L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Demaq` Expert, Gel Creme Moussant Ultra-Demaquillant (Żel-krem musujący)

Praktyczny i efektowny żel musujący do demakijażu twarzy i oczu. Wystarczy, że naniesiesz odrobinę tego preparatu na twarz a żel zamienia się w przyjemny dla cery mus. Skóra jest oczyszczona, świeża i miła w dotyku.

Skład: Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Water, Decyl Glucoside, Beheneth-10, Coco-Betaine, Silica, TEA Lauryl Sulfate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Isohexadecane, Polyquaternium-47, Polysorbate-80, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Methylparaben, Ethylparaben, CI 61565/Green 6, Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool (28.06.2008)

Cena: ok. 25zł / 150ml

Rozczarowanie ....

Liczyłam na musujący żel a tu zwykła kremowa substancja do mycia twarzy. Pachnie ładnie, ale w żadnym wypadku nie musuje! Jeśli to ma być uniwersalny kosmetyk do zmywania makijażu to ja się wypisuje. Podkład schodzi całkowicie dopiero po drugim umyciu, oczy nie są też tak do końca zmyte, tonik niezbędny!!! Generalnie można powiedzieć, że znów się nabrałam na wątpliwej jakości markę (jeśli chodzi o pielęgnujące kosmetyki) Loreal .... Przeciętny żel do mycia twarzy - taka nazwa byłaby lepsza.

Używam tego produktu od:1 m-c

dobry, ale szukam lepszego

Szukam swojego KWC do demakijażu i testuję wszystkie nowości :) Miła konsystencja, dobra skutecznośc , ale nic a nic musowania!Ja jednak praktykuję z wacikiem-najpierw nanosze warstwę mleczka, potem rozmasowuję a następnie mokrym wacikiem usuwam.Wydaje mi się ten sposób najbardziej efektywny.Zaletą jest duża wydajnośc.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

średni

Firmę Loreal lubię i cenię - zwłaszcza kolorówkę i produkty do pielęgnacji włosów. Kiedy tylko seria ta pojawiła się na rynku, od razu zapragnęłam sprawdzić co to za nowość.
Ten kosmetyk jednak ciut mnie rozczarował. Co prawda zły nie jest, ale spodziewałam się czegoś lepszego.
W połączeniu z wodą tworzy delikatną piankę, która rozpuszcza makijaż i oczyszcza. Nieźle radzi sobie z tuszem do rzęs, i za to spory plus!Fluid, puder i korektor zmywa nieźle, ale potem muszę jeszcze domyć tonikiem lub innym zmywaczem. Czasem lubi zaszczypać w oczy, ale myślę, że dzieje się to przez moją nieuwagę.

Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Naprawdę średniaczek

Niby spełnia swoje funkcje dobrze, myje, odświeża, nawet zrobi demakijaż przy kilkakrotnym użyciu i tarciu. Ale: miał być musujący, a ja musowania nie czuję za diabła! Wydaje mi sie mocno przeciętny. Może go jeszcze kiedyś kupię, na wyjazd może być praktyczny. Ale naprawdę za drogi "nic nie robiący" do używania na co dzień. Moim zdaniem pianka Happy Derm jest o niebo lepsza!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

genialny

To jest naprawde doskonaly produkt, mam cere sklonna do niespodzianek po wszystkich innych nawet aptecznych zmywaczach do makijazu zawsze cos lubilo mi wyskoczyc a teraz ciesze sie ladna cera. Znakomicie rozpuszcza makijaz i nie wysusza!!!! Naprawde polecam!! Warto :-) Używam tego produktu od :pare miesiecy

OKROPIEŃSTWO

po reklamach z Lindą kosmetyk stanął w łazience i jedyne co moim zdaniem robi dobrze to wygląda. Nie wiem skąd te entuzjastyczne recenzje. Po pierwsze on nie pachnie a śmierdzi. Śmierdzi jakby starym ogórkiem. W ogóle się nie pieni już nie mówiąc, że NIC a NIC nie musuje. Wcale dobrze nie oczyszcza skóry. Generalnie lubię firmę Loreal wiem, że zdarzają się produkty bardziej lub niej udane ale ten to jest NIEPOROZUMIENIE. Używam tego produktu od: w wielkich męczaranich od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 i nie mogę się przemóc dalej

