Lancome, Star Bronzer, Bamboo Powder, Compact Bronzing Powder & Blush Body / Face

Limitowany, opalizujący puder brązujący, dla stworzenia którego inspiracją był tropikalny zachód słońca. Zapewnia naturalną, rozświetloną opaleniznę. Może służyć również jako róż i puder do ciała.
Puder jest dostępny w olbrzymiej brązowej puderniczce z lusterkiem, nie zawiera pędzla. Rysunek drzewa bambusowego na tle zachodu słońca ściera się niestety przy pierwszej aplikacji.

Przepiękny efekt

Puder idealny :) Mam dość jasną cerę, więc brązer nie może być za ciemny i taki właśnie jest Bamboo.
Można powiedzieć, że jest stworzony dla bladolicych. Efekt jest dość delikatny, bardzo naturalny, skóra wygląda na "muśniętą słońcem".

Właściwie nie da się z tym kosmetykiem przesadzić.. Kolejne warstwy wzmocnią efekt, lecz nie będą wyglądać tandetnie.

Co najważniejsze nie zawiera żadnego pomarańczu, to brązowo-herbatnikowy kolor bez domieszek żółcieni.
Puder świetnie modeluje twarz, nie wygląda ona płytko.
Utrzymuje się cały dzień bez zarzutów - cera cały dzień wygląda świeżo i promiennie.
Całe szczęście, że poprawki w ciągu dnia nie są konieczne - tak dużej puderniczki nie mogłabym nigdzie zabierać ;)

Zaznaczyłam, że nie kupię ponownie, ponieważ jest limitowanką, poza tym 40g pudru to baaardzo dużo i do końca opakowania pewnie zaopatrzę się w następcę bambuska.

Średniak

Mam jasną karnację o ciepłym odcieniu i złote piegi. Teoretycznie puder powinien być dla mnie idealny kolorystycznie, jednak na mojej twarzy wygląda pomarańczowo, za to lepiej prezentuje się jak użyję samoopalacza, czyli na lekko opalonej cerze.
Piękny rysunek starł się po 2 użyciach, a szkoda.
Bardzo łatwy w aplikacji, równomiernie nakładam go pędzlem sephory do brązerów.
Nie został moim ulubionym, może i dobrze, bo to limitowanka. Zdecydowanie wolę brązery Guerlain :ehem:

Używam tego produktu od: mam go od roku
Ilość zużytych opakowań: cały czas niekończące się 1sze

TRAGEDIA

Nie wiem skąd te recenzje,ale produkt jest tragiczny,niczym nie różni sie od podobnych pudrów 10 razy tańszych.Źle sie rozprowadza,kolor jakiś taki pomarańczowawy,nieporęczne opakowanie.Stracone pieniądze.Nawet nie miałam sumienia aby go sprzedać na aukcji internetowej i wcisnąć jakiejś biednej dziewczynie,juz dawno znalazł się w śmieciach.Takie same uwagi do niego miała moja przyjaciółka.Dziewczyny nie dajcie się na niego naciagnąć

Używam tego produktu od:wcale

fajny :)

Ja rowniez nie doszukałam sie w nim wad... no moze poza tym ze brakuje mu jakiegos etui, ze wzgledu na wielkosc opakoania, ktore dosc szybko moze sie zniszczyc.
Bambus ma kolor w miare neutralny... brakuje mu nieco szarosci, ale na szczescie nie zmienia po aplikacji koloru na pomaranczowy. Dla osob z złocistymi piegami idealny ;) Zużywa się bardzo wolno, cięzko nim przesadzic. Zapach ma bardzo delikatny, ładny...
Jestem z niego bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od:miesiac

Właściwie bez wad.

Puder wspaniały, o przepięknym jasnym herbatnikowym odcieniu. Idealny dla bladolicych, kolor jest bardzo jasny jak na brązer, delikatny i po prostu piękny. Nie sposób zrobić nim sobie plamy, nie sposób przesadzić, za to bardzo łatwo zrobić sobie piękną, naturalną, delikatną opaleniznę. Poza wierzchnią warstwą nie zawiera drobinek, na twarzy jest satynowy. Efekt jest bardzo trwały, nie ściera się szybko.
Dla mnie fantastyczny, jeden z moich najszczęśliwszych zakupów kosmetycznych, a już na pewno najlepszy kosmetyk brązujący, jaki miałam.
Nie kupię zapewne więcej, bo po pierwsze jest olbrzymi (zużył ktoś kiedyś do zera 40g pudru?) a po drugie to niedostępna już w regularnej sprzedaży limitowanka.

18.07.2008: Musze odebrać mu gwiazdkę. Niestety ale nie nadaje sie do stosowania bez niczego pod spodem. Kiedy nakładam go na sam filtr źle się rozprowadza i robi plamy. To mi się nie podoba.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego gigantycznego spodka ;)

Jeden z lepszych

Jeden z lepszych pudrów brązujących jakie mam w swojej ogromnej kolekcji.Ma przepiękny kolor - nadaje się nawet do jaśniejszych karnacji bo nie robi na twarzy rdzawych plam.Szkoda tylko,że wierzchnia warstwa,która cudownie rozświetlała twarz znika w trakcie użytkowania pudru.

