Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Nadaje rzęsom zdrowy, jedwabisty wygląd. Wzmacnia je i chroni. Zawiera biotynę, liposomy, prowitaminę B5 i Keravis. Doskonała do słabych, łamliwych rzęs. Stosuj rano lub wieczorem na czyste rzęsy.

Skład: Aqua, Methyl Gluceth-20, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Imidazolidinyl Urea, Urea, Disodium Phosphate, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg Propyl Silanetriol, Disodium Edta, Biotin, Propylene Glycol, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenic Acid,Cyclohexasiloxane, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Stearic Acid, C.I 42090

Cena: 19,90zł / 12ml

świetna!

Nigdy nie przypuszczałam, że będą aż takie efekty! Miałam krótkie, niezbyt gęste i cienkie rzęsy. Odżywkę kupiłam ot tak, bez zastanowienia, akurat była promocja. Teraz się z nią nie rozstaję.
Nie mam zastrzeżeń do opakowania ani konsystencji, jest ok. A efekty... przerastające oczekiwania!!!
Rzęsy są grubsze, dłuższe, ciemniejsze, błyszczące, bardziej podkręcone. Nie podrażniła, a mam dość wrażliwe oczy.
Stosuję ją codziennie na noc, czasem też rano i czasem pod makijaż - tusz się wtedy lepiej rozprowadza.

Używam tego produktu od: hmm, może roku

Bardzo dobra :)

Mam ją od lipca,czyli od 7 miesięcy.Nie wiedziałam wcześniej,jak ją ocenic,dlatego tak bardzo zwlekałam z recenzją.Jeśl chodzi o moje rzęsy,to są one dlugie,ale niezbyt gęste.Maiałam mały problem z ich wypadaniem i wtedy ją kupłam.Dodatkowo codziennie się maluję,więc mogą byc podniszczane przez tusze do rzęs i specyfiki do zmywania makijażu.Właściwie,to odżywka dobrze działa,moje rzęsy są ładne i błyszczące.Nadal jednak są okresy,kiedy wypadają bardziej i to w dużej ilości.Nie wiem,jak by się te moje rzęski zachowywały,gdybym jej nie używała,ale pewnie było by z nimi gorzej.
Jest wydajna,niedroga,nie podrażnia oczu (a to dla mnie ogromny plus) :) Nie dam 5*,bo moje rzęski nadal trochę wypadają,ale to niezła odżywka i warto ją wypróbowac ;)

niezastąpiona :)

Uwielbiam ją :) nie zawsze mam ochotę malować się tuszę, więc wtedy odżywka służy mi za tusz :) i daje radę :>

Plusy:
-tania
-wydajna
-fajna szczoteczka
-bez zapachu
-ciekawa galaretkowata konsystencja
-dobrze rozprowadza się na rzęsach i brwiach
-sprawia, że rzęsy są ciemniejsze
-mniej rzęs wypada
-odżywia brwi, ładnie je modeluje
-po jej użyciu rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, sa podniesione
- nie uczula moich wrażliwych oczu
-nadaje się pod tusz

Minusy:
-nie zauważyłam

Używam tego produktu od:2 lata

Nie na to liczyłam

Kupiłam zachęcona opiniami byłam przygotowana na cud pod postacią tej odżywki do rzęs. No i sie zawiodłam. Właściwie to nic nie robi moze troche przeciemniła rzęsy a liczyłam na odżywienie i wydłyżenie.Byłam też przygotowana na zachwyty pod adresem moich rzęs i pytania typu "Jak to robisz ze masz takie piękne rzęsy?". Efektów nie widać a uzywam juz chyba 3 miesiąc. Przynajmniej jest wydajna szczoteczka niezła i solidne opakowanie upuściłam kilka razy i nic się nie stało. Aczkolwiek niie przestanę jej uzywac i napiszę jakby cos sie zmieniło choć szczerze wątpie

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:ciągle jedno i to samo

jakieś efekty są...

Mam kiepskawe rzęsy - cieniuteńkie, delikatne i choć nie są krótkie, to jaśniejsze końcówki sprawiają, że bez tuszu wyglądam, jakbym rzęs prawie nie miała:( Więc cudu się nie spodziewałam, ale regularne stosowanie tej odżywki trochę poprawiło stan moich mizernych rzęsek:
+mniej wypadają
+po nałożeniu odżywki są trochę bardziej "widoczne" - lekko usztywnione, podniesione i trochę ciemniejsze
+odżywka sprawdza się także jako baza pod makijaż, pod warunkiem, że starannie ją nałożymy ( jeśli nie - może sklejać rzęsy i po nałożeniu tuszu "owadzie nóżki" gwarantowane ); tusz nałożony na pomalowane tą odżywką rzęsy daje bardziej wyrazisty efekt, choć może powodować lekkie kruszenie się tuszu po kilku godzinach ( i to nie wina tuszu, sprawdzałam z kilkoma - to raczej odżywka kruszy się razem z tuszem)

Co do kwestii technicznych, szczoteczka drapie i kiepsko nabiera się na nią odżywkę.Bardzo wydajna.

Jednak po ponad dwóch miesiącach regularnego stosowania 2 razy dziennie spodziewałam się większego wzmocnienia rzęs i dlatego daję tylko 3*.

Mimo wszystko polecam wypróbować ( jak się uda komuś kupić, bo chyba w katalogu już jej nie ma ), bo droga nie jest i jednak coś tam pomaga...

