Sephora, Blush Me! (Róż do policzków pojedynczy)

Sephora, Blush Me! (Róż do policzków pojedynczy)

Miękki, pudrowy róż do policzków. Podkreśla rysy, nadaje twarzy wypoczęty wygląd. Może być używany na powieki. Dostępny w wielu odcieniach.

Cena: 25zł / 4g

Trochę nietrwały:(

Kupiłam ten róż w jakiejś promocji za 19 zł- kolor 08 rose petal.
Opakowanie wygodna, wkurzam się tylko przy otwieraniu, wielkość standardowa 3,2 g. Bardzo łatwo się nabiera na pędzel (jest dość miękki) i dobrze aplikuje na policzki, nie tworzy nieestetycznych plam. Kolor jest śliczny, taki świeży matowy różowy, pięknie ożywia policzki niestety po dwóch godzinach gdzieś znika:( I to jego główna wada. Poza tym jest OK:)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Nietrwały

Kupiłam go na wakacyjnych przecenach za 9 zł. Zdecydowalam się na przepiękny brudny róż, coś jak \'dame\' z MAC\'a (o ile dobrze pamiętam to był numerek 04).

Opakowania podobne minimalnie do MAC\'a, nie rozwala się, trwałe i proste. Pojemność standartowa. Co do różu, bardzo duża paleta kolorów, a cena znośna nawet poza promocją.

Róż jest miękki, aksamitny, nie za bardzo zbity jak (kolejne porównanie) róż z MAC\'a. Nakłada się go dobrze, nie tworzy plam, placków i tym podobnych, choć odrobinę się pyli przy aplikacji więc jest mało wydajny. Niestety, był by to pewnie mój KWC, gdyby nie fakt, że jest koszmarnie nietrwały.. Po 5 godzinach nie ma już po nim śladu, a szkoda, bo kolorek śliczny. Nie byłam z niego zadowolona, dlatego go sprzedałam. Gdyby jego trwałość była lepsza..

Używam tego produktu od: sierpnia 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno, nieskończone

nie ma wad!

Bardzo fajny róż do policzków. Ja mam bardzo ładny, ciepły brzoskwiniowy kolor - mat i fajnie ożywia, rozświetla twarz:) Nie tworzy plam - choć to też zależy od pędzla, a także trzyma się na skórze cały dzień. Jest tani i łatwo dostępny. Miękki i łatwo się nabiera na pędzel, przy czym w ogóle nie widać śladów użytkowania narazie, wieć przypuszczam, że starczy na bardzo długo:) Nic dodać nic ująć, polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Super :)

Seria bardzo fajnych róży do policzków. :)

Używam odcienia brun timide nr7(taka lekka terakota), który jest wprost idealny do mojej śniadej karnacji. Nie posiada żadnych drobinek świecących dzięki czemu mogę go polecić śmiało wszystkim kobitkom, co mają tendencję do błyszczenia buźki :) Nie zatyka porów i można rano raz nałożyć i się nie przejmować do wieczora, gdyż się trzyma super na polikach :) Starcza na długo - jedno opakowanie na 8 miesięcy mi wystarczyło. Opakowanie także jest poręczne. Fakt, nie posiada pędzla w zestawie, ale składane z Sephory świetnie zdają egzamin. :)

Polecam, dobra cena za bardzo dobry produkt. :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

KWC

Supertrwały róż. Trwałością przebija Chanel. Mam odcień 02, ociepla twarz nadaje przy tym ładny \'glow\'. Super jakość za dobrą ceną. Na mojej twarzy utrzymuje się cały dzien ( cera mieszana)

W porównaniu do dotychczas używanych wypada bardzo dobrze.

+super kolor
+wydajny
+trwały
+poręczne opakowanie

-cena (obecnie 39 ja kupiłam za 34 bodajże no a można trafić na kosmetyki bardzo tanie i bardzo dobre)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 4/5

Bardzo dobry:)

Mam odcień brun timide (7), do zakupu przekonała mnie cena - wchodzę do Sephory, patrzę, a tam pani wywiesza kartkę z promocyjną ceną tego różu - 10zł! Od razu poprosiłam, żeby dobrała mi któryś z odcieni. Akurat był mały wybór - trzy odcienie matowe (a tylko takie mnie interesowały). Wybrałam ten, choć nie byłam do końca przekonana. Wydawało mi się, że to bardziej bronzer niż róż. Jednak później się przekonałam, że ten odcień idealnie pasuje do mojej lekko naczynkowej cery (różowe odcienie zawsze potęgowały te niedoskonałości). I za ten odcień go uwielbiam, bardzo często nie-różowe odcienie są pomarańczowe a ten nie - piękna, delikatna brzoskwinka:)
Aplikuje się bardzo dobrze, jest na tyle miękki, że można go nabrać nawet naprawdę delikatnym pędzlem, ale nie na tyle żeby się pylił:) Ładnie się rozciera, nie tworzy smug i łatwo można stopniować efekt - od bardzo delikatnego po mocniejszy (ze względu na ten odcień nałożony w większej ilości nadaje się także do konturowania). Tylko raz mi zrobił placki, ale nałożyłam go na jeszcze nie do końca wchłonięty kosmetyk więc to dlatego:)
Ma ładne, solidne opakowanie (zresztą jak większość kolorówki Sephory).
Ogólnie polecam, nie wiem czy kupiłabym po raz pierwszy za standardową cenę, ale myślę, że gdy ten mi się skończy skuszę się ponownie (nie wiem kiedy to nastąpi bo wprawdzie używam codziennie, to w niewielkich ilościach, poza tym jest wydajny).

