Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Nadaje rzęsom zdrowy, jedwabisty wygląd. Wzmacnia je i chroni. Zawiera biotynę, liposomy, prowitaminę B5 i Keravis. Doskonała do słabych, łamliwych rzęs. Stosuj rano lub wieczorem na czyste rzęsy.

Skład: Aqua, Methyl Gluceth-20, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Imidazolidinyl Urea, Urea, Disodium Phosphate, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg Propyl Silanetriol, Disodium Edta, Biotin, Propylene Glycol, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenic Acid,Cyclohexasiloxane, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Stearic Acid, C.I 42090

Cena: 19,90zł / 12ml

Bez efektu

Zużyłam całe opakownie odżywki i nie zauważyłam zadnych pozytywnych rezultatów jej stosowania. Nie wzmocniła mi rzęś, nmie wpłynęła na ich porost czy pogrubienie.
Kolejny minus - po kilku uzyciach robi się niestetycznie szara w opakowaniu, pomimo dokładnego usunięcia makijażu z oczu.
Nie polecam

Używam tego produktu od:dwa miesiace

spodziewalam sie wiecej

Po pierwsze cena na gorze nie jest zgodna z prawda, bo odzywka ta kosztuje na allegro 25zl (z przesylka ponad 30zl) a w katalogu jeszcze wiecej.
Po drugie odzywka calkiem ok, ale nie spektakularnie regeneruje rzesy. Troche szybciej rosna i wydaja sie dluzsze. Ogolnie wszystko byloby super, gdyby nie jedna rzecz. Ja kupilam ta odzywke z mysla o moich ostatnio bardzo wypadajacych rzesach, gdy podczas jednego demkijazu potrawi mi wypasc nawet po 5 rzes z kazdego oka. Przez to bardzo sie przerzedzily i chcialam aby ta odzywka je na tyle wzmocnila, aby juz nie wypadaly. Niestety tutaj odzywka nie spisala sie tak, jak tego oczekiwalam. Co z tego ze rzesy rosna szybciej i wygladaja na zdrowsze, jesli nadal wypadaja prawie ze garsciami. Co do wydajnosci to jedno opakowanie zuzylam w 7 tygodni :D ale to dlatego, ze zdarzalo mi sie malowac rzesy ta odzywka nawet 5 albo i wiecej razy dziennie.
Teraz kupie cos innego, bo myslalam, ze trzeba jej pouzywac dluzej, ale to nie ma sensu.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Czy ja wiem....

+ ładnie nabłyszcza
+ fajna szczoteczka, nabiera odpowiednią ilość żelu
+ wydajność
+ cena

- nie odżywia rzęs
- po wyszuszeniu rzęsy staja się posklejane
- no nie działa......
- przez jakąś godzine rzęsy wyglądają na grubsze, ciemniejsze, jednak to za mało...

działa! 4,5

dałabym maxa,ale mam za małe porównanie z innymi produktami.
odżywka jest bardzo wydajna, szczoteczka nabiera, wg mnie, w sam raz żelu,nie za mało i nie za dużo, jest dość sztywna, ale bardzo dobrze modeluje rzęsy.
Najważniejsze, że rzęsy rzeczywiście są odżywione -
nie wypadają, są dłuższe i dzięki niej wyrosło mi dużo nowych rzęsek;) w miejscu gdzie miałam "golizne" na oku, teraz rosną zdrowe rzęski :)
więc naprawde działa!
ja kupiłam po promocji po 12 zł

Używam tego produktu od:roku czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bez polotów

Nie zauważyłam żeby odżywka jakoś specjalnie wzmocniła moje rzęsy. Z kolei brwi zrobiły się gęściejsze i po nałożeniu ładnie się błyszczą. Szczoteczka niepraktyczna ponieważ nabiera zbyt mało kosmetyku. Odżywka jest bardzo wydajna, a w promocji można ją nabyć za ok.10 zł.

Używam tego produktu od: ok. 1.5 mc

działanie tak, szczoteczka nie

Kupiłam tę odżywkę w promocji za 11,90zł.
Plusy:
+ działa- rzęsy stają się gęstsze i dłuższe
+ przeźroczyste opakowanie - dzięki temu widać ile jej jeszcze zostało
+ nie podrażnia oczu
Minusy:
- szczoteczka jest taka sztywna - mało precyzyjna i do tego nabiera mało odżywki trzeba ją nakładać chyba aż pięć razy żeby był efekt
- cena po za promocją jest wysoka - kosztuje około 20zł
Ogólnie można wypróbować:)

OK :)

Odżywka bardzo dobra. Moje rzęsy stały się mocniejsze i tak nie wypadają. Jest bardzo wydajna. Cena jest w porządku. Szczoteczka dosyć dobra, łatwo się nakłada. Trzeba tylko uważać, żeby nie zabrudzić jej maskarą. Opakowanie całkiem ładne i bardzo wytrzymałe, bo na podłodze było wiele razy :D

ogólnie polecam :)

Zdecydowanie polecam!

Mnie mnie rewelacja!
Stosuje od miesiąca, a efekty już widzę!
Rzęsy są odżywione, przestały wypadać, często używam jako podkładu pod tusz i wtedy tusz się ładnie nakłada i łatwo zmywa. Jestem bardzo zadowolona, lekko wydłuża rzęsy jeśli nałoży się jako baze.
Nie przepadam za tą firmą, ale odżywka jest godna polecenia.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Warto wyprobowac

Moja druga odzywka do rzes i raczej nie zamienie jej na inna. Jest wydajna, rzesy po niej ladnie wygladaja, nie ma efektu "przypalonych" rzes. Wzmacnia dzieki czemu rzesy rzadziej wypadaja. Delikatnie wydluza rzesy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami

Super!

Jakoś 3 lata twmu moje rzęsy zmęczone tuszem i zalotką częły mi się wymykać spod kontroli. Pytałam koleżanek czy może znają jakieś odżywki do rzęs godne polecenia. Usłyszałam o jednej którą kupiłam i do tej pory leży, ponieważ nie spełniła swojej roli.
Przeglądając katalog Oriflame natknęłam się tą odżywkę .Kupiłam ja bo była akurat w promocji i nie miałam nic do stracenia...i wiele zyskałam. Jest świetna. Rzęsy się ładnie błyszczą, są zdrowsze, mniej wypadają, wydaje mi się, że są dłuższe. Spełniła wszystkie moje oczekiwania. Serdecznie ją polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

warto kupić:)

Odżywkę kupiłam, ponieważ moje rzęsy strasznie wypadały. Używam jej już jakiś czas, ale nieregularnie :) po przeczytaniu recenzji zaczęłam ją stosować regularnie. Rzęsy są dłuższe, gęstsze już nie wypadają:)
Doskonale nadaje, żeby delikatnie podkreślić rzęsy.
Nie daję jej pięciu gwiazdek, bo nie używałam innych odżywek więc nie mam porównania:)

Używam tego produktu od:roku

Sprawdziła się :)

Kupiłam zachęcona opiniami wizażanek :)
Z rzęsami nigdy raczej nie miałam problemów, czasem tylko zdarzało się, że wypadały (dosyć mocno). Odżywka wzmocniła rzęsy. Nadaje się do stosowania na codzień zamiast tuszu - rzęsy wyglądają naturalnie i są ładnie podkreślone. Fajne opakowanie.
Jestem zadowolona z tego kosmetyku :)

Używam tego produktu od: Dłuższy czas
Ilość zużytych opakowań: Końcówka 1