AA, Therapy Oczyszczanie i Tonizacja, Płyn micelarny do demakijażu oczu i twarzy

Preparat zawiera struktury miceli, które dokładnie wychwytują zanieczyszczenia z powierzchni skóry i usuwają makijaż. Płyn zapewnia wysoką skuteczność oczyszczania skóry, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej.

Kwas hialuronowy działa intensywnie nawilżająco, a d-pantenol dodatkowo regeneruje skórę i przyspiesza łagodzenie stanów zapalnych.

przyzwoity

Płyn micelarny Oceanic, według mnie, oczyszcza lepiej, niż tradycyjne mleczka i toniki - jest po prostu bardziej dokładny. Nie zauważyłam podrażnień, w wyniku jego stosowania, ani też wyprysków na skórze. Kosmetyk uważam zatem za odpowiedni do skóry mieszanej - czyli mojej:).
Płyn ma lekkie właściwości łagodzące i nie powoduje wysuszenia (co najwyżej lekkie napięcie skóry).
Zapach nie jest szałowy, ale można go zaakceptować. Wydajność na plus, cena także.
Koszmarem natomiast jest zamknięcie butelki - zatrzask, który trzyma się na skrawku plastiku i błyskawicznie odpada.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Niezły

Całkiem niezły produkt, choć do mojego faworyta - Biodermy Sensibio - jeszcze mu daleko. Kupiłam go na promocji -20%, więc zapłaciłam 13 lub 15zł. Starczył mi na półtora miesiąca intensywnego używania i obfitego polewania płatków kosmetycznych. Można nim zmyć niewodoodporny tusz do rzęs, nie drażni oczu. Ma dwa zasadnicze minusy:
- nie domywa idealnie skóry niezależnie od ilości użytych płatków - pozostałości po podkładzie widać na płatku z tonikiem kwasowym;
- nie zostawia lepkiej warstwy, ale koniecznie muszę go jeszcze czymś zmyć - wodą termalną, tonikiem czy żelem, inaczej potrafi zapiec i zaswędzieć po kilku godzinach (szczególnie zauważalne przy zmywaniu szyi, którą wodą spłukuję dopiero przy wieczornym prysznicu - demakijaż robię zazwyczaj kilka godzin wcześniej).

Możliwe, że kupię ponownie jeśli będę zdesperowana ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

W porzadku

Jest to moj drugi, po Biodermie, plyn micelarny jakiego uzywam i lubie go. Nie podraznia oczu, nie szczypie. Zmywa doskonale. Jest wydajny. Nie sciaga skory (rzeczywiscie nawilza?), skora nie klei sie. Uwazam, ze spelnia calkowice swoje zadanie. Opakowanie wygodne. Moge polecic z czystym sumieniem.
Niestety nie w kazdej aptece mozna go dostac, no i jest drozszy niz w zgloszeniu. Najnizsza cena z jaka sie spotkalam to 20 zl polskich. Nie wiem tez co sprawilo, ze producent uparl sie uczynic go produktem aptecznym zamiast wprowadzic do supermarketow czy drogerii.
Używam tego produktu od: jesieni

łagodny i skuteczny

To mój trzeci płyn micelarny po Vichy i Bielendzie.Z AA jestem bardzo zadowolona...pięknie pachnie, nie podrażnia, świetnie oczyszcza...skóra po użyciu nie lepi się. Wygodne opakowanie, płyn jest wydajny. Jedynym minusem może być szczypanie oczu przy demakijażu, ale akurat to zdarzało mi się i przy pozostałych płynach. A jako, że jestem zwolenniczką używania osobnego płynu do demakijażu oczu i ust, za to szczypanie nie odejmę gwiazdki.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze