
-bezproblemowość ewentualnych poprawek w ciągu dnia
-daje ładne wykończenie bez efektu maski
-nie podkreśla suchych skorek

Obecnie używam 2 odcieni,1 jest w idealnym dla mnie kolorze,a drugi o ton ciemniejszy,dzięki temu mogę w banalnie prosty sposób wykonturować sobie twarz,nie używając nadmiaru kosmetyków-tylko krem,ciut korektora i te 2 puderki!

Minusem jest tylko opakowanie,które nie jest najlepszym rozwiązaniem,przez dziurki wysypuje się za dużo pudru,pół biedy jeśli trzymamy go na półce,gorzej jeśli lata na wszystkie strony w torebce :)
Pędzelek też jest kiepski,aplikuję go innym ze swoich zasobów,ale od biedy można go użyć!

Podsumowywując-bardzo bardzo dobry kosmetyk,wart swojej ceny,godny polecenia

Ilość zużytych opakowań: 4,obecnie używam 5 i 6

Nie...

Kupilam i stosowalam kilka lat temu w Hiszpanii, ale nie przypadł mi do gustu. Zresztą moja tłusta skóra nie lubi kosmetykow mineralnych, wiec juz raczej po nie nie sięgnę. Zaden puder, którego dotychczas uzywałam, nie był tak widoczny na mej cerze jak własnie ten. Po jego aplikacji czulam maskę na twarzy, a skóra byla sciagnięta (a wcale nie przesadzalam z iloscią jego nakladania). Pozatym zapychał moją cerę, a opakowanie produktu nie jest zbyt funkcjonalne, przez co jego aplikacja do najprzyjemniejszych nie nalezy. Ogolnie jestem na nie i nie kupie ponownie. Gwiazdke daje za idealny, jasny kolor i na tym darowanie gwiazdek by się skonczyło:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno...

Ukochany!!

Skuszona bardzo dobrą opinią koleżanki postanowiłam zakupić ten oto puder i muszę przyznać iż jest rewelacyjny!! Świetnie matuje, kryje doskonale. Czasami za dużo produktu się wysypuje, ale wszystko można z powrotem przesypać do pojemnika. Niestety, ale słyszałam iż nie będzie można go już dostać w drogeriach, a w internecie są same najciemniejsze odcienie... :((

Używam tego produktu od: lutego 2013

Tak :)

Mam cere tlusta, z przebarwieniami po tradziku na policzkach. Mialam dziesiątki pudrow bo lubie probowac nowosci. Tego uzywam już moze 5, albo 6 już rok! Jest to jedyny, ktory mnie nie zapycha, mnostwo razy slyszalam ze ladnie moja twarz wyglada po ttym pudrze, ale trzeba nauczyc sie uzywac pudrow z takim pedzlem, nakladac szybciutko ruchem okreznym. Niesamowicie wydajny. Zawsze jak czytam jakas zla opinie na jego temat to wytrzeszczam oczy i nie rozumiem. Jesli ktos twierdzi ze jest nie kryjacy - nie umie go uzywac. Uzywalam odcienia N6 a potem tez W4, obydwa pasowaly do roznych odcieni skory, wiem bo uzywaly moje kolezanki i moja mama, kazda z nich miala inna cere.

bez rewelacji

Kupiłam ten puder przez przypadek - dotychczas używałam mineralnego pudru L\'oreala Bare Naturale - myślałam ze ten będzie podobny ale niestety różnica jest ogromna na niekorzyść True Match. Ten tworzy na buzi maskę, zbiera się i uwidacznia skórki i wysusza. Kolor też mi się nie podoba - rose beige - taki prosiakowaty ;) Puder nie jest najgorszy ale ponieważ jego poprzednik był niemal doskonały to trudno mi wystawić lepszą opinię.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

najlepszy

Zakupiłam ten puder na allegro za około 40 zł , więc cena ok, naprawde najlepszy jaki do tej pory miałam ,a trochę tego było, pomimo moich ogromnych problemow z cera jest dość kryjący i radzi sobie ,

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

nie dla mnie!

