Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Remington, 3 x Protection Sleek & Curl, Prostownica ceramiczna do włosów S1031

Przyrząd do modelowania włosów umożliwiający tworzenie prostych włosów i kręconych loków. Ta prostownica posiada płytki powlekane materiałem ceramicznym, turmalinem i Teflonem, które przesuwają się przez włosy każdego typu, zapewniając potrójną (3xProtection) ochronę uzyskanych rezultatów. Włos pozostaje błyszczący. Wąskie płytki dla krótszych lub delikatniejszych włosów.
- Cyfrowa kontrola temperatury 130 - 200˚C
- Wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę i stan włączone/wyłączone
- Sygnalizator gotowości do pracy
- Bezpieczne automatyczne wyłączanie
- Etui odporne na wysoką temperaturę
- Przewód o długości 3 metrów

całkiem całkiem

Całkiem niezla prostownica,jednak wydaje mi sie ze bardzo niszczy wlosy mimo prostowania na najnizszej temperaturze-to jeden wielki minus.Na plus napewno zaliczymy nie plątający sie kabel,regulacje temperatury,blokade i to ze wlosy do konca dnia sa w miare proste,mimo deszczu i wilgoci:)Używam tego produktu od:paru mies

Godna polecenia,

Prostownica sprzedawana jest w bardzo ładnym pudełku, wygodnym do przechowywania. Dodatkowo dołączony jest pokrowiec na wypady poza dom (pudełko jest dość duże i kanciate). Na poczatku nie wiedziałam jak ja rozłożyć (ma małe zabezpieczenie,żeby podczas jej składania nie "rozchodziła" się na dwie części (nie wiem jak to opisać:) ), ale to tylko kwestia znalezienia takiego"haczyka". Dobrze prostuje. Jak chcę wyprostować tylko grzywkę to nie daję maksymalnej temp., ponieważ później przez jakies pół godziny niektóre włosy stoją mi do góry (są za sztywne). Moje włosy są bardzo podatne na kręcenie a ta prostownica świetnie sobie z nimi radzi(oczywiście nie wolno zapominać o kosmetykach do prostowania lub chociażby jedwabiu do włosów). Włosy są proste i nawet błyszczące nieco. Do produktu dołączona jest płyta m.in. z filmikiem jak nakręcić na niej loki. Mnie ta płyta się gdzieś zgubiła, ale kilka razy próbowałam i nawet wychodziły w miarę ładne loki. Wiadomo, liczy się technika. Wydaje mi się,że spokojnie można nią zrobić sobie ładne loki (na długich włosach najlepiej chyba).
Prostownica sama wyłącza się po 0,5godz., tak więc jest to dobra rzecz dla zapominalskich
Używam tego produktu od:1 rok i 3 mies.
Ilość zużytych opakowań:na razie jedna i mam nadzieję,że jeszcze długo posłuży:)

polecam! :)

Naprawdę baardzo fajna prostownica! Faktycznie są po niej bardziej błyszczące, gładkie włosy. Używam jej co drugi dzień do grzywki i raz na miesiąc lub dwa na całe włosy, także nie wypowiem się czy te 3 powłoki chronią czy też nie ;) w każdym razie- polecam ją!
Co do kręcenia loków - da radę, chociaż nigdy nie próbowałam ułożyć sobie w taki sposób loki, sprawdzałam jedynie czy faktycznie da się nią robić loki ;)
Podsumowując, bardzo fajna jak dla mnie. Duży plus za regulację temperatury i długi kabel. Minusów jak na razie nie zauważyłam ;)

Hmmm....

Ciężka sprawa z tą prostownicą. To była pierwsza prostownica jakiej używałam i nie była tragiczna, niestety płytki bardzo szybko się poździerały i zaczęła szarpać moje włosy. Dodam, że nie robiłam z nią niczego niewłaściwego, ma po prostu kiepską wytrzymałość. Bez porównania lepsza jest Babyliss Elegance. Jeśli chodzi o Remingtona, to plusem jest niewątpliwie regulacja temperatury, co wtedy gdy ją kupowałam, a było to dawno temu, było niewątpliwym rarytasem, kuszą też te 3 powłoki..co z tego skoro się zdzierają... Mimo że mam proste włosy, to aby je ujarzmić zawsze musiałam tę prostownicę nagrzewać do najwyższej temperatury...Proste i gładkie włosy wytrzymywały jeden dzień, pod warunkiem, że użyłam przed nią dobrych środków do prostowania. Jeszcze 2 lata temu bym poleciła, ale teraz przy obecnym wyborze można kupić o wiele, o wiele lepszą w porównywalnej cenie. Także jak dla mnie - nie warto.Używam tego produktu od:ponad 2 lata

Jak dla mnie - bardzo dobra

Prostownica na pewno godna polecenia. Bardzo szybko i bez trudu radzi sobie z moimi niesfornymi włosami, które rzeczywiście stają się trochę błyszczące - ale może to być również efekt wywołany przez odżywki i sera, których używam. Co prawda końcówki wywijają mi się po jakimś czasie na zewnątrz, ale to raczej nie wina sprzętu tylko długości moich włosów (opadają na ramiona). Co do funkcji kręcenia to wierzę, że jest ale mi poprostu nie wychodzi :( - mojej mamie wychodzi bez problemu i to inną prostownicą ;)Bardzo szybko się nagrzewa.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Świetna, uwielbiam ją!!!