Puder bardzo wydajny,poza tym jest to wersja limitowana więc nie wiem czy kupię go jeszcze raz.Gdyby był dostępny w ciągłej sprzedaży na pewno wzięłabym pod uwagę ponowny zakup ponieważ jakość i wielkość produktu są adekwatne do jego ceny.

Używam tego produktu od:roku

Przyzwoity

Generalnie jest to naprawdę udany puder dla jasnej karnacji :ehem: Jeden z nielicznych namierzonych przeze mnie, który nie jest ewidentnie zółty, zniechęcająco pomarańczowy lub niezdrowo różowawy lub co gorsza czerwonawy ;) To ładny kolor jaśniutkiego, ciepłego beżu.

Wierzchnia połyskująca warstwa ściera się naprawdę szybko ukazując spodnią, matową warstwę. No i dobrze ;) Puder sprawdza się fajnie również do modelowania buzi.

Jest baaaardzo wydajny a opakowanie jest ogromne - z tego względu zaznaczam, że nie kupię ponownie ;)

Jestem z niego zadowolona, choc mimo wszystko jeszcze czegoś mi w nim brakuje ... Może gdyby tworzył na buzi zjawiskowy, satynowy woal... :D

jak dla mnie super

Jestem z natury blada a że tego nie lubię stosuję cały rok samoopalacz. Ten puder jest właśnie super dla bladych twarzy chociaż na mojej przyciemnionej samoopalaczem wygląda supernaturalnie. Nie jest za ciemny idealnie podkreśla moją sztuczną opaleniznę. Efekt ostateczny pewnie zależy od koloru cery, na mojej wygląda ekstra. Myślę, że latem może być trochę za jasny ale za to reszta pór roku należy do niego ;-). Puder jest ogromny i limitowany więc zanim ten mi się skończy już pewnie nigdzie nie będzie dostępny więc zaznaczyłam, że nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Pomylka

Tragedia......jak dla mnie totalna klapa.Mam ciemna karnacje i moze dla tego nie zaspokoil moich potrzeb:)Moja twarz zamiast pieknego rozswietlonego wygladu zyskala marchwiowy nierowny kolor ktory prawie natychmiast zostal zmyty.Po za tym nie ma zlotych drobinek ktore wprost uwielbiam......
Nr 1 byl jest i bedzie Guerlain Terracotta Light

Używam tego produktu od:Juz nigdy nie uzyje
Ilość zużytych opakowań:

Idealny

Zacznę od tego, że jestem strasznym bladziakiem :) I zdecydowana większość pudrów brązujących jest dla mnie po prostu zbyt ciemna. Ale nie ten :)
Kupiłam zachęcona zachwytami koleżanki i dołączyłam do grona pochlebców. Puder bardzo przyjemny w aplikacji, nie można przesadzić z jego ilością, ładnie modeluje twarz, bez ryzyka ciemnych plam... Nie zawiera złotych drobinek, co poczytuję mu na plus - nie lubię brokatowego makijażu na co dzień. Wobec ogromnej ilości w pudełku, relacja wydajność - cena jest więcej niż zadowalająca :)

Sama puderniczka- bez zachwytów, z uwagi na pojemność jest mało poręczna, no i do torebki raczej się nie nada. Ale ponieważ puder jest bardzo trwały, makijaż zrobiony w domu spokojnie przetrwa godziny pracy :)

Więcej nie kupię, bo pojemność pudełka ogromna, a seria limitowana, ale z czystym sumieniem daję 5* :)
Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze :)

prawie ideał

Najlepszy dla jasnej cery :) nie ma w sobie pomarańczy, daje takie jasne herbatnikowe wykończenie. Byłby dla mnie idealny gdyby miał więcej żółci w sobie ale i tak póki co to numer 1.
Nie można go przedawkowac więc polecam go osobom niewprawionym w aplikacji tego typu produktów. Mimo wielu warstw efekt przypudrowania jest niewidoczny na skórze, twarz wygląda na naturalnie opaloną bez sztucznego matowego efektu.
Nie kupię go ponownie bo to produkt sezonowy, zresztą jest tak olbrzymi że wystarczy na długo.
Gorąco polecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni

pełen zachwyt.

Genialna rzecz. Ładny, jasny, naturalny kolor (u mnie jest ani pomarańczowy ani różowy) BEZ drobinek i za to ogromne brawa bo dzięki temu mogę go bez obaw stosować na całą twarz bez efektu brokatowej lali ;) Łatwo się rozprowadza, stosowany na puder nie robi plam, placków ani innych niemile widzianych rzeczy :D
Do tego ta ogromna pojemność. Dzięki czemu bez żalu stosuję też na dekolt, szyję i ramiona kiedy je odsłaniam.

Używam tego produktu od:kilka tygodni