Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Przyrząd do modelowania włosów umożliwiający tworzenie prostych włosów i kręconych loków. Ta prostownica posiada płytki powlekane materiałem ceramicznym, turmalinem i Teflonem, które przesuwają się przez włosy każdego typu, zapewniając potrójną (3xProtection) ochronę uzyskanych rezultatów. Włos pozostaje błyszczący. Wąskie płytki dla krótszych lub delikatniejszych włosów.
- Cyfrowa kontrola temperatury 130 - 200˚C
- Wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę i stan włączone/wyłączone
- Sygnalizator gotowości do pracy
- Bezpieczne automatyczne wyłączanie
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Przewód o długości 3 metrów

Profesjonalny sprzęcik

Kupiłam będąc w dużej potrzebie wymiany mojego starego przedepokowego szmelcu.

Prostownica rozgrzewa sie hiper szybko - przy najniższej temperaturze zaraz po włączeniu jest gotowa do uzycia.
Poza tym nie pali włosów, nadaje im połysk i śliskość.
Sprzedawana jest w fajnym etui obitym w welur z dodatkowym pokrowcem i płytką DVD instruktarzową.
Można nią zakręcić fajne loki i powywijac końcówki.
Jest poprostu świetna.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i mam nadzieje ostatnie.

turmalinka

mam ten sam model tylko ze z szerokimi plytkami

prostownica nagrzewa sie błyskawicznie w kilka sekund juz jest gorąca dlugosc nagrzewanaia zalezy od temp na jaka sie nastawi od 130 -->160-->200C w ręce prostownica moze wydawac sie troche ciężka przy dluzszym prostowaniu (mam dlugie wlosy) a prostowanie mi ich zajelo ok 10-15min czyli juz krocej niz poprzednio

ja prostowalam temp 160C wystarczy przejechac z 3 razy po paśmie alby wlosy byly proste mimo ze nie dalam najwyzszej temp wlosy po przejechaniu pasma prostownicą byly gorące i trzeba uwazac aby sie nie oparzyc , płytki suną po wlosch bardzo szybko i gladko

zauwazylam znaczne wygladzenie wlosow przez co staly sie bardziej blyszczące (stosowalam tylko biosilk do prostowania ) co jest zasluga turmaliny albo teflonu, wlosy nie sa sztwyne wrecz przeciwnie opadają miekko na ramiona

dzis na drugi dzien wlosy sa w takim stanie jak wczoraj czyli zachowaly swoja strukture i nie krecą sie po nawet po "walce na poduszki " z moim TŻ w łóżku no i po nocy

opakowanie zawiera fajne welurowe pudelko na prostownice ktore mozna z powodzenie wykorzystac na inne drobiazgi czy kosmetyki bo ma osobno jeszcze taka oslonke termiczną do ktorej wklada sie prostownicę , jest plytka (ktora niestety nie chodzi )jak krecic wlosy bo nia mozna fale robic

Używam tego produktu od:tygodnia

dobry produkt

prostownica jest swietna. szybko sie angrzewa, doskonale prostuje - wlosy sa miekkie, sypkie, dlugo zachowuja swoj ksztalt. uzywam prostownicy dosc czesto [raz w tygodniu,c zasem dwa] i nie zauwazylam zniszczenia wlosow - na pewno sa zniszcozne, fryzjer to pewnie dostrzeze jednak aj tego nie widze. kiedy umyje leb i wlosow nie wyprostuje to nie mam na glowie siana tylko normalne kudelki - takie same jak wtedy, kiedy prostownicy nie uzywalam wcale :D

sporadycznie krece nia wlosy - tak jest to mozliwe ;) wychodza calkiem mile dla oka loki :)

mam nadzieje ze to inwestycja na dluzszy czas i nie bede musiala powtornie kupowac tego cacka :)

Używam tego produktu od: pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań: caly czas jedna i ta sama prostownica