Mam bardzo grube, gęste i sztywne włosy, o dziwo, ta prostownica radzi sobie z nimi doskonale!!! Już po jednym przeciągnięciu po włosach stają się proste i gładziutkie :) Na pewno trochę niszczy włosy, bo jednak ta wysoka temperatura..., ale i tak warto jej używać, bo naprawdę działa!!!

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:

Ok

Prostownica ogólnie nie wyczynia cudów z moimi cienkimi piórkami. Muszę je prostować bo każdy włos żyje własnym życiem i układa się w inną stronę. Po wyprostowaniu są gładkie i proste, ale po jakiejś godzinie włosy znowu szaleją, dalej są gładziutkie ale nie są proste. Tym bardziej nie radzi sobie z wilgotnym powietrzem. Niszczy włosy, na pewno mniej niż poprzednia jaką posiadałam ale sam fakt że jest to prostownica-urządzenie działające pod wysoką temperaturą, której żadne włosy nie lubią. Odkąd jej używam nic się z nią nie dzieje złego a płytki są z znakomitym stanie.

Super!

Prostownica jest doskonała! Używam jej już może nawet więcej niż 2 lata. Nie zamieniłabym jej na inną prostownicę. Nie niszczy włosów. Świetnie prostuje i przy jej użyciu można wyczarować wspaniłe loki i fale. :) Uwielbiam ją. Gorąco polecam!

zabawka dla dużych dziewczynek

Bardzo fajna prostownica na moich cienkich włosach nie może jakoś szczególnie się wykazać wystarczy parę minut żeby były idealnie proste i gładkie. Jednak często prostuje nią sobie włosy moja kuzynka która jest posiadaczką ciemnych grubych włosów na dodatek kręconych no cóż za pierwszym razem byłyśmy oszołomione efektem miała piękne proste błyszczące włosy. Można nią prostować nawet krótkie włosy. Co do niszczenia włosów to na pewno trochę niszczy, ale ja nie używam codziennie. Co do loczków to trzeba mieć bardzo dużą wprawę.
Jedyny minus jaki widzę to (jak już wspominała któraś dziewczyna)że przyciski do regulowania temperatury są w złym miejscu i w czasie prostowania można sobie dodać temperatury. Ogólnie jest fajna i wszystkie moje koleżanki ja chwalą ;-)

Najlepsza

Moja ukochana prostownica :D zapewnia idealne wygładzenie w kilka minut, szybko się nagrzewa, nie niszczy bardzo włosów nawet przy codziennym stosowaniu ;) przeżyła kilka upadków, ale nic jej się nie stało, jest wciąż jak nowa :) Ładnie nabłyszcza włosy, daje długotrwały efekt i nieelektryzuje czuprynki :P
Nadaje się do robienia loków i fali,efekt o wiele lepszy niż przy użyciu prostownicy :)
Idealna pod każdym względem - polecam!

Używam tego produktu od:początku roku 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 i raczej nie będzie potrzebne następne :)

100% KWC!

Zacznę od tego, że mam gęste grube włosy, które lekko się podwijają, co bardzo mnie denerwuje. Do ich wymodelowania używam tej prostownicy i jestem z niej bardzo zadowolona. Genialnie prostuje, już na 140 stopniach, co przy takich włosach jest niezłym wynikiem. Turmalin i ceramika z teflonem naprawdę chronią włosy, które nie elektryzują się. A jeśli mam ochotę żeby zakręcić włosy, to również spisuje się ta prostownica. Można wyczarować piękne loki. Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: nadal używam pierwszej

godna polecenia

Na wstępie zaznaczę,że mam długie i grube włosy, więc yle co pewnie by mnie ich już pozbawiło.

Jest to moja pierwsza prostownica, długo zwlekałam z zakupem, bo każdy mówił, że szkoda moich włosów. Ja jednak, zniesmaczona widokiem napuszonych i matowych włosów zamówiłam na allegro.

Szybko się nagrzewa i wiadomo kiedy - super sprawa.
Trudno mi powiedzieć, czy rzeczywiście chroni włosy, bo mi po kilkunastu użyciach trochę popaliła końcówki, dlatego b. często jej nie używam.

Zgadzam się z moją poprzedniczką, że ta prostownica ma problemy z idealnie prostymi końcówkami.

Jednakże szczerze polecam !

Używam tego produktu od:6 m-cy