Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Aksamitne masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i przytulnym zapachu rozgrzanego karmelu i świeżo zmielonego cynamonu. Zawiera cenną białą truflę której zapach pobudza zmysły, podnosi atrakcyjność fizyczną i budzi pożądanie. Olej cynamonowy i afrykańskie karite, uzyskiwane z owoców masłosza, zwanego drzewem młodości, przywracają skórze aksamitną gładkość, cudowną miękkość i naturalną zmysłowość.

tak, ale ten zapach!

faktycznie, jako masło czy tłuściejszy krem - jest bardzo ok! - na 4 gwiazdki, jak nie na 5

natomiast zapach - problematyczny...
akurat bardzo lubię zapachy spożywcze, i karmel i cynamon uwielbiam, zapach kremu jest mniej więcej do nich zbliżony, ale oprócz mnie nikt go nie wytrzymuje!
zostałam z nim wyrzucona z domu, zabrałam do pracy jako krem do rąk i już po tygodniu mieli mnie wszyscy dosyć i nikt nie chciał wspomagać w zużywaniu, teraz usiłuję go wykończyć na siłowni... - a cholerstwo jest wydajne!
zapach ciężki, wszechobecny i długotrwały, zdecydowanie męczący dla osób wrażliwych

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Pycha :)

Kosmetyk hołubiony jest powszechnie z powodu zapachu, jednak ja zacznę od innej cechy - konsystencji. Jest to prawdziwe, gęste, porządne masło do ciała. Znakomicie się rozprowadza i ślizga po ciele, pozostawia uczucie dobrze natłuszczonej, choć nie lepkiej skóry. Po użyciu wieczorem na drugi dzień skóra pozostaje w dobrej kondycji - gładka, nawilżona, natłuszczona, przyjemnie i delikatnie śliska.

Zapach... Przepyszny, bogaty, słodki, oszałamiający, zmysłowy i w ogóle. Zdecydowana przewaga cynamonu nad karmelem. I baaaardzo intensywny. Zgodzę się z opiniami, że przechodzi nim wszystko, co znajdzie się w pobliżu i że wietrzejąc zaczyna mocno przypominać masło... Dla mnie mimo wszystko bomba, ale osobom nieprzekonanym do takich woni w kosmetyce odradzałabym ten produkt.

Rozgrzewające właściwości - są i to w moim odczuciu mocne, wręcz drażniące skórę. A nie należy ona do wrażliwych, dlatego byłam bardzo zaskoczona pieczeniem, swędzeniem, uczuciem gorąca i czerwonymi plamami na całym ciele po pierwszym użyciu. Pocieszające, że minęło to po kilku minutach, a z każdym użyciem skóra przyzwyczaja się do silnego działania olejku cynamonowego i reaguje coraz słabiej. Jednak uważam, że ze względu na osoby o wrażliwej czy alergicznej skórze producent powinien zamieścić odpowiednią informację na opakowaniu - niestety nie ma jej w ogóle...

Podsumowując - bardzo sympatyczny produkt, ale zastanów się dobrze, czy bardzo intensywne słodkości i równie intensywna rozgrzewka to rzeczy, których oczekujesz od kosmetyku do ciała...

Używam tego produktu od: IX 2008

cynamonwy ideał

Ten zapach mmm.... poprosu super mój narzeczony go uwielbia. Posiada feromony;-) jeśli ktoś kocha zapach cynamonu ten produkt jest dla niego idealny. natomiast dla kogoś kto go nie lubi może być bardzo uciąliwy. świetnie nawilżai jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od4 miesiące

dla "koneserów"

Po pierwsze- zapach tak intensywny, że może zabić. Fakty, ładny, ale co z tego, skoro dusi niemiłosiernie i męczy cały dzień, zostaje na ubraniach i przedmiotach, jego woń unosi się w całym domu.
Po drugie- zero pielęgnacji, pozostawia tylko warstwę na skórze, po dłuższym czasie codziennego stosowania moja skóra zareagowała drobnymi krostkami, jakby była przesuszona i jednocześnie zapchana, podrażniona.
Dla wieeelkich miłośników tego zapachu, dla uzaleznionych, cała reszta nie poradzi sobie z tak intensywnym doznaniem ;) ja w końcu odpuściłam i słoik z 1/3 zawartości wylądował w koszu na śmieci

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:2/3 z opakowania

uwaga!

Spektakularny zapach, świetna konsystencja, niesamowita przyjemność w smarownaiu i ... surprajz w postaci podrażnienia ! Robiłam kilka podchodów - smarowałam powoli, smarowałam szybko, zostawiałam do wchłonięcia - za każdym razem efekt w postaci pokrzywki, pieczenia, zaczerwienienia. Zaznaczam, że nie mam wrażliwej skóry i często gęsto odporna jestem na wiele uczulających składników.

