Avon, Nail Experts [True Colour], Advanced Mira-Cuticle Vanishing Complex [Restoring Cuticle Cream] (Krem do pielęgnacji skórek)

Rezultaty już po 5 dniach! Kwasy owocowe zapobiegają narastaniu suchych, stwardniałych skórek. Aloes i witamina E koją, zmiękczają i przywracają nawilżenie suchym, postrzępionym skórkom.

Od 2017 roku kosmetyk zmienił nazwę na Olejek do pielęgnacji skórek z witaminą E [Nail Experts Vitamin E Cuticle Oil]. Od 2020 funkcjonuje pod nazwą: Restoring Cuticle Cream.

preparaty do skórek
wzmacniające, regenerujące
w tubce

Dobry krem do skórek.

Skusiłam się na ten krem po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.
Nie mam dużych problemów ze skórkami, ale szukałam jakiegoś produktu, który je zmiękczy i pomoże przy odstających skórkach i ten krem bardzo dobrze spełnił swojej zadanie.
Jest białego koloru, ma bardzo delikatny zapach. Dzięki wygodnemu opakowaniu nie ma problemu z jego nakładaniem.
Przy takich produktach ważne jest dla mnie to, aby szybko się wchłaniały i ten również w tej kwestii spisał się naprawdę dobrze. Wchłania się szybko i już po chwili nie jest wyczuwalny, ale skórki pozostają nawilżone.
Używałam go również wtedy, gdy pojawiały się suche i odstające skórki lub kiedy chciałam je usunąć. Wtedy również świetnie sobie radził, skórki były bardziej miękkie i łatwiej się je usuwało.
Dodatkowo nakładałam go czasem na płytkę paznokcia. Skórki i paznokcie po używaniu tego kremu wyglądały dużo lepiej.
Konsystencja również mi odpowiada, wydajność też na plus. Krem nie jest duży, ale nie trzeba go dużo nakładać, aby zauważyć efekty.
Cena mogłaby być troszkę niższa, ale można znaleźć go często w promocji.

Kupuję od zawsze

Jest ze mną od wielu lat. Używałam go kiedy jeszcze nawet nie miał w opisie że to kremik kwasowy ale ładnie wygładzał mi skórki po różnych nieudolnych eksperymentach z samodzielnym manicure. Dla mnie pewniak pielęgnacyjny,. Nie usuwa skórek, nie rozpuszcza ich ale łagodnie zmiękcza. Świetny na różne zadziorki. Należy pilnować, żeby nie włożyć łapek do oka bo piecze. Miałam przerwy na inne preparaty, masełka do skórek itp ale ten ma naprawdę bardzo skuteczną formułę, nie kosztuje dużo, jest bardzo wydajny jak i wygodny w użyciu. Jednak co aplikator z Dziubkiem to aplikator a nie np słoiczek. Na większe zgrubienia trzeba silniejszego preparatu /np z kwasem glikolowym/ lub po prostu zostaje moczenie dłoni. Udany produkt.

U mnie zero rezultatów

Często kupuje kosmetyki od avon ,bo mam łatwy dostęp. Tego produktu jeszcze nie używałam, bo szczerze mówiąc nie miałam takiej potrzeby. Kupiłam go z ciekawości widząc w katalogu logo KWC. Potem zerknęłam na Wizaż i zaskoczyła mnie ilość recenzji w tym pozytywów. Mogę przypuszczać, że była jakaś akcja na testowanie tego kosmetyku.
Sama tubka jest ok. Elastyczny plasik,który się nie łamie zakończony cieniutką końcówką,z której wychodzi " w sam raz " gestęgo kremu.
Strumień kremu jest baaardzo cieniutki więc idealnie pokrywa miejsce skórek wokół paznokcia. Zapachu nie wyczułam wcale.
Pozostawiony krem po paru minutach gęstnieje,ale można go ostatecznie rozsmarować.
No i efekt. Skóra jest miękka jak po kremie do rąk i tyle w temacie.
Nawet nałożyłam produkt na brzydkie nagniotki dużego palucha stopy. Zostawiłam na całą noc przykrywając skarpetą i rano też nie widziałam różnicy. Dobrze, że wydałam na to tylko 9zł,bo cena regularna to gruba przesada.

wydaje się spoko

Nie jestem specjalistką od paznokci i bardzo rzadko coś przy nich majstruje ale wydaje mi się fajnym produktem skoro był kosmetykiem wszechczasów. Słyszałam że był to pierwszy taki produkt na rynku i jedyny jaki używałam do tej pory. Fajnie je zmiękcza, zapach ma raczej neutralny, konsystencje lekką. Tubeczka, fajna wygodna. Polecam do niego używać rydełka z avonu - jest mega.

Mój mały hit

Na ten krem do skórek skusiłam się w ciemno i nie żałuję. Jest przede wszystkim bardzo lekki, ale dobrze nawilża skórki wokół paznokci oraz ekspresowo się wchłania. Kolejną zaletą jest delikatny i świeży zapach tego kosmetyku. Nie można mu również odmówić tego, że bardzo szybko się wchłania i nie jest tłusty, a co za tym idzie nie brudzi wszystkiego czego się dotknę dłońmi, na których mam preparat. Bardzo dobrze niweluje też wysuszenie związane ze ściągnięciem lakieru hybrydowego, które powstaje wokół skórek. Dla mnie super po prostu.

Praktyczny

Kremu używałam już parę sezonów wstecz, kiedy na rynku nie było jeszcze tylu zamienników. Spisuje się bardzo dobrze, rozmiękcza skórki, które z czasem stają się mniej kłopotliwe. Delikatny zapach i łagodne działanie sprawia, że nie odczuwamy żadnego dyskomfortu po aplikacji. Taka tubka wystarcza na długie miesiące, jest bardzo wydajny.

NAILepszy krem do skórek

Bardzo lubię ten krem do pielęgnacji skórek i stosuje go już od dawna oraz kupuje za każdym razem gdy widzę końcówke, zużyłam już chyba z 4 tubeczki :D zawsze miałam problem z suchymi i twardymi skórkami, a ten krem pomógł mi w walce z nimi i teraz są w końcu ładne i zadbane :)
Jego cena jest niska a produkt jest wydajny i starcza na długo. Polecam!

Nie dla mnie.

Z tym produktem pierwszy raz miałam styczność około 5-6 lat temu. Wiem, ze wtedy nie powalił mnie na kolana, ale zużyłam.
Około pół roku temu szukałam odpowiedniego kremu do skórek i pomyślałam, ze dam po raz kolejny szanse właśnie temu produktowi. Czasem rzeczy w Avon z czasem zmieniają skład i stają się lepsze. Tym razem nie zauważyłam spektakularnej poprawy jakości produktu. Krem nadal spełnia swoją podstawową funkcję czyli odżywia i nawilża skórki. Ale ten efekt utrzymuje się głównie przy ciągłym stosowaniu. Nie posmarowałam skórek 3 razy i efekt zniknął. Nie używam nadmiernej ilości kosmetyku, ale by uzyskać pożądany efekt musiałam go nałożyć nieco więcej, co za tym idzie wydajność bardzo spadła. Zużyłam jedno opakowanie i myślę, że po więcej nie wrócę. Na pewno nie w cenie regularnej. Uważam, że jest niewielki i bardzo drogi.

mały, ale bardzo pomocny

Używam tego kremu od kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolona.

Opakowanie jest niewielkie, ale wydajne. Jest bardzo wygodne i ułatwia pracę dzięki jego końcówce krem nakładamy dokładnie tam gdzie chcemy.

Krem zmiękcza skórki, dzięki czemu łatwo je potem usunąć. Skórki paznokci pozostają wypielęgnowane.

Produkt nie podrażnia, ani nie uczula.

Produkt jest dostępny w każdym katalogu avon. Nie jest drogi, a bywa na promocjach.

Kupiony w: U konsultantki

Pracując w handlu często moje dłonie mają kontakt z kurzem, co sprawia że moje dłonie, skórki są suche. Odkąd zakupiłam ten kremik mój problem zniknął całkowicie. Ma świetną konsystencję, fajne poręczne opakowanie, cudny zapach. Jest mega wydajny wystarczy mała ilość, więc krem wystarcza na długo. Zakochałam się w nim i od jakiegoś czasu używam już tylko jego do pielęgnacji moich dłoni.

Mega krem do skórek

Uwielbiam ten krem. Jest w poręcznym opakowaniu, do tego skuteczny. Doskonale sobie radzi z suchymi skórkami. Przy okazji pielęgnuje płytkę paznokcia.
Konsystencja idealna, ładny zapach. Pierwszy krem jeżeli chodzi o skuteczność zaraz po olejku.

Polecam :)

Krem do pielęgnacji skórek dobry ,bardzo dobry. Stosuje go regularnie od kilku miesięcy, mam już kolejne opakowanie i będę nadal stosować. Konsystencja super :) aplikator też :) . Skórki nie są twarde , nie pękają , łatwiej się je usuwa.