Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Aksamitne masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i przytulnym zapachu rozgrzanego karmelu i świeżo zmielonego cynamonu. Zawiera cenną białą truflę której zapach pobudza zmysły, podnosi atrakcyjność fizyczną i budzi pożądanie. Olej cynamonowy i afrykańskie karite, uzyskiwane z owoców masłosza, zwanego drzewem młodości, przywracają skórze aksamitną gładkość, cudowną miękkość i naturalną zmysłowość.

masło maślane;)

Cudne masełko:) I co najwazniejsze rzeczywiście jest to maslo a nie zwykły krem o nazwie masło.
W opakowaniu pachnie słodziutkim karmelem a na skórze jest to zapach bardziej korzenny-świeżo zmielony cynamon, mmmmm :) To rzadko spotykane, że zapac utrzymuje sie tak długo i jest bardzo intensywny:)
Jak dla mnie maselko ma same zalety:) Tanie, super nawilża, dobrze sie rozprowadza, bardzo wydajne, opakowanie wygodne.
Na pewno jeszcze kiedyś kupię. Mam nadzieje, że Farmona wprowadzi jeszcze jakieś nowe zapachy tego maselka:)Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

prawie idealny

w opakowaniu pachnie ładnie i intensywnie, na ciele jeszcze bardziej, stąd jak tylko się posmarowałam zapach był aż drażniący i przypominał mi trochę zapach farby, ale po jakiś 20-30 minutach zaczyna juz ładnie cynamonowo pachnieć, stąd nie zrażajcie sie pierwszym efektem

utrzymuje sie długo, mój chłopak po prostu przepada za tym, w łazience zapach unosi sie również bardzi długo, pozostaje również na długi czas na ubraniach

polecam

aha i masełko jest baardzo wydajne

Używam tego produktu od:miesiąca

Absolutne CUDO

Mile zachęcona pierwszym doświadczeniem z Farmoną (mus mango i papaya) postanowiłam zakupić także to masło.
Było to strzał w dziesiątkę :)

To naprawdę porządny kosmetyk pielęgnacyjny. Potraktowana nim skóra staje się miękka i gładka w dotyku, należycie nawilżona i odżywiona. Masło świetnie się rozprowadza, ma dobry "poślizg", nie maże się, dobrze się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Jest bardzo wydajne, a odkręcane pudełeczko - wygodne w użyciu (i przy okazji estetyczne).

Ale rzecz jasna, najcudowniejszy jest tu ZAPACH :love:

Zapach niewiarygodnie obłędny, super trwały - jak dobre perfumy i w dodatku, tak jak one, rozwijający się... W pudełeczku i podczas aplikacji pachnie jak ciasto na pierniki, by potem w ciągu dnia przejść w zapach pierników już upieczonych, prosto z pieca... Zero chemii i syntetyku - kiedy po raz pierwszy poszłam do pracy nim wypachniona, koleżeństwo z pokoju zaczęło sprawdzać, kto przyniósł pierniki :D
Pachnie dosłownie cały dzień. Szczególnie udany duet tworzy z L Lolity Lempickiej.

Absolutny hit, zwłaszcza teraz, w okolicy świąt.

Używam tego produktu od: miesiąc z przerwami

absolutne cudo!!

Masełko jest fantastyczne :) Niewątpliwie przebija wszystkie masła z The Body shopu - za śmiesznie niską cenę-13 zł.
Zapach powalający- mocny , otulający, rozgrzewający. Na mojej skórze staje się cudownie pikantny:) Pielęgnacja również bardzo dobra- idealna konsystencja , dogłębne nawilżenie. Polecam z czystym sumieniem ukłony dla polskiej Farmony!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

cudowne na zimową porę

Dla mnie kosmetyk idealny na zimę. Po pierwsze ze względu na cudowny zapach - najpierw czuję ostry, swieży cynamon, później cynamon łagodnieje i na pierwszy plan wysuwa się słodki karmel. Zapach jest bardzo intensywny i trwały, co bardzo lubię w smarowidłach do ciała.
Sama pielęgnacja też jest znakomita. Masełko w opakowaniu jest zbite i wydaje się tłustawe. Na skórze błyskawicznie się topi i ładnie rozsmarowuje. Skóra jest gładka, nawilżona i lekko natłuszczona jeszcze przez wiele godzin.
Kolejna zaleta - jest baaardzo wydajne. Mnie jedno opakowanie starczyło na kilka tygodni smarowania dwa razy dziennie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

smakowite :)

Kosmetyk, który dla mnie jest idelanym kosmetykiem do ciała :)
Pasuje mi w nim wszystko, a najbardziej jednak zapach! Takie cynamonowe cukierki krówki :)
Masełko jest wydajne, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Wygładza i nawilża skórę. Zapach utrzymuje się przez długi czas :)
SUPER!!

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Jest Ok !!!!

Kupiłam tej balsam dwa miesiące temu skuszona opisem, że pachnie karmelem i cynamonem jednak po pierwszym zastosowaniu zapach okazał się troszeczę duszący więc odstawiłam go z myślą, że użyję go zimą - może wtedy będzie lepiej przyswajalny.
Balsam bardzo dobrze nawilża skórę, ładnie się rozsmarowuje i szybko wchłania, pozostawia skórę gładziutką i miłą w dotyku.
Polecam obobom lubiącym ciężkie zapachy !!!!

polecam!!!

Kupilam, bo spodobal mi sie zapach - lubie takie ciut ostrzejsze, mozna by rzec "toporne" :)
Mam sucha skore i raczej nastawialm sie na to, ze bede go uzywala tylko np. po oliwce, zeby skora ladnie pachniala. A jednak sie mylilam :) Maslo naprawde fajnie nawilza, moge je spokojnie stosowac samo, skora bedzie nawilzona przez dlugi czas. Mnie osobiscie zapach naprawde sie podoba i to ze utrzymuje sie na skorze dlugo uwazam za zalete, ale to zalezy kto co lubi. jesli komus nie przeszkadza dosc intensywny zapach, a nie lubi karmelu i cynamonu mysle ze znajdzie cos dla siebie w pozostalych zapachach z tej serii.

Rozkoszny

Dziwią mnie opinie zamieszczone ponieżej bo ta wersja masła do ciała jest moim zdaniem najbardziej udana z całej serii Tuttu Frutti Farmony.Po pierwsze pachnie CUDOWNIE,piękne połączenie słodkiego karmelu z aromatycznym i pikantnym cynamonem.Zapach jest tak naturalny,że nakładając masło mam wrażenie jakbym smarowała się masą przygotowaną do upieczenia jakichś bajecznie pysznych ciasteczek :) .Zupełnie nie czuję żadnego palonego plastiku,nic sztucznego(a taką nutę wyczuwałam np. w maśle o zapachu mango i brzoskwini).Kosmetyk bardzo dobrze się rozprowadza,zaskakująco dobrze nawilża.Cena w stosunku do pojemności,jakości i niesamowitej przyjemności używania naprawdę bardzo przystępna.Polecam-aromaterapia przez duże A !!!!! ;)

Używam tego produktu od: -