Facelle, Intim, Waschlotion Sensitive (Żel do higieny intymnej Sensitive)

Facelle, Intim, Waschlotion Sensitive (Żel do higieny intymnej Sensitive)

Wyjątkowo delikatny żel do higieny intymnej niezwierający mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji zewnętrznych obszarów strefy intymnej. Żel ten nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.
Żel zawiera ekstrakt z awokado i rumianku.
Bezzapachowy, nie zawiera barwników. Przyjazność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

Kupiłam oczywiście pod wpływem wizażu gdy wyczytałam,że dziewczyny myją nim włosy.I u mnie też się sprawdził zarówno do loczków jak i zgodnie z przeznaczeniem:)
+dobrze radzi sobie ze zmyciem olejów
+dobrze się pieni
+włosy są gładkie i miękkie
+bardzo wydajny
+cena bardzo niska
+dobrze pielęgnuje okolice intymne

-jedyny minus to zapach początkowo myślałam nawet,że trafiłam na przeterminowany egzemplarz ale będąc w Rossmannie pokirałam inne okazało się,że wszystko się zgadza dla mnie zapach niezbyt przyjemny

Poza tym jednym minusem jak najbardziej polecam:)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Dobry do wszystkiego

Uniwersalny produkt, świetny jako żel intymny, jako żel do mycia całego ciała, jako żel do twarzy, jako szampon... tani i wydajny, nigdy mnie nie podrażnił... oby więcej takich cudów ;)

Ilość zużytych opakowań: dużo

eureka!!!

Przyznam, że pierwsze opakowanie żelu kupiłam zgodnie z jego przeznaczeniem do codziennej higieny miejsc intymnych. Relwelacyjny lepszy niż laktacyd i znowu coś co lubię cenowo wypada o wiele korzystniej.

Poczytałam recenzje dziewczyn, że stosują ten żel do mycia włosów jak i ciała. Jako, że do ciała preferuję kosmetyki pachnące tak, że mamy ochotę je zjeść zdecydowałam się umyć nim włosy.Od pierwszego umycia jest to mój nr jeden!!! Dlaczego? już tłumaczę. Moje włosy odkąd używam Facelle są jak włosy dziecka ostatnio miałam takie chyba w podstawówce. Zniszczone wielokrotnym rozjaśnianiem, farbowaniem stylizacją, prostowaniem itd. Postanowiłam je ożywić od czasu narodzin mojego syna nie farbuję włosów czyli prawie 16 miesięcy. Używałam szamponów drogeryjnych odżywek ale nie były one takie jakbym chciała. Jednak żel Facelle w połączeniu z olejkiem arganowym zdziałał cuda. Włosy są pięknie odżywione gładkie takie jakby to powiedzieć... sypkie.

Żel nie ma w składzie SLSów i SLESów ma bardzo delikatny zapach (przypomina szampony dla dzieci), podczas mycia tworzy delikatną, lecz obfitą pianę. Jedyny minus to taki, że okropnie plącze włosy, ale to nie szampon więc luz;) po nałożeniu odżywki jest dobrze.

KWC jak nic uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam i serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Wielofunkcyjny

Świetny , naprawdę wielofunkcyjny żel .
Sprawdza się idealnie w myciu włosów . Dokładnie zmywa wytworzone sebum jak i nałożone na noc oleje ( w tym rycynowy ,który jest dla mnie strasznie trudny w zmyciu ) . Myjąc nim włosy wytwarza się delikatna ale dość obfita piana , łatwa do wypłukania .
Miałam naprawdę spory problem z domywaniem olei i z tego powodu z nich zrezygnowałam . Na szczęście istnieje wizaż i włosomaniaczki ,które doradziły mi wypróbować ten żelik :) Nie żałuję.
Stosując go zgodnie z przeznaczeniem również dobrze się sprawdza . Delikatnie myje , nie pozostawia podrażnień .
Kilka razy z ciekawości użyłam go jako żelu do ciała i jestem zachwycona :) Skóra gładka , delikatna i również zero podrażnień .
Reasumując niska cena =wiele zastosowań = super jakość . Z czystym sumieniem polecam

wszystko w jednym

polecam!
+dobry skład (brak sls)
+nie wysusza
+praktycznie nie pachnie
+poręczne opakowanie ( ja mam chyba nową wersję bo bez dozownika)
+z opakowanie nie wylewa się za dużo produktu
+moge się nim umyć właściwe cała
+nie powoduje podrażniem ( wyjątek okolice oczu)
+cena (kupiłam w promocji za 4,49 w rossmanie)
do swojego głównego przeznaczenia czyli mycia miejsc intymnych sprawda się bez zarzutu
- brak!!
Ogólnie świetny produkt, myje nim całe ciało, włosy i twarz, sprawdza się rewelacyjnie. (może delikatnie zaszczypać w oczy jeżeli się tam dostanie).
Jak mi się skończy z pewnością do niego wrócę, mój KWC! ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

all in one

Pięć gwiazdek, bo jest świetny, jednak nie jest moim typem ; )
Używam go z reguły po siłowni - do ciała, twarzy i włosów. Oszczędzam dzięki temu miejsce w torbie i ograniczam jej ciężar. Delikatnie myje ciało i włosy, ma bardzo bezpieczny skład, neutralny zapach i fajną konsystencję;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Bardzo dobry!

