Joanna, Z Apteczki Babuni, Serum wygładzająco- regenerujące do końcówek włosów (stara wersja)

Serum dzięki zawartości ekstraktów z mleka i miodu skutecznie wygładza zniszczone końcówki włosów.
Rezultaty:
- zregenerowane i mocniejsze końcówki włosów
- bardziej lśniące i milsze w dotyku włosy

rewelacja

Zapuszczam włosy i wiadomo - końcówki nie są w najlepszym stanie. Suche, łamliwe - już miałam ścinać, ale trafiłam na ten kosmetyk. Są świetnie nawilżone, wyglądają dużo zdrowiej, polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Dobry kosmetyk w niskiej cenie

Zapach tego kosmetyku mnie zachwycił, jest śliczny taki miodowo mleczny z odrobiną orzecha. Po użyciu włosy pięknie pachną.
Kupiłam go przypadkiem i nie spodziewałam się rewelacji za taką cenę - niecałe 5 złotych., lecz muszę przyznać że mile sie rozczarowałam.
Konsystencja kremowo-żelowa, dosyć gęsta sprawia że serum jest całkiem wydajne i starcza na długo, chociaż ja mam włosy do ramion, przy dłuższych pewnie już nie jest tak wydajna :)

Włosy są po serum dobrze nawilżone i łatwiej je rozczesać.

Działanie tego serum nie powaliło mnie jednak na kolana, ale uważam że ten kosmetyk jest zdecydowanie warty zakupu, szczególnie że nie uszczupli zbytnio naszej kieszeni.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno