Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Przyrząd do modelowania włosów umożliwiający tworzenie prostych włosów i kręconych loków. Ta prostownica posiada płytki powlekane materiałem ceramicznym, turmalinem i Teflonem, które przesuwają się przez włosy każdego typu, zapewniając potrójną (3xProtection) ochronę uzyskanych rezultatów. Włos pozostaje błyszczący. Wąskie płytki dla krótszych lub delikatniejszych włosów.
- Cyfrowa kontrola temperatury 130 - 200˚C
- Wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę i stan włączone/wyłączone
- Sygnalizator gotowości do pracy
- Bezpieczne automatyczne wyłączanie
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Przewód o długości 3 metrów

Prostownica swietnie prostuje wlosy, jednak moje tylko w wysokiej temp. nizsza w ogole nie dziala na nie. Wlosy ladnie nablyszczone, efekt -chociaz uzywam preparatow do prostowania- utrzymuje sie krotko,ale to pewnie zalezy od typu wlosow.Co do zdolnosci robienia lokow dzieki tej prostownicy-smiech na sali. Loki sa dziwnie kwadratowe, a na filmie instruktazowym tak pieknie wyglada(ciekawe czy jak by pokazali caly proces ich robienia minuta po minucie ,czy tez tak by wygladaly, a nie tylko kilka lokow czy nawet 1 i efekt). Podobno kilka razy mniej niszczy wlosy-nic takiego nie zauwazylam, mimo dodatkowej intensywnej kuracji regenerujacej. Ogolem bylam z niej baardzo zadowolona i myslalam,ze zawsze bede jej uzywac. Jakiez bylo moje rozczarowanie, gdy po 6 czy 7 miesiacach zaczela schodzic z plytek emalia, czyli ta powloka ochronna.Co prawda prostowalam je codziennie,ale mimo wszystko kilka miesiecy to stanowczo za szybko,aby sie starla! Koncowki przez to zaczely o wiele szybciej sie palic. To ogrnmny minus,ktory ja po prostu zdyskwalifikowal. Na szczescie jest dozywotnia gwarancja na plytki i w najblizszym czasie przejde sie do serwisu remingtona-ciekawe co na to powiedza. Mimio wszystko zaryzykowalam i kupilam kolejna prostownice remingtona, zobaczymy jak sie sprawdzi-inaczej zaufania do tej firmy juz nie bede miala!

Używam tego produktu od:ok.8 mies.
Ilość zużytych opakowań:.

uwielbiam!

Zaznaczam : kupie ponownie, bo jest warta nabycia, ale mam nadzieję że prędko nie będę musiała jej wymieniać.
Jest po prostu niesamowita :love: , warta swojej wysokiej ceny. Nagrzewa się błyskawicznie (mówię o najniższej temperaturze - tylko na takiej prostuję, myślałam że z czasem włosy staną sie oporne i trzeba będzie je mocniej smażyć - nic takiego)
Płytki sa gładziutkie, i choć tylko pokryte warstwa ochronna, nie widzę żadnego zużycia. Lekka, wygodna - obrotowy kabel. Etui, pokrowiec - mozna bez problemu zostawić do ostygnięcia.

Co do samego działania: włosy prostuje szybciutko, łatwo, nie niszczy ich (to zalezy pewnie od stosowanego środka ochronnego - ja używam Hot Liss LOreala), są lśniące i gładkie :jupi:, nie puszą się. następnego dnia końcówki sie lekko wywijają, ale tylko to :-)

Kręcenie loków...jest to najlepszy sposób, żeby sobie spalić palec, a loki nie utrzymują sie długo, nawet jeśli wyjdą (a samej raczej nie wychodzą)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Uwielbiam

Nie ma co się rozpisywać o jej działaniu, bo już wszystko zostało opisane. Szybciutko się nagrzewa, regulacja temperatury, możliwość kręcenia loczków, ładnie nabłyszcza, potrafi poskromić nawet te najbardziej oporne włosy oraz takie, które przyzwyczaiły się już na działąnie wysokich temperatur i coraz mniej chcą słuchać... ;) Dodam tylko, że to najlepsza jaką miałam ( A wiele ich było ;) )

Ilość zużytych opakowań: mam nadzieję, że ta jedna wystarczy na długo :D

Fajna ;]

Nie wiem czy kupie ponownie, bo pewnie nie będzie potrzeby ;]
Mam ciężkie włosy do ułożenia, chociaż cienkie.
Ta prostownica w połączeniu z kilkoma kosmetykami działa cuda!
Polecam na prawdę wszystkim. Nagrzewa się szybciutko (szybciej niż podaje producent) i idealnie prostuje włosy! Można również zakręcać loczki, dzięki takiemu czemuś co rozdziela włosy kiedy się je zakręca ^^ Loczki nie rozpadają się, a trzymają nawet cały dzień! :)))

Ilość zużytych opakowań: eee no jeśli chodzi o opakowania to jedno ^^

Najlepsza;)

