L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Demaq` Expert, Gel Creme Moussant Ultra-Demaquillant (Żel-krem musujący)

Praktyczny i efektowny żel musujący do demakijażu twarzy i oczu. Wystarczy, że naniesiesz odrobinę tego preparatu na twarz a żel zamienia się w przyjemny dla cery mus. Skóra jest oczyszczona, świeża i miła w dotyku.

Skład: Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Water, Decyl Glucoside, Beheneth-10, Coco-Betaine, Silica, TEA Lauryl Sulfate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Isohexadecane, Polyquaternium-47, Polysorbate-80, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Methylparaben, Ethylparaben, CI 61565/Green 6, Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool (28.06.2008)

Cena: ok. 25zł / 150ml

szybki demakijaz

Jedni czuja musowanie drudzy nie:) Zel musuje tylko wtedy jak sie da go niewielka ilosc na dobrze zwilzona twarz czasami przesadzilam z wycisnieciem go i wogole nie musowal.Tzn to ,,musowanie\to odczuwa sie raczej jak by na twarzy mialo sie jakis sciety kosmetyk czuc takie waleczki...Ale ogolnie bardzo dobrze usuwa makijaz nawet wodoodporny jedynym minusem jest dosc nieprzyjemny zapach jak na loreal i to ze miedzy rzesami czasami zostawaly te grudeczki z zelu ...

Używam tego produktu od:miesiac

Szybki, skuteczny demakijaż.

Żel szybko, delikatnie, skutecznie usuwa mój czasami intensywny makijaż, nie podrażnia oczu (nie zaczerwienia ich), ma przyjemną konsystencję. Nie ma konieczności poprawek (w szczególności wokół oczu gdzie nie każdy żel był w stanie zmyć pozostałości tuszu i ciemnej kredki). Jest wydajny, używam go tylko wieczorem, zużyłam 2/3 opakowania. Kupiłam go, by szybko zmyć się make-up, bez bawienia się wacikami i pałeczkami. Zaskakoczyły mnie niektóre opinie Recenzentek, mojej skóry nie wysuszył, nie przeszkadza mi też jego zapach. Widocznie każdy ma indywidualne potrzeby i oczekiwania. Jedno jest pewne - skutecznie i szybko usuwa makijaż:) polecam

Wysusza.

Produkt jak na swoją jakość za drogi. Dosyć dobrze zmywa podkład, peelingu wogóle nie czuję;) Niestety troszke wysusza i podrażnia za co odejmuję gwiazdki.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa

koszmarek:///

Krótko i na temat - po dwukrotnej próbie zmycia nim makijażu poddałam się - w zetknięciu z moją skórą momentalnie wywoływał zaczerwienienie i uczucie przypiekania żywym ogniem. Nie wiem jak zmywa oczy, bo do oczu nawet nie dotarłam:/// Ładny zapach to fakt, ale z uwagi na to, że moja skóra jest raczej średnio podatna na podrażnienia, musi chyba zawierac jakis wyjatkowo silny (przynajmniej dla mnie) alergen.

To juz drugi, po "eliksirze", produkt z tej serii, na którym się srogo zawiodłam. Nigdy więcej!!!!!

Używam tego produktu od:użyłam dwa razy i oddałam mamie (jej nie podrażnia)
Ilość zużytych opakowań: dwie porcje z pierwszego

Bardzo dobry kosmetyk!!! Wcześniej używałam mleczka do demakijażu. Już nigdy do nich nie wróce. Dla mnie bardzo ładny zapach, nie tłusty, pozostawia skórę nawilzoną i zmywa makijaż rewelacyjnie :)

POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od:3 tygodni

śmierdząca paskuda

Oj bardzo rozczarował mnie ten "musujący" oczyszczacz.
Śmierdzi paskudnie.
Fakt z usunięciem makijażu sobie radzi - jednak myjąc nim buzie miałam wrażenie że paciam sie rozrzedzonym mleczkiem.
Żadnego efektu musującego nie zauważyłam. Tego by sie pienił też nie.
Ogólnie kosmetyk jest mało przyjemny w użyciu.
Więcej go nie kupie.Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

EDIT Chylę czoła.. zużyłam całą tubkę i muszę stwierdzić iż mimo tego że kosmetyk ten śmierdzi, ma koszmarną konsystencję to doskonale zmywa makijaż - wszelkie zanieczyszczenia łącznie z super trwałym podkładem znikają w oka mgnieniu..

spoko

troche moglby byc tanszy. ale naprawde wygodny kosmetyk..szybko zmywa, nie wpada do oczu, nie uczula, zapach mnie nie drazni, na dosc dlugo wystarcza, opakowanie tez spoko... dobry na jakies wyjazdy bo szybko radzi sobie z demakijazem.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:jedno

dobry przyjaciel

A dla mnie KWC! Świetnie, po prostu doskonale zmywa, nie podrażnia, ma miłą, kremową konsystencję, ładnie się pieni. Niezawodny, naprawdę go lubię. Po umyciu skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. Czego chcieć więcej?:)
Jedynym minusem jest to, że dość szybko mi się skończył, chociaż do umycia wystarczy odrobina... a może tylko mi się zdawało;)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

najlepszy jaki znam

Tego szukałam.
W brew opinii poprzedniczek -żel rzeczywiście musuje, rewelacyjnie usuwa makijaż- przede wszystkim nie jest tłusty i nie pozostaje na skórze. Usuwa w jednej sekundzie calą tapetę ;P nawet wielowarstwowy tusz .
Ważne jest to, że przy jego użyciu nie muszę trzeć twarzy 10 razy jakimiś wacikami /jak w przypadku mleczek czy preparatów dwufazowych/ i tym samym nie podrażniam skóry i gruczołów łojowych- przy tłustej cerze to bardzo ważne. Nawet wrażliwa skóra wokół oczu nie piecze. A od kiedy go stosuję zauważam znacznie mniej czarnych kropek na nosie :P.
Choć cena może nie jest najniższa, ale jak wspominam , ile dotychczas zajmowało mi usunięcie /nawet niewodoodpornego!/ makijażu mleczkami i "wymiętoszoną" skórę wokół oczu to nie mam wątpliwości...

Używam tego produktu od:3 tygodnie

świetny

Prawdę mówiąc, kiedy czytam opinie, że ten kosmetyk nie zmywa makijażu, to zastanawiam się, czy na pewno o tym samym produkcie mówimy.
W sumie zupełnie mnie nie obchodzi, czy to, co się dzieje z porcją tego kosmetyku pod wpływem wody i rozsmarowywania go na twarzy jest "MUSOWANIEM", czy też nie. Ważne jest to, że ów żel-krem czyści twarz absolutnie!
Zmywa z oczu eye-liner, kredkę, cienie, trwały tusz (np. 2000 calorie), zmywa trwały podkład (Diorskin Sculpt) z wartstwą pudru, róż - czego chcieć więcej?
Jeśli komuś nie zmywa, to znaczy, że jest źle stosowany.
Poza tym jest idealny dla tych z nas, które wolą zmywanie twarzy wodą, jak w moim przypadku. Po tym żelu mam rzeczywiście uczucie solidnego oczyszczenia twarzy. Zapach ok.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle to samo

sa lepsze za nizsza cene

Producent obiecuje kilka rzeczy, a zadna z nich nie jest prawda:
krem nie musuje
nie usuwa makijazu z oczu
nie oczyszcza dobrze twarzy

poza tym nie podoba mi sie zapach tego zelu, ale to juz bardzo subiektywna sprawa - plusem jest spore opakowanie, jesli komus ten kosmetyk sluzy, ja osobiscie bylam nim rozczarowana i zuzylam z wysilkiem...

Używam tego produktu od: uzywalam trzy tygodnie

Nie polecam!!!!

Szukam ostatnio czegoś dobrego do demakijażu twarzy. Mam bardzo wrażliwe oczy. Zobaczyłam reklamę tego kosmetyku i postanowiłam go kupić. I się zawiodłam. Co prawda nie podrażnił mojej twarzy i oczu ale właściwie nie zmył tuszu do rzęs a o to chodzi mi najbardziej. Preparat się nie pieni i pachnie byle jak. Skóra twarzy po umyciu preparatem jest satynowa i bardzo delikatna ale to jedyny plus tego kosmetyku

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie