Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Nadaje rzęsom zdrowy, jedwabisty wygląd. Wzmacnia je i chroni. Zawiera biotynę, liposomy, prowitaminę B5 i Keravis. Doskonała do słabych, łamliwych rzęs. Stosuj rano lub wieczorem na czyste rzęsy.

Skład: Aqua, Methyl Gluceth-20, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Imidazolidinyl Urea, Urea, Disodium Phosphate, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg Propyl Silanetriol, Disodium Edta, Biotin, Propylene Glycol, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenic Acid,Cyclohexasiloxane, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Stearic Acid, C.I 42090

Cena: 19,90zł / 12ml

Dobra :)

Jest to chyba najlepsza odżywka do rzęs jaka uzywałam :)
Rzęsy po jakinmś czasie stają się mocniejsze i jak się je potem maluje tuszem sa jakby wyraźniejsze itakie dłuższe , grubsze i gęste :)
Naprawde polecam !

Używam tego produktu od:roku

Skuteczna

Zużywam drugie opakowanie tej odżywki. Jest niedroga, oapkowanie jest estetyczne, szczoteczka wygodna. Sama odżywka działa na moje rzęsy. Nawilża, sprawia, że sa bardziej czarne i błyszczące. Kiedy używam jej regularnie, rzesy wypadają znacznie mniej. Jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

kwc

jak dla mnie odżywka ta jest rewelacyjna zagęściła i wydłużyła moje ręsy oraz sprawiła że przestały wypadać... uważam ją za rewelacyjną i godną stosowania
i dodatkowo w przeciwieństwie do ionnych odżywek do rzęs nie jałczeje po jakimś czasie

Używam tego produktu od:roku niemal

Dość dobra

Nie narzekam na tą odżywkę, bo zdecydowanie wydłużyła moje rzęsy, choć głównie zależało mi na zagęszczeniu i zmniejszeniu wypadania. Wypadanie zmniejszyło się troszkę, choć nie całkowicie. Rzęsy też nie są po niej grubsze, ani zagęszczone, jedynie dłuższe, więc jakość tej odżywki zależy od oczekiwanego rezultatu, moich oczekiwań nie spełnił.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Raczej pomaga

Nie byłam do końca przekaonana kupując tę odżywkę, ale chciałam wzmocnić rzęsy więc się zdecydowałam.

Muszę przyznać, że zauważyłam różnicę od kiedy zaczęłam jej używać regularnie, rano i wieczorem.

+ rzęsy są sztywniejsze, mocniejsze, aż po same końce (wydają się dłuższe)
+ nie wypadają tak często
+ estetyczny wygląd opakowania
+ bardzo duża wydajność

- mimo wszystko jakiś cudownych efektów nie ma, musiałam bardzo długo stosować, żeby zobaczyć różnicę

Doskonała!

Świetna odżywka. Używam jej już jakieś 4 lata, wcześniej jej inną wersję, ale obecna jest lepsza:) Stosuje 2 razy dziennie na rzęsy i mam je zdrowe (nigdy mi nie wypadają), baaaardzo długie (co mi niestety czasem przeszkadza gdy mam podkrecone, poniewaz dotykaja brwi) i specjalnie je jeszcze podkrecam. Wszyscy zawsze zwracaja uwage na moje dlugasne rzesy i nie powiem, milo mi:) Kolezanki w szkole tez jej zaczely uzywac i o ile stosuja ja regularnie widac efekty.

Ilość zużytych opakowań: duuuzo

Świetna !

Jestem bardzo zadowolona z tej odżywki. Bardziej widzę efekty jej działania niż starej wersji. Mam długie rzęsy, niezbyt gęste a do tego czasami bardzo mi się przerzedzają :( wypadają pojedyncze rzęsy i nagle na środku oka tworzy się dziura :/ po użyciu odżywki, średnio po 2-3 dniach, widzę różnicę - w pustych miejscach szybciej odrastają rzęsy i ogólnie wszystkie rzęsy stają się mocniejsze :) jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

lekko pomaga

Ma zaletę, że nie zważa się po miesiącu jak inne, ale też nie pomaga w jakiś szczególny sposób. Nie zauważyłam, żeby spełniała obietnice producenta. Nadaje się raczej na lato jako produkt zamiast tuszu w upały.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

Naprawdę pomaga

Naprawdę podeszłam sceptycznie do tej odżywki, ale moje rzęsy były w tak opłakanym stanie, że postanowiłam spróbować. Próbowałam kiedyś kuracji olejkiem rycynowym, ale efekty nie były zadowalające. Mam z natury cienkie rzęsy, niezbyt długie i jasne na końcach, dodatkowo nieraz wypadają po kilka na raz, gdy np. potrę tylko oko dłonią! Bardzo często ulegają sklejeniu przy malowaniu tuszem i o 2 lub więcej warstwach maskary mogę pomarzyć, bo u mnie wygląda to jak jedna wielka kupka rzęs :(
Kurację tą odżywką stosuję codziennie od ponad miesiąca i naprawdę zauważyłam efekty. Gdy ją nakładam(a robię to zawsze rano i wieczór) staram się nie używać tuszu i nakładać go tylko na ewentualne wyjście z domu.
Przy takim zastosowaniu zauważyłam poprawę :ehem: Przede wszystkim rzęsy mniej wypadają, przy malowaniu tuszami nie sklejają się tak bardzo, stały się jakby mocniejsze i zauważyłam też, że mam ich jakby więcej(pewnie dlatego, że tak niewiele ich wypada :-)). Wydaje mi się też, że minimalnie się wydłużyły :ehem:
Muszę przyznać, że ta kuracja pomogła o wiele bardziej niż olejek rycynowy, który właściwie mi tylko przyciemnił lekko rzęsy.
Sama odżywka ma konsystencję żelu, jest bardzo wydajna. Nadal jest jej w opakowaniu dośc sporo i myślę, że spokojnie wystarczy jeszcze na ok. 3 miesiące.
Polecam szczerze, ja jestem zadowolona :-) Nie daję 5, tylko dlatego, że będę nadal szukać też innych specyfików do rzęs, ale na mocne 4 zasłużyła z pewnością :D

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeszcze 1

Mi nie pomogła

Na mnie ta odzywka w ogole nie zadzialala.

Od pewnego czasu wypadaja mi rzesy i szczerze mowiac przerazilo mnie to, wiec postanowilam siegnac po ta odzywke, bo mialam jej strasza wersje i tamta byla OK.

Nakladam ja nawet 4 razy dziennie, regularnie i nie zauwazylam ZADNEGO efektu, rzesy nadal wypadaja, a traktuje je odzywka juz kilka tygodni. Bede musiala siegnac po cos innego.

Oprocz dzialania za beznadziejna uwazam szczoteczke, ktora jest bardzo twarda i latwo sie nia szturchnac.

Wydajnosc srednia---ja juz widze konkretny ubytek,a to dopiero kilka tygodni,ale na szczescie nie jest droga.

Używam tego produktu od:kilka tygodni