Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Przyrząd do modelowania włosów umożliwiający tworzenie prostych włosów i kręconych loków. Ta prostownica posiada płytki powlekane materiałem ceramicznym, turmalinem i Teflonem, które przesuwają się przez włosy każdego typu, zapewniając potrójną (3xProtection) ochronę uzyskanych rezultatów. Włos pozostaje błyszczący. Wąskie płytki dla krótszych lub delikatniejszych włosów.
- Cyfrowa kontrola temperatury 130 - 200˚C
- Wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę i stan włączone/wyłączone
- Sygnalizator gotowości do pracy
- Bezpieczne automatyczne wyłączanie
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Przewód o długości 3 metrów

Niezła

Fakt-nie niszczy bardzo włosów, używam kremu prostującego z termoochroną od Joanny (boski, choć tani!!). Łatwo szybko prostuje włosy, szybko się nagrzewa, nie trzeba czekać, żeby wyprostować, jest to idealne dla mnie, poneiważ prostuję włosy przed wyjściem do pracy, a zwykle mam mało czasu!!
Włosy są lśniące, gładkie. No ale jedno mi się nie podoba-nie nadaje się do lekko kręconych końcówek, jak u mnie, żeby mieć idealnie proste włosy. A po 5 razy przejeżdżać po końcówkom mnie się nie chce-szkoda włosów. Czasem się udaje, czasem nie. Ale Panie, które nie mają tak niesfornych włosów, jak moje-myślę że będą zadowolone.

Ilość zużytych opakowań: jedna

Super! Moja ukochana!

prostownica jest boska! Nie niszczy włosów aż tak bardzo, super szybko się nagrzewa i równie szybko prostuje.. efekt nią uzyskany jest dokładny i długotrwały - włosy mi się nie kręcą nawet podczas lekkiej wilgoci :) i nie elektryzują się po niej!
Loki też się fajnie da robić, tak że polecam :)
mam już ją ponad pół roku a nie ma śladów użytkowania ani nic, mimo że w moich rękach to.. xD
więc jeszcze raz polecam, bo warto!

Używam tego produktu od:stycznia
Ilość zużytych opakowań:1 :D

tania i bardzo dobra - kwc!

prostownica jest wykonana porządnie, szybciutko sie nagrzewa (faktycznie w minute).Nie niszczy bardzo włosow.Ja mam cienkie i raczej podatne na dewastacje ale prostownica wysuszyła mi tylko koncowki kiedy ją przez miesiąc bez zadnych kosmetykow ochronnych uzywalam codziennie.
Bardzo skutecznie prostuje,tzn nie trzeba wiele razy przejezdzac po wlosach zeby byly idealnie proste.Z reguły raz lub 2. Naprawde jak za tą cene (na allegro 100zl) jest swietna!

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1;)

Dobra ale się zepsuła:(

Moje naturalne włosy są cienkie, puszące się i lekko kręcone, ogólnie niesforne.Prostownica ta dobrze prostuje włosy,są w miarę gładkie..ale nie są to proste druty.Niestety nie mam tyle szczęścia co pozostałe recenzentki i efekt ten utrzymuje się 1 dzień.( prosuję przy temp 180 st)Rano po wstaniu z łóżka znowu mam nieład na głowie ( dlatego muszę myć i prostowac włosy codziennie).
Niestety muszę dać dużego minusa tej prostownicy poniewaz wytrzymała mi niecały rok.Ten obrotowy kabel to niewypał - coś zaczęło skwierczeć, przy prostowaniu prostownica zaczęła się sama wyłączać. Prawdopodobnie coś się przepaliło.Dałam za nią 150 zł, więc miałam nadzieję,że wytrzyma mi chociaz 2 lata.Rok to zdecydowanie za mało.Teraz zamówiłam Wahl Cuteka - używa jej mój fryzjer i jest zadowolony więc ja pewnie też będę i mam nadzieję,że wytrzyma więcej niż rok.Używam tego produktu od:niestety niecały rok- zepsuła się
Ilość zużytych opakowań:

Zdecydowanie KWC!!!!!!!!!

Gorąco polecam!! Kopiłam ja kiedyś dla koleżanki na urodziny i po jednym wypróbowaniu jej na moich bardzo silnych lokach postanowiłam ze sama tez sobie taka kupie:) Włosy są lśniące, gładkie i nie elektryzują się. Loków za bardzo się nie da nią robić... przynajmniej mi się nie udaje ;) Jeżeli będzie lepsza na rynku a ta będzie już bardzo stara to zapewne wypróbuje coś innego dlatego tez nie wiem czy ja kupie ponownie:)

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:1:)

godna polecenia!

Prostownica spełnia swoje zadanie rewelacyjnie! Jest lekka, poręczna, dobrze lezy w dłoni,nie poparzyłam się nią jeszcze ani razu (co mi się zwykle zdarza z prostownicami).
Mam grube, gęste włosy, które zwykle prostuję około 40 minut. Ta prostownica robi to w 10 minut. Naprawdę jestem w szoku, taki dobry produkt za niską cenę (ja dałam 130zł).
Swietnie ślizga się po włosach, nie szarpie, nie wyrywa, włosy są gładkie, lśniące, miłe w dotyku, a efekt utrzymuje się bardzo długo.
Bardzo polecam, jak dla mnie nie ma ona wad, ale nie wiem, czy kupię ponownie, bo wciąż pojawiają się nowości. Zaznaczam, że ja nią loków nie robię, ale sprawdzałam raz, czy da radę - da, ale trzeba trochę wprawy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Rewelacja!

