H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

Kategoria
Marka

Błyszczyk do ust z H&M (wersja 2007) w podłużnej buteleczce w kształcie gruszeczkowatym z aplikatorem. Opakowanie przezroczyste,zakrętka czarna.

Naprawdę dobry.

Mam cielisty z drobinkami - na początku zacznę od pochwały opakowania: używam od blisko roku, a buteleczka (oprócz ubytku) jakby nietknięta. Daje naturalny efekt, lekko nawilża. Mieni się na ustach, ale nie tworzy afli - w sam raz do szkoły.
Uwielbiam jego melonowy zapach - to on mnie skusił do kupna ;]

Używam tego produktu od: rok

bardzo dobry

jestem posiadaczką czerwonego błyszczyka i bardzo mi się podoba. dobrze się rozprowadza nie klei się ładny kolor nie za mocny i nie taki delikatny i przepięknie pachnie

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

lubię

Sam błyszczyk jest dość przeciętny, ale doskonale trafiłam z kolorem, dlatego mam z nim pozytywne skojarzenia :)

Mam czerwony, który na ustach jest półtransparnetny, nadaje im bardzo ładny, zdrowy kolor. Przyjemnie pachnie (jak dla mnie arbuzem :))

Nie zrobi ustom krzywdy;), ale też szczególnie ich nie pielęgnuje.

Fajne opakowanie, wygodny aplikator.

bardzo dobry

jestem fanką błyszczyków i mam ich znaczną ilość.
błyszczyk H&M zwrócił moją uwagę swoim świetnym odcieniem. Brdzo dobrze rozprowadza sie na ustach, nie klei sie, jest bardzo wydajny i ma ładna i \ buteleczke\ oraz jest dość tani.
jeśli chodzi o zapach to mi osobiście nie podoba sie. na początku ładnie pachniał ale później zaczął mnie męczyć, ale nie jest aż taki straszny jak to może brzmieć w moim opisie.
gdyby nie ten zapach dałabym 5*.
gorąco polecam do wypróbowania!

Używam tego produktu od:kilku tyg

Bardzo fajny

Idealny do szkoły. Można się nim naprawdę szybko pomalować. Jest bardzo wydajny i tani! Ładnie błyszczy się na ustach. Muszę powiedzieć, że byłam bardzo zdziwiona, bo przez pewien czas nie miałam czasu, żeby pójść do jakiegokolwiek sklepu po pomadkę i usta miałam bardzo wysuszone, a ten błyszczyk świetnie nawilżył mi usta.
Może nie jest to ideał, ale mam pozytywne odczucia co do niego :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (on się chyba nigdy nie zużyje :D)

zwykły

Błyszczyk w ładnym opakowaniu, o owocowym przyjemnym zapachu. Wybór kolorów wystarczajacy. Cena bardzo dobra. Taki najzwyklejszy błyszczyk, który nie podrażnia moich ust i szybko sie zjada... Nie wiem czy 20 minut wytrzymuje na moich ustach... Zaznaczyłam ze nie wiem czy kupie ponieważ odkryłam błyszczyki które naprawde długo czymają sie na ustach a cena nie jest duzo wyzsza... Mimo wszystko warto spróbowacUżywam tego produktu od:trzech tygodni

Całkiem, całkiem...

Błyszczyk fajny w kategorii zapachu (boski arbuz mniam!), ceny, konsystencji i ślicznego blasku! Ładnie wygląda także na szmince :]

Jeden minus jest dość duży. Ostatnio po nałożeniu błyszczyka mam wrażenie ciężkich ust. Może powinnam go już wyrzucić(?), ale zbyt go lubię :]

Dodatkowym plusem jest to, że się nie lepi ehh..

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:połowa

Kupie;) bo tani i na dlugo sta

Nie wiem czy zasluzyl na 4 gwiazdki- mam kolor delicate pink, ladnie pachnie, wygodny w uzyciu, b.tani, na bardzo dlugo starcza ale jest 1 MINUS- utrzymuje sie strasznie krotko na ustach- tak okolo 10, 15 minut max. Ale b.fajny:):)

Używam tego produktu od:kwietnia-sporadycznie uzywam, jak gdzies wychodze
Ilość zużytych opakowań:mam 2 blyszczyki zaden nie jest nawet w polowie zuzyty :):):P

Boski!

Jest poprostu super. Pachnie...Hm. Nie moge dojśc do tego zapachu,ale chyba arbuz.Tak,możliwe,ale nie jestem pewna.
Kolor w tubce ma rózowy,a na ustach ślicznie rozjaśnia.
Szczerze to spapugowałam go po mojej kumpeli,a bo cena świetna i zapach mnie podkusił. ;)

Używam tego produktu od:1 miesiaca.
Ilość zużytych opakowań:W trakcie 1.

boska czerwień

Cena niska, błyszczyki ok, szkoda tylko, że opakowania maja tendencje do ułamywania się i co za tym idzie rozprowadzania błyszczyku po torebce.
Plusy: ładnie pachnie i ładnie wygląda
Minusy:
-klei się i szybko się zjada, a co za tym idzie nie jest zbyt trwały. Jednakowoż chyba nie istnieje błyszczyk do którego nie przyklejałaby się włosy.

Jest dobrze :)

Przystępna cena błyszczyka zachęciła mnie do jego kupna. A, i jeszcze fajne opakowanie w formie "beczułki" :)

Nie zawiodłam się - błyszczyk ładnie wygląda na ustach, pozostawiając lekko beżową poświatę. Jest całkiem trwały, choć bez rewelacji. Mankamentem jest sposób nakładania - nabiera się go zbyt mało, przez co nie można umalować się jednym pociągnieciem.

Generalnie można wypróbować - ot, taki zwykły błyszczyk w ładnym opakowaniu

Używam tego produktu od: tygodnia

Przyjemny

Bardzo fajny błyszczyk w jeszcze fajniejszej cenie.
Mam odcień Sweet Chutney- w opakowaniu cielisty beż, na ustach w zasadzie transparentny, leciutko rozjaśniający ich kolor.
Błyszczydło to całkiem nieźle pielęgnuje usta, nawilża, nie podkreśla skórek. Konsystencja również przyjemna, nie jest to żadne lepiszcze, a mimo to dość długo wytrzymuje na ustach. Smaku właściwie brak, pachnie intensywnie melonem- co może działać na nerwy przy dłuższym używaniu.
Dałabym mu więcej gwaizdek, gdyby nie fakt, że aby się porządnie umalować ( a bynajmniej fanką ust ociekąjacych błyszczykiem nie jestem) muszę się nieźle namachać tym szorstkawym aplikatorkiem...mogli się w tej kwestii w H&M bardziej postarać...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie