St. Ives, Morelowy peeling głęboko oczyszczający

St. Ives, Morelowy peeling głęboko oczyszczający

Głęboko oczyszczający peeling dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Natychmiast odsłania gładką, promienną i zdrowo wyglądającą skórę. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry.

Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Testowany dermatologicznie / Hipoalergiczny.

Zachwycona

Kupilam ten peeling w Auchnie za ok 11 zl
Cena jest super w porownaniu do pojemnosci (150ml). Wystarczyl na bardzo dlugo . Odejmuje pol gwiazdki za to ze nie zawsze radzil sobie z suchymi skorkami (nie zawsze wszystkie zluszczal)
Plusy
+cena
+wydajnosc -wystarczyl na ok 6 miesiecy jak nie dluzej
+dzialanie - tak to prawdziwy peeling, nie wysusza skory twarzy choc mam sucha a przeznaczony jest do kazdego rodzaju
+zapach -choc poczatkowo mi przeszkadzal pozniej polubilam go

Minus
-nie radzil sobie ze wszystkimi suchymi skorkami(czasami bywalo tak ze jakas czes pozostawala)

Narpawde polecam

Używam tego produktu od: jesli dobrze pamietam ok 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cala tuba

dla mnie BOMBA!

Najlepszy peeling jaki kiedykolwiek miałam.
Nieznoszę delikatnych granulek w peelingu które w zasadzie nie robią nic.
Skóra po użyciu jest gladka, rozpromieniowa i przecudownie czysta!
Będą nim zachwycone osoby o mieszanej, tłustej i normalnej cerze, ktore lubią konkretne oczyszczanie.
Raczej nieodpowiedni dla osób z suchą i wrażliwą cerą ponieważ posiada mnóstwo małych, ostrych drobinek.
Niestety ostatnio nie mogę go nigdzie dostać- słyszałam, że jest wycofany a zastąpić go miał morelowy peeling Sorai. Sorayę kupiłam, jest przyzwoita, ale do tego peelingu niestety trochę mu brakuje..
Z tego co wiem St. Ives można upolować na allegro.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Do twarzy nie, do ciała TAK!

Peeling przyjemnie pachnie, dobrze oczyszcza, ale moim zdaniem jest jednak zbyt agresywny do skóry twarzy!!! Po prostu drobinki są zbyt ostre i moja przesuszona na policzkach i czole skóra "sypie się" po jego użyciu, peeling strasznie ją rozdrapuje! :(

Ale spokojnie znalazło się dla niego inne zastosowanie :-) ŚWIETNIE sprawdza się jako peeling do ciała :-)
Ma fajną konsystencję gęstego żelu z drobinkami, nie przelewa się przez palce, jak to czasem bywa, jest szorstki (pomiziać sobie skórę to można żelem pod prysznic, peeling ma peelingować!), a skórę pozostawia głaciutką. Granulki dobrze ścierają naskórek, wygładzając ciało.

Nogi potem są TAK gładkie w dotyku, że aż wzbudzają zachwyt dotykalskich ;)

Polecam, ale jako peeling do ciała.
Cena jest tak zachęcająca, że warto kupić, choćby po to, żeby sprawdzić. Jeśli będzie dla Waszej cery zbyt agresywny (czego ja nie zrozumiem, bo dla mnie jest MEGA agresywny:P), zawsze możecie stosować go do ciała :)

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

bdb

Bardzo dobry peeling, świetnie oczyszcza, skóra po jego użyciu jest wygładzona. Ma dużo drobinek. Jest mega wydajny, tani. Miniusem jest to, że nie radzi sobie z zaskórnikami a na takim efekcie też mi zależało.

Przepraszam Cię, peelingu...

wracam z podkulonym ogonem...
Kupiłam go dwa lata temu. Był niezły. Potem dostałam w prezencie peeling Cleanique i snobizm wziął górę. Morelowy wydałam szwagierce (nie lubię mieć zapasów i podwójnych kosmetyków).
Błąd.
Morelowy jest genialny i ten z wyższej półeczki tak sobie nie radzi jak poprzedni. Od niedawna znów na mojej pólce.
Plusy:
+ bardzo dobrze oczyszcza, tak porządnie
+ zaskórniki są mniejsze
+ lekko rozjaśnił czy też wytarł mi przebarwienia powstałe po wyciskaniu (czasem nie mogę się opanować)
+ bardzo dobra cena
+ bardzo duża pojemność, wystarcza na wieki (szwagierka tamten ma nadal!)
+ miły zapach
Używam tego produktu od: kiedyś kilka tygodni, obecnie od ok. miesiąca ponownie
Ilość zużytych opakowań: dwa rozpoczęte, nie potrafię określić procentu zużycia

Pierwszy raz kupil mi go chlopak . Wyslalam go po peeling a on mi wlasnie go przyniosl . I przyznam szczerze ze do dzisiaj go nie zmienilam.
Uzywam go 2,3 razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolona. Super zluszcza naskorek i oczyszcza skore. Cena jest bardzo przystepna i opakowanie wydajne.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Porządny produkt

Kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Obecnie używam wersji przeciwtrądzikowej i nie widzę różnicy między tymi produktami.