Kupiłam tą prostownicę zachęcona Waszymi recenzjami i nie zawiodłam się, jest bardzo lekka, szybko radzi sobie z moimi grubymi i kręconymi włosami. Szybko się nagrzewa i łatwo reguluje się temperaturę. Wcześniej miałam prostownicę Eurolux, która była w porządku, ale czas nagrzewania płytek był bardzo długi i musiałam prostować dużo wyższą temperaturą. Polecam Remingtona!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej(?)

Jest świetna

Mam ja od nie dawna i kupiłam pod wpływem recenzji na KWC, miałam ochotę na inna prostownice Remingtona ale poprzednie oceny przeważyły szale i kupiłam tę. Jestem naprawdę zadowolona prostownica jest świetna, szybko się nagrzewa włoski są lśniące, nie niszczy ich. Mam włosy cienkie do ramion z tendencją do puszenia się i skręcania a ta prostownica świetnie daje sobie z nimi radę .Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań:

Klasa :)

Mam ją już jakieś 2 lata i nawet nie zauważam ŻADNYCH trudności z używaniem- kiedy jej potrzebuję to jest zawsze jak nowa i robi to co powinna i tak jak powinna. Co prawda nie łączę jej działania z żadnymi kosmetykami do stylizacji ale płytki nie są jeszcze ani trochę starte ani zniszczone (używam niemal codziennie). Włosy są proste przez cały długi dzień (zaznaczam ponownie że nie używam nic do stylizacji!), puszyste i błyszczące, nie wypadają, nie niszczą się. Jedyny minus: jeśli podkręca się nią włosy, loki nie trzymają się długo (góra godzinę), później włosy stają się zwyczajnie proste, co i tak źle nie wygląda. Podsumowując kocham ten przedmiot i już bym go nie zamieniła na nic podobnego :)Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno i nie zapowiada się zakup kolejnego.

Najlepsza!

Miałam już mnóstwo prostownic. W większości firmy Holden... Tragedia. Zniszczyłam sobie włosy, w dodatku tamte prostownice "żyły" najdłużej pół roku. Efekty ponad godzinnego prostowania mnie nie zadowalały...
Z tego względu, że mam grube, puszące się i naturalnie kręcone włosy, których nie umiem poskromić, postanowiłam zainwestować w droższą prostownicę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Używam jej od prawie trzech tygodni. Włosy wyglądają na zdrowsze. Ładnie się błyszczą. Prostowanie nie zabiera dużo czasu, a efekt utrzymuje się aż do mycia włosów. :)
Napisałam, że kupiłabym drugą, bo to prawda. Chyba dla moich tragicznych włosów lepszej znaleźć nie mogłam. :)
Polecam.:)

Ilość zużytych opakowań: jedno ;)

Bardzo dobra, z jednym minusem

Moje włosy po użyciu tej prostownicy są zdecydowanie ładniejsze, gładsze i bardziej lśniące niż normalnie. Nie wiem, czy je niszczy (pewnie w jakimś stopniu tak), ale na pewno przynajmniej wyglądają na zdrowsze. To moja pierwsza prostownica, więc nie mam za bardzo porównania. Acha, rzeczywiście gładko sunie po włosach. Ja używam najniższej temperatury i efekt jest wystarczający. Robienie ładnych loków jest możliwe, ale moim zdaniem dość trudne, trzeba dużo ćwiczyć.

Ma ona jednak jeden minus, który sprawia, że chyba bym się nie zdecydowała na jej zakup, gdybym o nim wiedziała - mianowicie co za geniusz wymyślił, żeby przyciski do regulacji temperatury umieścić w miejscu, w którym się prostownicę trzyma? Dość to niewygodne i nieraz sobie przypadkiem nacisnę "+"...

Swietna! NAJLEPSZA!

TO moja czwarta prostownica. Mam bardzo grubie dlugie wijace sie wlosy, farbuje je na blond wiec sa przesuszone.
Do tej pory suszylam wlosy duza suszarka, prostowalam je na szczotce i na koniec prasowalam. Zajmowalo to jakies 40 min i bylo to stanowczo za duzo.
Teraz tylko susze i od razu prostuje. Wlosy sa proste, lsniace i zdrowo wygladaja. I to co najlepsze efekt jest dlugotrwaly, wlosy sie nei kreca nawet pod wplywem wilgoci. Do prostowania uzywam mleczka Garniera ale planuje zakup nowego Matrixa do prostowania wiec mam nadzieje bedzie jeszcze lepiej szybciej i ładniej. POLECAM

Trwalosci nei potrafiie ocenic bo mam ja dwa tygodnie, nei wiem czy kupie ponownie bo lubie zmiany. Używam tego produktu od:2 tyg.