Niestety nie przypadł mi do gustu.

-ciężko się go aplikuje
-tworzy smugi
-troszkę ciemnieje
-zapycha
-cena

Oczywiście miał kilka plusów, ale są one podrzędne, gdyż puder nie spełniał swojej głównej roli.

+opakowanie
+wydajność

Uwielbiam ten puder!

Witajcie dziewczyny!

Puder Loreal True Match Minerals to najlepszy puder jaki kiedykolwiek miałam! Moja cera go uwielbia!!!

Ale... tak jak wspomniała poprzedniczka, został on wycofany!!! Dlaczego? Hm... Nie wiem. Brak klientów na ten podkład??? Hm? Jedynie co mi pozostaje to kupno na Allegro ale i tak zapasy tego pudru i tu się kończą. Jest kilka tych pudrów ale w odcieniach ciemnych a ja toleruję tylko W4 (bądź jaśniejsze, które i tak trudno u nas w Polsce dostać), więc musiałam przerzucić się na coś innego.

Tutaj teraz opinia dla Poprzedniczki:

Pani w drogerii poleciła mi puder ArtDeco i ..... powiem krótko - masakra... Dobra strona to to, ze można łatwo dostać jasne odcienie ale jeśli chodzi o sam puder to nie jestem z niego zadowolona. Strasznie wysusza mi skórę, mam więcej pryszczy i uczucie jakby był to sam talk. Generalnie "czuję go na twarzy". Bryyy... No więc muszę szukać czegoś innego albo mieć nadzieję że na Allegro znów się mój podkład Loreal pojawi.

Pozdrawiam! :)

Używam tego produktu od: od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Najlepszy Jaki miałam!!

Jak dla mnie bomba!! Najlepszy jakiego kiedykolwiek w życiu używałam!
Idealnie wtapia się w cere
Nie tworzy efektu maski
Wspaniale kryje nie pozwalając na żadne wybryki niedoskonałości ;)
Nie uczula co dla mnie jest bardzo ważne
Nie zapycha porów- nie tworzą się nowe niespodzianki na cerze :)

Kochane recenzentki mam jednak ogromny problem!
Puderek został wycofany, biegałam po drogeriach- niestety nigdzie go już nie ma :( czy macie może strone na której posiadają jakieś zapasy lub może jest coś godnego polecenia dorównującego tej perełce? :)
Zastanawiam się nad puderkiem Art Deco... co myślicie?

Ilość zużytych opakowań: dużo...

Nie dla mnie

Jest to bardzo przyzwoity kosmetyk niestety mnie wysuszał.
Jestem posiadaczką cery suchej i potrzebuje gł nawilżających produktów.
Kupiłam go bo pomyślałam że będzie lekki i mniej matujący.
Chyba trochę spodziewałam się po nim cudów.
Kosmetyk jest przyzwoity. Ma fajne opakowanie które nosiłam w torebce zupełnie luzem i nieprzepuściło ani pyłku.
Daje przyjemny efekt, niestety przy mojej cerze po 2h był to efekt suchej nieapetycznej dkóry

Używam tego produktu od: używałam rok
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Najlepszy!

+ Bardzo dobrze kryje niedoskonałości
+ wyrównuje koloryt skóry
+ nie podkreśla skórek
+nie zostawia efektu maski
+ wydajny
+ wygładza
+ jest lekki i nie zatyka porów

- minusem jest niepraktyczne opakowanie oraz to że obsypuje się w czasie nakładania

Niestety nie ma go w żadnej drogerii, prawdopodobnie został wycofany

POLECAM!

Puder jest moim zdaniem naprawdę świetny. Mam kolor N6. Puder matuje. Ładnie kryje, ale nie tworzy maski. Ja mam skłoność do częstych rumieńców - policzki, nos. Dodatkowa warstwa pudru w tych miejsach skutecznie sobie z tym radzi.

Jest jeden minus - PUDER ZOSTAŁ WYCOFANY :( A szkoda, bo to kosmetyk, który był naprawdę warty swojej ceny.