Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Nadaje rzęsom zdrowy, jedwabisty wygląd. Wzmacnia je i chroni. Zawiera biotynę, liposomy, prowitaminę B5 i Keravis. Doskonała do słabych, łamliwych rzęs. Stosuj rano lub wieczorem na czyste rzęsy.

Skład: Aqua, Methyl Gluceth-20, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Imidazolidinyl Urea, Urea, Disodium Phosphate, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg Propyl Silanetriol, Disodium Edta, Biotin, Propylene Glycol, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenic Acid,Cyclohexasiloxane, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Stearic Acid, C.I 42090

Cena: 19,90zł / 12ml

lekkie rozczarowanie

skusiły mnie dobre recenzje tej odżywki , ale niestety zawiodłam sie na niej . Otóż po ok 4 miesiącach regularnego stosowania nie zauważyłam żadnych efektów... rzęsy nadal są cienkie, krótkie i wypadają...(przyznaję że sama je tak załatwiłam katowaniem tuszami przez parę lat ) w każdym razie spodziewałam sie czegoś więcej :/
jedyna wyraźna zaleta- wydajność

Używam tego produktu od:ok.4 miesięcy

Dobra

Produkt naprawde godny polecenia, rzęsy stały się gęstsze, łątwiej i lepiej maluję się je. Odzywka jest bardzo wydajna, używam ją codziennie od ok. 3 miesięcy a mam jeszcze jej. polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, codziennie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Jest wspaniała!

Sprawia, że rzęsy są dłuższe i grubsze. Zanim zaczęłam jej urzywać moje rzęsy często wypadały, ale ta odżywka doskonale z tym sobie poradziła. Polecam!

Brak efektów

Wahałam się, czy dać jej trzy gwiazdki czy dwie. Postanowiłam dać jednak dwie, bo to w końcu odżywka, a nie żel do czesania brwi, no i jako odżywka nie zdała egzaminu.
Od dłuższego czasu wypadają mi rzęsy. Boję się trochę używać olejku rycynowego, więc postanowiłam kupić tę odżywkę. Stosowałam ją w miarę regularnie, dwa razy dziennie. Niestety kondycja moich rzęs nie poprawiła się w ogóle, mimo że praktycznie przestałam malować oczy czymś innym. Opakowanie jest ładne, ale średnio funkcjonalne, gdyż szczoteczka nabiera minimalne ilości odżywki i czynność trzeba powtarzać, a szczoteczka jest bardzo drapiąca. Nieźle spisuje się jako żel do brwi, ale podejrzewam, że w tej roli sprawdziłby się każdy przezroczysty żel.
Odżywkę mogę polecić jedynie osobom, którym wystarcza podkreślenie oka przezroczystym żelem. Tym, którzy mają problemy z rzęsami, raczej nie.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno

super

mialam bardzo zniszczone rzesy ktore strasznie wypadaly.teraz uzywam tej odzywki i bardzo mi pomogla.uzywam jej codziennie wieczorem i widze efekty.produkt godny polecenia

pierwsze opakowanie starczylo na bardzo dlugo,teraz uzywam drugiej odzywki

Nie dowierzałam

Podpisuję się pod wszelkimi zachwytami na temat tej odżywki. Kupiłam ją bez przekonania, raczej celem zadzierzgnięcia kontaktów z sąsiadką - konsultantką Oriflame. A tu proszę - ona działa i to czego nie dał rady zrobić YSL Effect Faux Cils za sprawą szafirowego żelu się stało. Mam rzęsy 25% dłuższe (i to wg ostrożnej oceny) i gęstsze. Być może i u mnie pojawi się efekt ściemnienia, w lecie nie ma to chyba szans.
Odżywkę stosuję prawie codziennie (jak tylko nie zapomnę) na wieczór.
Jedyne o co się teraz boję, to że przestaną robić albo zmienią skład tego cudeńka.

Skuteczna

- co najważniejsze: dłuższe i mocniejsze rzęsy :) Pomalowane tuszem wyglądają naprawdę o niebo lepiej niz przed stosowaniem odżywki :) jupi!
- naturalny efekt podkreślenia rzęs w sam raz na letnie dni
- wydajna
- szczoteczka raczej na minus, chyba lekko podrażnia i nie jest wygodna

Fajna odzywka, szybkie efekty (ja zauważyłam poprawę stanu rzęs po tyg. regularnego używania dwa razy dziennie). Stosowałam ja w duecie z odzywka keratynowa Gal (na noc). Rewelacja!

Używam tego produktu od:4 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w tr. 1

Działa!!!

Po miesiący stosowania zauważyłam, że mam dłużesze rzęsy. to pewnia dlatego, że sa mocniejsze i mniej się łamią - w związku z czym wyrastają dłuższe. stasuje również na brwi. Troche je przyciemnia więc zrezygnowałam z ich przyciemniania.
+ cena
+ wydajność
+ działa!

- trochę się lepi po nałożeniu i dość długo wysycha
- mało wygodna sczoteczka

Używam tego produktu od:dwoch miesiecy

Dla mnie bomba!

Niesamowicie wydajna, przy codziennym stosowaniu nadal jestem przy pierwszym opakowaniu. Rzęsy stały się gęstsze, dłuższe i grubsze,mniej wypadają, a tusz lepiej się trzyma. Szczoteczka doskonale rozdziela włoski, "szczotkuje je pomagając pozbyć się wszelkich osadów.

Uwielbiam!!

Używam tej odżywki od 2 miesięcy i zużyła się tylko niewielka ilość, więc jest bardzo wydajna :) no i moje rzęsy wyglądają super!! są 100% bardziej gęste, nie wypadają i po pomalowaniu byle jakim tuszem wyglądają pięknie :D szczerze polecam

Fajna odzywka

Bardzo lubie ta odzywke. Zuzylam juz chyba z 5 opakowan. Uzywam zawsze na noc. Widze poprawe w kondycji moich rzes, mniej wypadaja, sa bardziej lsniace i jakby gestsze.
Najwieksza przyjemnosc mam uzywajac jej na poczatku opakowania. Im dalej tym nieco gorzej.
Na opakowaniu napisane jest, ze nalezy uzywac na czyste rzesy. I tak wlasnie robie, zawsze przed uzyciem robie dokladny demakijaz. Naprawde zawsze robie to bardzo dokladnie, jednak po okolo miesiacu stosowania, odzywka zmienia kolor z niebieskiego w szary i wtedy komfort uzytkowania jest juz mniejszy. Mam wrazenie, jakbym brudzila sobie rzesy. Kiedys gdzies czytalam, ze to nie kwestia brudnych rzes, tylko pecherzykow powietrza, nie wiem, co jest prawda.
Nie mniej jednak odzywka bardzo dobra i bylaby kwc, gdyby nie ta zmiana koloru z czasem, bardzo mnie to denerwuje

Używam tego produktu od: 2003r.
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

całkiem całkiem

fajna,rzesy mi sie troche wzmocnily jednak chyba spodziewalam sie czegos innego,ale moze byc.nie podraznia oczu.moze jak skoncze cale opakowanie to zobacze lepsze i wieksze rezultaty

Używam tego produktu od:pół roku