Używam tego produktu od:ponad 2 miesiące

Spuchnięte, zapłakane oczy

Z działania odżywki byłam zadowolona, niestety nie mam tyle siły, żeby ją stosować.. Najzwyczajniej w świecie strasznie podrażnia moje oczy :(

+ przy REGULARNYM stosowaniu (raz, dwa razy dziennie) widać efekty już po dwóch tygodniach
+ rzęsy są mocniejsze, zdecydowanie hamuje ich wypadanie
+ brak wyczuwalnego zapachu
+ przyjemna i bardzo wydajna konsystencja żelu

- twarda szczoteczka, choć mi szczególnie nie przeszkadzała
- po zaaplikowaniu odżywki oczy mnie szczypały, puchły i łzawiły... (mimo, że nie wkładałam sobie nawet przypadkiem szczoteczki do oczu, a jak zauważyłam efekt podrażniania - nie aplikowałam odżywki u samej nasady rzęs, tylko ciut wyżej).
Radziłam sobie w ten sposób, że nakładałam odżywkę tylko tuż przed snem - później prosto do łóżka i mając zamknięte oczy oczy AŻ tak nie łzawiły, więc nie "spłukiwałam" sobie odżywki... Mimo tych nieprzyjemnych efektów ubocznych - działanie odżywki było widoczne... Jednak szkoda mi tak męczyć moje oczy - odstawiłam ją.. :(

Obecnie używam tylko na brwi, w celu ich ujarzmienia.. i tu sprawdza się idealnie ;)

Dla mniej wrażliwych oczu - polecam.

Używam tego produktu od:używałam twardo 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 nieskończone...

nie ma co narzekać;)

zaczynając od tego ze jakiś czas temu miałam bardzo słabe rzęsy, które często mi wypadały odżywka pomogła, przy regularnym stosowaniu zdecydowanie pomogła. Cierpliwość jest tu bardzo wskazana:) Dodatkowo poprawiła również ich wygląd, są jakby ciut mocniejsze i dłuższe. Natomiast rewelacji nie ma, to moja pierwsza odżywka do rzęs i być może za dużo od tego rodzaju specyfiku oczekuję. Wadą jest moim zdaniem jest również szczoteczka, jest ona bardzo twarda i jak przez przypadek trafi się nią w oko to może zaboleć, ja przy swoim szczęściu codziennie tak "celuję Nie mam się do czego "przyczepić" jednak poszukam innej, najwyżej wrócę do tej. Zapomniałam jeszcze dodać, ze stanowi dobrą bazę pod tusz i jest baaaardzo wydajna, sama już nie pamiętam kiedy ją kupiłam a stosuje na dzień i na noc.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Bardzo fajna

Co prawda nie ma zbyt wielkiego wyboru, więc nie mam porównania z innymi odżywkami... ale jestem z niej bardzo zadowolona :)

+zdecydowanie poprawia kondycję rzęs
+nie wiem czy to możliwe ale mam wrażenie że po niej trochę podrastają mi rzęsy :P (nie wiem czy rzęsy rosną)
+rzęsy mniej się łamią

Zdecydowanie polecam :) obecnie jest to mój ukochany produkt z Oriflame

Używam tego produktu od:kilka lat (wcześniej stara wersja)

Bardzo dobra

Zauważyłam wzrost rzęs (i brwi), o których wcześniej nie miałam pojęcia. Dobrze odżywiła moje rzęsy, które potrzebowały ratunku po maskarach max factor - strasznie wypadały. Konsystencja jest świetna - bezzapachowy żelik. Nie podraznia oczu. Szczoteczka i opakowanie perfekcyjne. Odżywka jest wydajna. Nie ma sie do czego przyczepić :(

Używam tego produktu od:pół roku

Wzmacnia rzęsy

Zgadzam się z wypowiedzią pani poniżej :P Odżywka daje efekt mokrych rzęs, wydłuża je. Rzęsy wyglądają jakby byly delikatnie muśnięte tuszem. Kolejnym plusem jest to że ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich. Opłaca się kupowac na promocji, ja moją kupilam za 12,9 i nie żałuje wydanych pieniedzy :)

CuDoWnA ! ! !

kocham ta odżywke!
nie rozstaje się z nią od pierwszego użycia :)

ja mam to szczęście że moje rzęsy są z natury już długie i gęste ale zdarzało się, że się łamały przy demakijażu oczu....teraz stały się bardziej mocne!

do tego odżywka ładnie rozdziela i daje efekt mokrych rzęs, ładnie błyszcza i nawet na codzień jak nie szukuje się większe wyjście wystarczy odżywka i jest bosko ;)
przykład?? byłam u kosmetyczki i jak mi zmywała makijaż pytała się czy maskara jest wodoodporna?
a ja że nie malowałam rzęs :P

plus jeszcze za wydajność, jedna starcza na ok. pół roku! a uzywam jej conajmniej 2 razy dziennie

Używam tego produktu od: rok

może być

Trochę wzmacnia rzęsy, ale bez oszałamiającego efektu. Denerwuje mnie szczoteczka, jest bardzo drażniąca. Przy regularnym stosowaniu rzęsy wyglądają lepiej, zdrowiej, lepiej nakłada sie na nie tusz i modeluje. Jest wydajna. Warto spróbować!

Używam tego produktu od:5mies.
Ilość zużytych opakowań:1/2