Prostownica szybko sie nagrzewa,możliwość regulowania temperatury. Prostuje dokładnie i na długo. Włosy są idealnie gładkie i lśniące dosłownie w parę minut. Najlepsza prostownica jakiej używałam. Zdecydowanie polecam;)

Najlepsza

Znalazlam swoje cudo.Prostownica jest swietna,po niej mam wlosy jakbym wyszla od fryzjera,widze same zalety,zadnych wad.Mi sie ani razu nie zdazylo nacisnac guziczka przy prostowaniu.Nie moge napisac nic o trwalosci plytek ani samego urzadzenia-czas pokaze.Zaznaczylam,ze nie wiem czy kupie ponowine,bo pewnie zanim bede zmuszona kupic kolejna prostownice to na rynku zdazy sie duzo pozmieniac.

Używam tego produktu od:od 2 tygodni
Ilość zużytych opak

Świetna :)

jak do tej pory najlepsza prostownica jakiej uzywalam. dużo osób zauważyło różnicę... ;) kondycja włosów jest lepsza, po wyprostowaniu włosy są idealnie gładkie (a moje mają duuuża skłonność do odwijania się), loki po prostu cudo :) polecam.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

b. dobra

zamowilam ja niedawno i dzis przyszla do mnie w paczce. oczywiscie juz ja wyprobowalam i uwazam ze jest swietna! oczywiscie nie prostuje jak profesjonalna prostownica fryzjerska ale na uzytek domowy w zupelnosci wystarczy. nadaje wlosom bardzo ladny blask i chroni je. probowalam juz nawet robic nia fale bo mam ta szeroka i nawet zaczynaja mi wychodzic. zaznaczylam opcje ze wiecej jej nie kupie bo nie wiem czy nadal bede chciala prostowac wlosy w przyszlosci, kiedy ta prostownica sie zuzyje.Używam tego produktu od:1 dzien

funkcjonalność, świetne efekty

Niedawno kupiłam tą prostownicę więc zaraz zaczęłam prostować. Mam grube włosy lekko za ramiona więc prostowanie jest bardzo czasochłonne. Jednak jeśli przyłożę się trochę to pasmo po przejechaniu jeden raz jest idealnie proste! Daje prawie taki sam efekt jak prostowanie tymi drogimi profesjonalnymi prostownicami.
Włosy bardzo ładnie lśnią po użyciu urządzenia. Próbowałam przy pomocy dołączonego dvd zrobić te piękne loki, ale coś mi nie wychodzi, więc chyba muszę trochę potrenować.;)
Opakowanie (pudełko) też jest bardzo ładne, a w zestawie otrzymamy także wspomnianą płytę dvd oraz pokrowiec odporny na wysokie temperatury. Za takie pieniądze nic lepszego nie mozna znaleźć...
Jestem tylko ciekawa jak długo wytrzymają płytki...
Zaznaczyłam opcję "nie wiem", bo za kilka lat pewnie będą jeszcze lepsze modele także chyba ta pójdzie w niepamięć...
Zachęcam do kupienia, chociaż jak ktoś ma grube, długie włosy to lepszym wyborem będzie model tej samej prostownicy tylko z szerszymi płytkami (S1032).

prostowanie bardzo dobre, efekt błyszczenia włosów, lekkość

faaajna

hmm....bardzo fajna prostownica, włosy faktycznie sa jakies bardziej spręzyste i gladkie. Narazie mam jeszcze zniszczone wlosy po beznadziejnej prostownicy z rynku :) ale mam nadzieje ze dojdą do siebie. Mozna nia robic loczki i inne dziwne rzeczy, wiec jest praktyczna.

Super!

Jest super! Włosy piękne, proste, lśniące! Idealna fryzura. Zawsze miałam siano a teraz? Jakbym codziennie wychodziła od fryzjera! Po prostu cudo!

A co do ceny napisano, że niby 180zł. Ja kupiłam w sklepie internetowym za 145zł, więc warto. Jak ktoś chce kupić taniej, niech wklepie w google, da tą prostownice i wipsze dodatkowo prównaj ceny. Warto kupować przez net, bo taniej a gwarancja też jest.

Profesjonalny sprzęt

Nie niszczy włosów. Nie powoduje elektryzowania ani puszenia się włosów. Efekt utrzymuje się bardzo długo, włosy są lśniące, tworzą gładką taflę . Loczki są ok, ale myślę że lepiej wyglądałyby na długich włosach, ja niestety jakoś nie mogę takich zapuścić:) Rewelacyjna jest regulacja temperatury i szybkość nagrzewania. Ta prostownica wiele razy mnie uratowała, gdy trzeba było szybko wyjść a na głowie "Szopa". Tak naprawdę, to używam jej codziennie od ponad roku i nie widzę żadnych śladów zużycia ani na płytkach ani na obudowie , może to dlatego, że używam tylko jedwabiu. Szczerze i serdecznie polecam.

Używam tego produktu od:ponad roku