Króko i na temat.
Wydajny, tani, nie czuć zapachu, odświeża, myje i nawilża, nic nie piecze, nie szczypie i nie swędzi:)
Szkoda tylko, że nie ma pompki ale to nie jest wada - wystarczy przelać do innego opakowania z pompką:)
Polecam!

Używam tego produktu od: długo..
Ilość zużytych opakowań: kilka

Chyba jedyny żel do higieny intymnej bez SLS?

Kupując kosmetyki staram się czytać i rozumieć ich składy. Postanowienie mam niełatwe, bo łacińskich nazw nie znam, ale przynajmniej mam motywację do zgłębiania tajników kosmetycznego zaplecza.

Szukając żelu do higieny intymnej uparłam się, aby znaleleźć taki bez SLS w składzie - zadanie bardzo trudne, bo prawie wsyzstkie żele mają w składzie wysuszający SLS. Rosmanowe Facelle jest tutaj wyjątkiem!

Żel nie podrażnia, nie powoduje pieczenia czy wysuszenia, ma gęstą, odpowiednią konsystencję, pieni się idealnie (nie za dużo, nie za mało), ma przyjemny, delikatny zapach i nie ma wad :D

Cena w promocji to 4,99 zł za 300 ml, więc bardzo korzystna. Żel dostępny tylko w Rossmanie, ale to nie jest wadą, bo Rossmanów jest jak mrówków, więc każdy może go spokojnie zakupić.

Nie przeszkadza mi to, że żel nie ma pompki, ponieważ przelewam produkt do opakowania z pompką i po kłopocie.

Optymizmem napawają mnie opinie, że żel można stosować do mycia ciała i włosów - muszę wypróbować, może to będzie alternatywa dla szamponów z Alterry?

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Piecze, pali, szczypie!

Skusilam sie "lagodnym" skladem, ale jak sie okazalo, zel ten do higieny intymnej w ogole sie nie nadaje, bo kolo delikatnego nawet nie lezal. Powoduje swedzenie, pieczenie, bardzo mnie podraznia. Jak dla mnie jest skreslony. Wady typu zapach, konsystencje to dla mnie nie wady, jest mi tez obojetne czy produkt dobrze sie pieni czy nie...ale zeby pieklo (!!!) i szczypalo? tego nie zniose.

zuzyje go jako zel pod prysznic, albo do mycia wlosow, tutaj masakry nie robi

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

tani wydajny świetny do ciała i włosów!

produkt zakupiłam by spróbować jak się sprawdzi jako szampon. Ma świetny skład, dobrze myje włosy, jednak w moim przypadku po umyciu, bez odżywki się nie obeszło. Poza tym mam wrażenie że włosy są nieco bardziej suche niż w wypadku innych szamponów (Alterra), mimo użycia dobrej odżywki. Myślę, że może włosy potrzebują trochę czasu aby się przyzwyczaić bo produkt ten ma "łagodniejszy" skład niż drogeryjne szampony, nawet te ekologiczne. Jednak niezaprzeczalną zaletą jest wszechstronność produktu- można go użyć do całego ciała np. podczas wyjazdu. produkt dobrze się pieni, ma delikatny zapach, wręcz niewyczuwalny i jest wydajny no i kosztuje grosze więc można go zakupić by wypróbować. nawet gdyby się nie sprawdził to te 6 zł to nie majątek.

świetny żel do całego ciała

Produkt jest bardzo tani,wydajny i gęsty. Nie podrażnia. Zawiera ekstrakty z awokado i rumianku oraz kwas mlekowy (ten ostatni wysoko w składzie). Bez sls, do całkiem naturalnego jeszcze mu trochę brakuje ale za tę cenę jest naprawdę dobrze. Myję nim całe ciało i nie widzę powodu by kupować droższe żele. Brak zapachu absolutnie nie przeszkadza.
Polecam!

dobry

+bardzo delikatny
+nie podraznia
+mile odswieza
+dobrze myje

-zapach, nie odpowiada mi zaden z serii
-opakowanie wyslizguje sie z reki

z dodatkowych funkcji:

+sprawdza sie jako bardzo delikatny zel pod prysznic i do twarzy,
-eksperymentowalam z myciem nim wlosow, ale byly po nim oklaple i matowe, mimo dobrej odzywki nalozonej po..

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy