AA, Therapy Oczyszczanie i Tonizacja, Płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Preparat zawiera struktury miceli, które dokładnie wychwytują zanieczyszczenia z powierzchni skóry i usuwają makijaż. Płyn zapewnia wysoką skuteczność oczyszczania skóry, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej.

Kwas hialuronowy działa intensywnie nawilżająco, a d-pantenol dodatkowo regeneruje skórę i przyspiesza łagodzenie stanów zapalnych.

do zmywania,ale nie demakijażu

skusiła mnie cena tego płynu, bo stwierdziłam, ze micel to micel i po co wciąż przepłacam za Biodermę?

otóż już wiem za co - Bioderma bez problemu zmywa makijaż i oczy i twarzy, a ten płyn niestety nie

choćbym nie wiem jak się starała, zawsze tusz pozostanie na rzęsach (nie używam wodoodpornego), a im dłużej przykładam wacik, żeby mimo wszystko rozpuścić tusz to pozostaje pieczenie skóry powiek i nadal tusz na rzęsach...
twarz jest niby umyta - tzn. wacik jest czysty, ale jak poprawię skórę Biodermą to jednak coś jeszcze zostaje

podsumowując - szkoda pieniędzy, które można dołożyć do czegoś lepszego

Ilość zużytych opakowań: może jakoś zmęczę jedno

Dla mnie super :)

Bardzo dobrze usuwa makijaż i tusze różnego rodzaju. Pozostawia czystą skórę i nie przeszkadza mi, że jest troszkę lepki, bo po paru minutach w ogóle się tego nie czuje. Ma świetny zapach. Mam cerę mieszaną, a na policzkach często robią mi się skórki, ale odkąd używam tego płynu skórek nie ma, a moja cera jest czysta i promienna :)

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

w porządku.

Do demakijażu (oczu, bo tylko oczy maluję) od dawna używam płynów micelarnych i ten uważam za całkiem przyzwoity. Ładnie zmywa makijaż, chociaż nie stosuję kosmetyqw wodoodpornych więc nie wiem czy i na takich dobrze się sprawdza. Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza, chociaż rzeczywiście zostawia dość lepką warstwę, którą zmywam jeszcze wodą i żelem.

Zapach całkiem przyjemny, chociaż mógłby być delikatniejszy. Niezbyt wydajny. Opakowanie mam inne niż na zdjęciu i na razie nic nie odpadło;)

Używam tego produktu od: 2-3 mies.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Taaaaak!!!

Boski!:D
Moja cera: 31 lat + naczynia + rumień + lekki trądzik
Oto kosmetyk, po którym zobaczyłam mój naturalny kolor twarzy :D... i okazało się, że nie jestem "naturalnie" różowa tylko jasno żółta!
Fantastycznie uspokaja moją twarz, blednę w niecałe 15 min po "umyciu".
Lepki?? Zapach?? - nie zwracam na to uwagi...patrzę w lustro i widzę że jestem jasno żółta!! :D

lepkie mazidło

W telegraficznym skrocie:

1) radzi sobie z make-upem, tuszowi wodoodpornemu raczej nie daje rady

2) niesamowicie sie LEPI. pozostawia na skorze taki dziwny lepki film, ktory utrzymuje sie bardzo dlugo. mi pozatykal pory - do dzis nie moge skory do porzadku doprowadzic :/

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Twarz się strasznie klei!

Kupiłam ten produkt bo poleciła mi go farmaceutka w aptece..Wydałam ponad 30 zł i nic! W ogóle nie było warto wydać tyle pieniędzy na ten tonizator.Cera lepi sie jak nie wiem co,, ledwo ledwo zmywa makijaż , zła konsystencja - jak woda.Ne polecam , jestem nie zadowolona z tego produktu.Oczekiwałam na coś więcej....

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:niecały 1

OK

Bardzo go lubiłam... dopóki nie poznałam Biodermy ;-).

Ale do tego czasu temu micelarowi była wierna i dobrze mi służył. Może faktycznie zostawia lekko lepką warstwę, ale mi to nie przeszkadzało i nie zauważyłam, by prowadziło do zapychania (a mam do tego niestety duże tendencje).
Wahałam się miedzy 3 a 4 gwiazdkami... oceniłabym go na 3,5. Bo teraz już wiem, że istnieją lepsze płyny... (aczkolwiek prawie dwa razy droższe).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Nie, nie, nie

Kupiłam go na promocji za ok 10zł, normalnie kosztuje ponad 20 i nie jest absolutnie tego wart!
Nie zgadzam się z poprzedniczką że płyny micelarne są do bani, ja jako że mleczka mnie strasznie zapychają, a dwufazówek do twarzy też nie toleruję (jedynie do oczu), preferuję właśnie taki sposób demakijażu.
Ten micel to najgorszy jaki miałam nieprzyjemność używać, w ogóle nie jak micel!
Jest tłusty (a micel powinien dla mnie mieć konsystencję wody a nie jakiejś oleistej mazi, która jednak z fantastycznymi olejkami z BU niewiele ma wspólnego).
Nie zmywa makijażu oczu, a to już jak dla mnie całkiem go dyskwalifikuje. Kiedy kupuję micel chcę nim zmywać i oczy i twarz.
Nie zmywa dokładnie makijażu.
Nie tonizuje.Używam tego produktu od:

jak wyżej

Dokładnie taka sama ocena jak wyżej. Nie oczyszcza, nie tonizuje, płyn długo się wchłania, a skóra jest "lepka" !!! Nie moge przejsc z lazienki do pokoju bo czuje ze wszystko mi sie do niej przykleja. Wydaje mi sie ze plyny micelarne sa ogolnie do niczego, a wprowadzene by tylko uszczuplic portfel :).

Używam tego produktu od: miesiaca

nie ma sensu

moja recenzja będzie krótka : nie warto - nie zmywa makijażu, szkoda na niego pieniędzy. Nie ma mowy o zmyciu zwykłego makijażu a co dopiero o zmyciu wodoodpornego. Można trzeć wacikiem do bólu- a ijedyny efekt jaki uzyskamy - to tzw "PANDA". POPROSTU DO BANI

Używam tego produktu od:2 miesiące

Moze byc.

to moj pierwszy plyn micelarny do demakijazu dlatego moja ocena moze nie byc obiektywna. Na plus: skora po uzyciu sie nie lepi, calkiem dobrze usuwa makijaz i jest delikatny. Na minus: slaba wydajnosc i troche mnie szczypie w oczy, ale ciezko znalezc taki, ktory tego nie robi.
Nie jest jest zly, ale jeszce poszukam wsrod innych tego typu kosmetykow na rynku.

Używam tego produktu od:2 mies

rozczarowanie

Nieźle pachniał na początku, obecnie zapach jest tak sztuczny i intensywny, że odrzuca. Wydaje mi się, że niekorzystnie wpływa na moją cerę, po tygodniu używania podrażnienia, krostki, wszystko ustąpiło jak zmieniłam na micelę Nuxe. Parę razy próbowałam wracać, ale za każdym razem coś się pogarszało. Za to nieźle zmywa tusz do rzęs i oczu nie podrażnia.

Używam tego produktu od:2-3tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pół