Beauty Formulas, Deep Cleansing Nose Strips (Głęboko oczyszczające paski na nos) (stara wersja)

Głęboko oczyszczające paski na nos to szybka oczyszczająca terapia przeznaczona do odtykania porów i usuwania wągrów. Po usunięciu paska widoczna będzie poprawa stanu skóry ,pory są szczelniejsze, czystsze i mniej widoczne.

nie działa

te paski po prostu nie działają. nie wyciągaja żadnych wągrów, jedyne co to zdzierają skórę. obklejają nos, który potem trzeba porządnie poszorować zeby umyc z tego kleju.
nie polecam

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Kicha!

nabrałam się ja głupia naiwna kobieta, ofiara mody, naiwna konsumentka. Będe sobie wypominac te 20 złoty i kolejne na plastry na twarz tego samego producenta w sumie 40 przez kilka miesięcy, a mógł być za to dobry peeling...

- nie działa - tyle i aż tyle- nic nie robi ze skóra, poza tym,że zostawia lepiącą biała powłoke przez co wydaje się,że nos jest czyściejszy.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 skończone

Nie złe- ale

Dopisuje się do słów poprzedniczki- gdyby nie oczyszczać twarzy różnymi specyfikami byłby to strzał w dziesiątkę. Plastry "chwytają" to co jest powyżej linii skóry- i to wyciągają, jeśli zaskórnik jest głębiej-nie pomogą. Reasumując- dobry ale dla tych którzy nie lubią się bawić z dużą ilością specyfików. Korzystanie nie jest trudne i niewygodne

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

I tak i nie

Zaczne od moich osobistych wrażeń po użyciu tych plastrów: pierwsze użycie ok, nawet cos tam usunął plaster. Przy kolejnych próżno sie doszukiwałam jakichkolwiek wągrów na plastrze - wszystkie pozostały na nosie... Wściekła byłam jak osa. Już chciałam bubel wpakować do kosza.... ale postanowiłam jedną sztukę rzucić TŻtowi na nos i :O WOOW! U niego cała armia wągrów była na plasterku po zdjęciu. Nos czysty!
WNIOSKI:
Te plastry są dla Ciebie jeśli: nie robisz regularnych peelingów twarzy, nie stosujesz maseczek oczyszczających i myjesz twarz tylko mydłem :)

Używam tego produktu od: używałam 2 mc temu

ale ostrożnie i z umiarem

Plasterki te używałam jakiś rok temu i byłam z nich bardzo zadowolona, ale o dziwo całkiem o nich zapomniałam. Borykam się z zaskórnikami na nosie i miemo stosowania preparatów z zawartością kwasu salicylowego, one wciąż wracają.
Tydzień temu przypomniałam sobie o tych plastrach i od razu poszłam do drogerii kupić je. We wtorek zużyłam pierwszy plaster - byłam zachwycona! Zostało na nim mnóstwo zaskórników, ale przy tej ilości która "zdobi" mój nos to tylko kropla w morzu. Wiedząc że nie należy ich stosować częściej niż 3 razy w tygodniu poczekałam do soboty (dziś). Zastosowałam się do instrukcji na pudełku, po 15 minutach zdarłam plaster i... nie mam połowy skóry na nosie, a zaskórniki pozostały!
Ogólnie rzecz ujmując na początku dałabym pięć gwiazdek - plastry w bezbolesny i tani sposób likwidują problem zaskórników. Teraz niestety bardzo się rozczarowałam i daje tylko 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 3 - 4

doskonały, nie dla wszystkich

Kupiłam plasterki z ciekawości, szukając rozwiązania na paskudna wągry na nosie.
Zaaplikowałam zgodnie z instrukcją i.. niestety rozczarowanie, wyciągnął mi zaledwie ok 10 syfków. Powtórzyłam za jakiś czas i niestety efekt był taki sam (zaznaczam, że używałam bez uprzedniej parówki.

Ale w związku tym, że mój brat ma wysyp bardzo widocznych wągrów na nosie, namówiłam go na eksperyment. Jakież było moje zdziwienie, gdy odklejając mu plasterek zobaczyłam na nim coś w rodzaju jeża. Był dosłownie wypełniony wągrami. Brat zachwycony, uwierzył, że takie rzeczy to nie pic na wodę, pochwalił się rodzicom i tym sposobem mam tatę w kolejce do "zabiegu".

Z tego wnioskuję, że na takie niemaltretowane wągry, które aż proszą się, żeby je usunąć plastry działają bez zarzutu, czego nie mogę powiedzieć o moich wągrach, które są już dosyć głębokie po wielokrotnym zwykłym wyciskaniu.
Żałuję tylko, że nikt nie pokazał mi tych plastrów, kiedy moje wągry były bardziej podatne na "wychwytywanie".

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:4 plasterki

świetne

Kupiłam z ciekawości, bo były tanie. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że cokolwiek zmienią. Spodziewałam się też jakiegoś bólu (takie legendy krążą, że zdejmowanie plasterka boli).
A tu niespodzianka. moje zaskórniaki zostały na plasterku, bez bólu, bez podrażnienia skóry.
Normalnie czary :o)

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1 plasterek dokonał cudu.

Taka tam zabawka

Kupiłam te plastry podobnie jak i inne Wizażanki w nadziei na rozwiązanie moich problemów z wągrami. Ale niestety nie zachwyciły mnie swoim działaniem. Za każdym razem nakładałam je na dobrze oczyszczoną skórę, porządnie ją zwilżając. I nic spektakularnego się nie stało. Kilka wągrów zniknęło, ale tą zmianę widać było na pasku, a nie na nosie. Nie polecam, szkoda zachodu i po co zadawać sobie ból skoro nie widać różnicy.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

dla mnie super

u mnie w drogerii jest promocja... normalnie kosztują 9,99 ale 20%zniżki więc dałam coś koło 6,50 :))
dopiero raz użyłam i uważam że są świetne
wyciągnęło mi spoooro wągrów chyba ze 30 albo i więcej
(nie 5 jak pisał ktoś niżej)
oczywiście wszystkie nie zostały usunięte ale widać znaczną różnicę

na pewno kupię ten produkt poki jest promocja moze i z 2 opakowania...

Używam tego produktu od: 1 dzien

Do niczego

Kupiłam w promocji za 8.99 zł Gdyby były za 14 zł bez promocji chyba bym się nie zdecydowała. Tak jak poprzedniczki niezadowolone z ich działania też sobie mowiłam, że to moja wina, że plasterki dobrze nie są dociśnięte, za mało zwilżone. Dziś ostatni zużyłam i jestem pewna, że więcej ich nie kupię. Nie wyciągają wągrów raczej robią depilację nosa :/ Ból jest efektu nie.

Używam tego produktu od: stycznia tego roku (2009) jeśli dobrze pamiętam

TAK!

Te paski są idealne. W porównaniu do tych z Nivei, wypadają milion razy lepiej.

:) szybko wysychają
:) dobry rozmiar
:) solidnie się przyczepiają do twarzy
:) naprawdę oczyszczają, łapią praktycznie wszystkie zaskórniki i wągry

małym minusem jest cena, ponieważ 6 sztuk za 14 złotych, to moim zdaniem za drogo, no ale trzeba przyznać, że warte są swojej ceny.

Używam tego produktu od: rok

Niezbędnik!

Płatki te są stokroć lepsze od produktów innych producentów, zwł. Nivei, a już na pewno zdrowsze dla kondycji skóry od wyciskania wągrów własnymi paluchami :)

+ Szybko wysychają,
+ Mają odpowiedni rozmiar,
+ Dobrze łapią zanieczyszczenia i usuwają wągry, efekty widoczne są i na nosie i na plasterku.

- Są niestety dość drogie, zawsze poluję na promocję w Superpharm, albo zamawiam przez doz.pl

Ważne jest jednak, że nie usuną wągrów, które nie są wysuszone, bo przecież plasterek nie złapie "mazi" wewnątrz porów. Otworzy je za to i używając maseczki z glinką po odklejeniu plastra, oczyścimy dokładnie pory i zwęzimy, przez co będą mniej widoczne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę :)