Sukin, Botanical Body Wash (Żel pod prysznic)

Sukin, Botanical Body Wash (Żel pod prysznic)

Żel pod prysznic o cudownym naturalnym składzie. Australijska firma specjalizująca się w dziedzinie naturalnego piękna. 100% wegański nie zawiera SLS-ów. Produkt nie jest testowany na zwierzętach.

w butelce, z pompką
w żelu
wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa
płyny do kąpieli, żele pod prysznic
łagodzące, nawilżające
bez parabenów

Jedyny

Spodobał mi się jego naturalny skład zawsze zwracam uwagę gdy coś nowego kupuje. Przepięknie pachnie i świetnie nawilża skórę jest gładka w dotyku . I co też dla mnie ważne jest bardzo wydajny świetnie się pieni .

wart swojej ceny

Ten żel pod prysznic jest ostatnio moim numerem 1 wśród wszystkich żeli, których używałam dotychczas. Fajna konsystencji, świetnie się pieni I przepięknie pachnie. Zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo. Jest wart swojej ceny.

W porządku

Żel ma dobry skład, nie wysusza skóry, nie ma intensywnego zapachu, pieni się wystarczająco. Mimo tych zalet, nie zauważam jakiejś wyższości Sukin nad innymi żelami z porządnym składem, stąd cena jest dla mnie przesadzona.

Nie wysusza skóry

Na ten żel trafiłam zupełnie przypadkiem w TK Maxxie. Od dawna nie stosuję pod prysznic produktów zawierających SLS czy innych podobnie silnych substancji myjących, dlatego zaciekawił mnie skład żelu Sukin. Z marką miałam już kontakt, więc tym większe było moje zaufanie. Żel sprawdził się ogólnie dobrze, nie wysuszał skóry, dobrze mył. Jedyne do czego można by się przyczepić to zapach. Wiadomo, że jest to kwestia bardzo indywidualna. Jednak dla mnie zapach produktów Sukin jest na dłuższą metę męczący. O ile w postaci peelingu do twarzy jest ok, bo nie stosujemy go tak często, tak w przypadku żelu pod prysznic używanego codziennie już zaczynał mi przeszkadzać. Wydajność też nie była rewelacyjna. Z tych powodów raczej do niego nie wrócę.

bardzo dobry

Polecam dla skóry suchej - dobrze myje, łatwo się spłukuje, nie zostawia na skórze filmu ale też nie pozostawia skóry suchej i napiętej. Nie uczula, nie podrażnia. Zapach produktu jest dziwny, ale to typowy zapach dla produktów tej marki.
Opakowanie trochę toporne, łatwo uszkodzić pompkę.

40 zł to dobra cena, produkt jest bardzo wydajny.