Ideał do demakijażu

- idealnie ,szybko usuwa (rozpuszcza) makijaż
- cera jest czysta,świeża,promnienieje
- nie podrażnia (a mam cere wrażliwą)
- demakijaż staje się przyjemnością , a nie obowiązkiem
- cudny zapach,który sprawia,że nawet o 4 nad ranem po imprezie z przyjemnośćią go używam
- cera jest dobrze oczyszczona,więc na twarzy nie robią się przykre niespodzianki

JEDNYM SŁOWEM POLECAM

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: wtrakcie 1

Dla mnie idealny

Chyba jak dotąd najlepszy preparat do demakijażu jaki stosowałam. To jest mój pierwszy produkt z tej nowej serii Loreala.
Przede wszystkim bardzo praktyczny,idealny w podróż-poręczna,duża tuba.Można nim zmywać zarówno twarz jak i oczy. Nie trzeba zużywać dużo wacików.Bardzo dobrze usuwa makijaż, nie podrażnia oczu,nie klei się,nie wysusza twarzy.
Ma przyjemny,delikatny zapach,ładne przyjemne dla oka opakowanie.Tylko cena mogłaby być jednak niższa.
Jestem ciekawa pozostałych prepatarów z tej gamy.
Dla mnie idealny- bo szybko,przy użyciu jednego produktu,zużywając w zasadzie 1 (góra 2 waciki) można dobrze zmyć cały makijaż.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Najlepszy

Świetny!
Zdecydowanie najlepszy demakijaż z dotychczas stosowanych przeze mnie tego typu produktów.

Zalety:
+ odpowiada mi jego konsytstencja
+ demakijaż jest błyskawiczny
+ nie trzeba męczyć się z wacikami
+ odpowiedni do demakijażu całej twarzy
+ nie podrażnia oczu (a to b. ważny dla mnie czynnik, zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego kosmetyku)
+ opakowaniu nie mogę nic zarzucić
+ buźka czysta, gładka, bez śladów makijażu

EDIT:
wbrew temu, co napisała moja następczyni, do tego produktu nie używa się wacików!!!!

Wady:
jak przyjdą mi jakieś do głowy to dopiszę :)

Na pewno kupię ponownieUżywam tego produktu od: 3 tygodni

Fakt, rozpuszczacz.

Zgadzam się z poprzedniczką, że to prawdziwy rozpuszczacz do makijażu. Działa ekspresowo i jest naprawdę super skuteczny - nie używam co prawda wodoodpornych kosmetyków, ale żel-krem zmywa bez problemu nawet najmocniejszy makijaż. Nawet tusz do rzęs prawie do końca (może jakby mocniej potrzeć, to zmyłby w całości, ja jednak wolałam domywać oczy micelem). Oczyszcza też skórę twarzy równie dobrze jak mocnooczyszczający żel do twarzy.

Ma jeszcze jedną wielką zaletę - nie wysusza i nie ściąga delikantej skóry mojej suchej twarzy.
Bardzo wydajny.

No i niestety na tym zalety się kończą, bo dla mnie ten produkt się nie nadaje na dłuższą metę. Jest zbyt agresywny. Niby ma być dobrze tolerowany i nadawać się do wrażliwej cery, ale na dłuższą metę nie da się go stosować. Kiedy na początku używałam go okazjonalnie wszystko było ok i byłam zachwycona. Zmieniłam zdanie po paru tygodniach używania codziennie - skóra zaczęła być zaczerwieniona po demakijażu (musi to być silne jak diabli) i szczypała zaraz po nałożeniu produktu. Musiałam odstawić, bo skończyłoby się to wszystko jakimś nieszczęściem dermatologicznym. Objawy stopniowego podrażnienia pojawiły się chyba w drugim tygodniu ciągłego stosowania i nasilały się - od lekkich zaczerwienień do bardzo czerwonej skóry i potężnego szczypania. Zauważyłam też, że zaognia otwarte zmiany skórne.

Podsumowując - *** za super oczyszczanie i brak wysuszania, ale: wrażliwcu nie kupuj.Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: trochę z 1.