Także trzeba uważać, i w ciemno nie kupować !

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć, mma go około 2 miesiące i robiłam kilka podejść

moj KWC!

Moje cudowne ulubione maselko! Uwielbiam ten slodki zapach, nie meczy mnie, smaruje sie nim w sumie codziennie, skora jest nawilzona i aksamitna. Maselko jest bardzo wydajne i mimo codziennej aplikacji starcza mi na dosc dlugi czas :) Jestem wielbicielka takich slodkich zapachow, ale rozumiem, ze moze ten zapach meczyc :) ja polecam zdecydowanie, szczegolnie milosniczkom slodkosci ;) zdecydowanie to moj KWC!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Ach...ten zapach!

Rewelacja!
Miałam żel pod prysznic o takim samym zapachu i zdecydowałam sie też na masełko do ciała.
Jestem bardzo zadowolona.
Masło świetnie nawilża! Nie zostawia tłustej powłoki na ciele.

I ten boski zapach! Pachnę nim cały dzień, tak jakbym się popsikała perfumami ;)

Masełko jest baaaardzo wydajne. Smaruję się nim codziennie i myślę, że wystarczy mi na około 3miesiące.

Dla niektórych zapach może być duszący, za słodki, mi jednak kompletnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, to największy atut tego masełka jak dla mnie :) Mojemu TŻ-towi też się spodobał bo mi go kradnie i się smaruje :-p

Mniam!
Moje KWC :)

ujdzie

Kupiłam skuszona zapachem, jednak po parokrotnym użyciu zapach mnie drażni. bardzo ciężko go skoczyć, dobrze nawilża i odżywia. Nie wiem czy go jeszcze kupie gdyż drażni mnie ten zapach juz i pewnie będę chciała wyprobować coś nowego.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1/2

mniam;)

Jak ono pięknie pachnie!!!!!! Ubóstwiam takie zapaszki... To była miłość od pierwszego wejrzenia:) Oprócz zapachu ma także inne zalety :
1) Konsystencja, super się rozprowadza
2) Wydajność
3) opakowanie ( nie trzeba nic wyciskać)
4) bardzo dobrze nawilża i wygładza (świetny po depilacji)
5) niska cena

Polecam stosować razem z peelingiem:)

Używam tego produktu od:pół roku

Rewelacja!

Uwielbiam zapach karmelu, więc skusiłam się na zakup tego kremiku- zwłaszcza, że cena niziutka (poniżej 15zł w Rossmanie). Jest naprawdę świetny- po użyciu ciało staje się gładkie i miłe, dobrze nawilżone i na tłuszczone, pachnące. Łagodzi podrażnienia po goleniu oraz solarium. Nawet moja mama, mająca bardzo wrażliwą skórę, używa tego masełka i chwali jego właściwości. Jak już ktoś wspomniał szkoda, że zapach jest bardziej cynamonowy niż karmelowy, ale... Wybaczam :) . Naprawdę warto choćby wypróbować, można się uzależnić!Używam tego produktu od: miesiąca

cynamonowo

Skusiło mnie połączenie zapachów, które bardzo lubię, wydawało mi się idealne na okres jesienno-zimowy dlatego ten mus znalazł się w moim posiadaniu. Niestety trochę mnie rozczarował;

zacznę od plusów:
- zapach dla wmatarów cynamonu bedzie idealny, karmel słabo wyczuwalny;
- dla mnie atutem jest trwałość zapachu, przesiąka nim ubranie, pościel a won, która pozostaje na materiałach jest znacznie słodsza od zapachu samego musu;
- dosyć dobre właściwości pielęgnacyjne, dla skóry normalniej będzie bardzo dobry, dla suchej może być za lekki;
- wygodne opakowanie (wole słoiczki od tubek czy butelek)

minusy:
- skóra po aplikacji reagowała pieczeniem i zaczerwienieniem, typowa reakcja na zbyt duże stężenie cynamonu; podobne reakcje obserwuje po dodaniu olejku cynamonowego do kąpieli lub pilingu;

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Jest suuper :D

naprawdę kosmetyki farmony są genialne !!!!!! wcześniej miałam taki balsam tylko arbuzowo jakiś tam :p nie pamiętam już skończyło mi się i kupiłam sobie perfecta balsam ale wogle nie wydajny i wogle sie nie rózwna w tymi balsamami :D ten cynamonowo karmelowy pachnie cudnie i jest taki wydajny i do tego pielęgnuje super :) uwielbiam takie mocne zapachy więć dla mnie pasuje :P zależy jak komu :P ai jescze polecam peeling tez karmelowo cynamonowy no poprostu suuuper ;D polecam ten balsam naprawdę genialny !!!!!!!!

Używam tego produktu od:5 miesięcy z przerwą i ponownie go mam od dzisiaj :D
Ilość zużytych opakowań:1 i 2 w trakcie