Bardzo dobry róż.

Jest to bardzo dobry róż, dobrze napigmentowany, trzyma się długo. Podoba mi się jego miękkość bo nie jest "tępy" że trzeba go zdrapywać niemalże i nie jest też bardzo miękki, że łatwo z nim przesadzić i trzeba ostrożnie nabierać. Ten jest w sam raz. Ogólnie nie mam zastrzeżeń.
Trafiłam też w swój kolor (romantic rose)

godny polecenia

Lubię go. Dobrałam idealny odcień i w moim dziennym makijażu komponuje się bardzo dobrze. Często po niego sięgam. Dobrze się go nakłada. Kolor utrzymuje się dośc długo. Ładne opakowanie. Nie znalazłam minusów. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry

Kupiłam ten róż na promocji za mniej więcej 1/3 ceny, jednak była to obniżka związana z wycofaniem tej wersji produktu. Cena regularna to chyba ok. 35 zł.
Mam odcień rose rebelle - matowy, cukierkowy róż.
Róze Blush me mają ładną gamę kolorystyczną, już dawno poszukiwałam takiego odcienia. Kosmetyk dobrze się rozprowadza. Jest trwały, wytrzymuje na buzi wiele godzin. Podoba mi się też opakowanie: jest solidne i ma ładny design. Przez kilka lat używałam tylko róży Bourjois, które uważam za rewelacyjne, ale również ten produkt przypadł mi do gustu. Ciekawe czy jego nowa nawilżająca wersja jest równie dobra.

Nic specjalnego

Róż powędrował do mojego koszyka za sprawą koloru- brudny koral, ładnie komponował się z przybrązowioną cerą podczas wakacji.
Przekonała mnie też cena w promocji ,9zł!

Pierwsze wrażenie- róż jest dosyć twardy, ciężko więc zaaplikować na pędzel odpowiednią ilość.
Mocno pyli podczas nakładania, może troszkę nabrudzić.

Sam odcień bardzo ładny Abricot plaisir 6, ma bardzo delikatne drobinki, które jednak na twarzy gdzieś giną... w zasadzie śladu po nich nie ma!
Nie jest więc matowy ale też nie rozśwetla, zupełnie coś pomiędzy, lub dla niezdecydowanych :)

Niestety róż cięzko się nakłada na skóre, mimo dobrego pędzla aplikacja jest niełatwa.
Nie trudno z nim przesadzić, nie da się nim delikatnie opruszyć kości policzkowych.
Albo będzie prawie niezauważalny albo da okropny rumieniec rodem z lat 80-tych...
Nie wiem czy to dotyczy tego konkretnego odcienia czy całej gamy kolorystycznej.

Kolejna sprawa to trwałość... nie jest nalepsza ale też nie najgorsza. Jakieś pół dnia, od 6 do 14 będzie na policzkach, potem zacznie się nieco nieestetycznie mazać i trzeba go dołożyć.
Ja potrzebuje różu który będzie wyglądał świeżo od 6 rano do samego wieczora a więc jego trwałość będzie doskonała.

Ten pozostaje mi uzywać jedynie w domu kiedy nigdzie nie wychodzę albo na jakieś drobne wyjścia bo w nim jedynie kolor mi odpowiada.
Reszta włącznie z opakowaniem (badziew, który momentalnie pęka) mi nie pasuje.

Polecam ze względu na odcienie, spory wybór.
No i dla dziewczyn, które mają cierpliwosc do nakładania go ;)
Dla mnie róż musi nakładać się za jednym pociągnięciem i od razu dawać rezultaty.
Można też poczekać na promocję i upolować go za grosze, tak jak było w moim przypadku :)
Jednak myślę, że za regulaerną cene tego produktu można zapewne znaleźć coś lepszego.

Używam tego produktu od: 3tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

całkiem niezły

Często sięgam po ten róż w moim porannym makijażu. Ma poręczne i wygodne opakowanie. Róż jest delikatny i łatwy w aplikacji. Łatwo możemy dozować jego intensywność. Dobrze się rozciera. Na wypudrowanych policzkach trzyma się długo. Przy aplikacji zapach jest zupełnie niewyczuwalny. Musielibyśmy bardzo dobrze się w niego ...powiedzmy "wwąchać" żeby coś poczuć, co jest ogromną zaletą dla kobiet, ktore nie lubią perfumowanych produktów tego typu :) Produkt jest wydajny i niedrogi , więc czemu nie spróbować

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie używania