Plusy:
+ Oczyszcza twarz z sebum i zmywa resztki podkładu;
+ Wygładza cerę i pomaga w zwalczaniu suchych skórek;
+ Drobinki są ostre, ale nie podrażniają skóry;
+ Nadaje się również do codziennej pielęgnacji i dobrze przygotowuje twarz do wchłonięcia kremu bądź toniku;
+ Ładnie pachnie i dobrze się zmywa;
+ Jest niesamowicie wydajny! Jedno opakowanie starcza na pół roku.

Minusy:
- Nie zauważyłam wpływu na trądzik.

Na pewno będę kupować ten produkt, bo jest to zdecydowanie najlepszy peeling do twarzy, jaki miałam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

ulubiony !

Mój ulubiony peeling do twarzy, ma same plusy: duże, ostre drobinki, orzeźwiający zapach, przyjemną, gęstą konsystencję, pozostawia twarz gładką, czystą, przystępna cena. Naprawde polecam !

Używam tego produktu od: juz długo

Super!

Kupiłam ten peeling po przeczytaniu pozytywnych opinii na wizażu i nie zawiodłam się:)
Potrzebowałam takiego specyfuku który dokładnie oczyści skórę i będzie zawierał wyczuwalne drobinki.
*zapach cudowny owocowy i orzezwiający
*gęsta konsystencja
*dość ostre drobinki dla mnie to PLUS:)
*oczyszcza skórę i pozostawia ja gładką i rozjaśnioną
*wydajny, starczy na długo
*tani
Przy pierwszym zastosowaniu trochę te drobinki podrażniły mi skórę ale przy dalszym stosowaniu już się chyba skóra przyzwyczaiła i jest ok
Jeszcze przez długi czas nie zmienię go na inny chyba że mi się znudzi;)

mega kosmetyk

Stosuje go od dawna,co prawda nie regualrnie ale jest super. Ma dobry sklad przede wszytskim i dzialanie bomba. Dobrze oczyszcza cere tlusta,tradzikowa,wygladza ja i rozjasnia. Jak nie zapomne to bede stosowala regularnie,dla efektow warto-makijaz lepiej wyglada na wypeelingowanej buzi i kremy dobrze sie wchlaniaja. Jest tani,wydajny. Tylko zapach mi sie nie podoba :/ ale polecam :)
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej tubki

Mocny.

Peeling ma spore drobiny, mocno ściera. Ale to potrafi większość peelingów. Ja nie widzę żadnego efektu dogłębnego oczyszczenia, jedynie zdarcie martwego naskórka. Zaskórniki jak były, tak są, ale na cuda nie liczyłam :)
Ogólnie dla mnie jest to peeling, jak każdy inny. Trochę chemicznie pachnie, za to jest tani i wydajny.
Nie kupię ponownie, bo kupiłam go dawno temu, a teraz moja cera jest stała się zbyt wrażliwa na mechaniczne zdzieranie.
Ogólnie polecam, warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Jeden z najlepszych

Bardzo dobry peeling. Kupiłam go przypadkiem w Rossmannie. Szukałam czegoś co oczyści moją mieszaną cerę, wtedy bez skłonności do wyprysków itd. Wybór padł na ten peeling. Dlaczego?
Pewnie z powodu tego zapachu i konsystencji. Opis na opakowaniu też był zachęcający :D
Zapach obłędny, faktycznie pachniał morelą! Pomyślałam, że z przyjemnością będę się nim peelingować.
Cena przyzwoita - około 10 zł.
Zakupiłam go w Rossmannie.
Konsystencja rzadka, ale peeling trzyma się na dłoni i twarzy, nie spływa.
Od razu wyczuwalne drobne drobinki, których jest bardzo dużo. Ziarenka bardzo mocno zdrobnione.
Peeling ściera bardzo inwazyjnie, ale oczywiście wszystko zależy od naszej intensywności wcierania go. Ja tam zawsze mocno wykonuje peeling. Wtedy czuję, że działa i, że pozbywam się tego wszystkiego z twarzy.
Efekt gładkiej skóry murowany. I to już po pierwszy użyciu. Cera gładka, czysta, pachnąca!
Nie zlikwiduje nam oczywiście magicznie ,,wulkanów" ani niczego takiego za pierwszym razem, ale systematyczność popłaca ;)
Nie powodował ściągnięcia skóry i przesuszenia.

Ogólnie polecam go wszystkim bo warto go kupić.

Używam tego produktu od: *użyłam go 3 lata
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3