Essence, Bronzing Compact Powder (Brązujący puder prasowany)

Essence, Bronzing Compact Powder (Brązujący puder prasowany)

Jedwabiście miękki i delikatny puder brązujący zawiera rozświetlające drobinki, które nadają twarzy, ramionom i dekoltowi seksowną opaleniznę.

Cena: 15zł / 11g

Uwielbiam

Uwielbiam to, że nie jest w kulkach, które latają po łazience wylatując z pojemnika, a także to, że nie ma brokatu (no prawie nie ma). Kiedyś nawet używałam go na całą twarz, ponieważ matuje. Puder rozświetla (co dziwne przy lekkim efekcie matu), nie tworzy smug, placków itp. a co najważniejsze nie ma dużo brokatu, dzięki któremu nie wyglądam jak kretynka kiedy stanę pod światło., Jest tani i bardzo wydajny. Moim zdaniem daje brązowy, a nie pomarańczowy kolor. Na pewno bym to zauważyła, gdyby dawał inny, bo mam jasną karnację.
Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo naturalny efekt , brawo

Jest to mój drugi puder brazujący w zyciu, mam odcień 01. Pierwszym był brazer Pupy i na dlugo zraziłam sie do tego typu kosmtyków. Ten jest delikatny, niewidoczny , nie tworzy maski ale naturalny efekt zdrowej brzoskwiniowe buźki. Można stopniować moc koloru , nie towrzy cegły na twarzy , nie wygląda s ie jak bombka mimo , ze zawiera trochę drobinek, jednak na twarzy nie rzucaja się w oczy. Nie ciemnieje masakrycznie na twarzy. Przetrwa caęł 12 godzin, nie złazi i nie tworzy smug. Bardzo mi podpasował . Czasami podmaluję nim córcię i wogóle nie widać że ma kosmetyk na twarzy - widać tylko zdrową brxzoskwiniową buźke.

Świetny kolor

Kupiłam go przez przypadek, na poprawę humoru i zupełnie nie żałuję.
Nadaje buzi naprawdę naturalny kolorek złocisto-brązowej opalenizny. Można nim wymodelować twarz, czy użyć zamiast różu. Łątwo się stopniuje nasycenie koloru na twarzy i moim zdaniem trudno przedobrzyć
Konsystencja fajna, opakowanie proste i estetyczne, cena śmiesznie niska, a kosmetyk bardzo wydajny.

Na pewno warto wypróbować, tym bardziej jeśli to dopiero początek przygody z bronzerami :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Wart wypróbowania

Produkt ogólnie dobry. Jak na puder brązujący przystało
- brązuje
- rozświetla
- jest dość trwały, oczywiście po jakimś czasie jest go mniej na twarzy, ale ściera się w sposób naturalny a nie np. tworząc plamy
Nie wiem czy go kupię, bo ciągle pojawiają się nowe bronzery.
Na minus mogę powiedzieć jedynie to, że wolałabym aby był bardziej satynowy w swojej konsystencji.
Ale ogólnie niedrogi i zupełnie ok. Używam tego produktu od:niecały rok
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

jak dotąd najlepszy

puder bardzo dobrze się sprawuje, nakładany dużym, szerokim pędzlem na policzki i czoło delikatnie brązuje i rozświetla, chociaż nie ma w nim drobinak (no, może odrobinka), twarz wygląda na świeżą i wypoczętą, dosłownie promienieje :), mógłby troszke dłużej trzymać ale myśle że te 6-7h nie jest złym wynikiem, no i oczywiście na korzyść przemawia też jego cena i wydajność, polecam

Używam tego produktu od:2 mies

:-/

Kupilam ten puder zachecona ocenami,jak i faktem,ze ost.nie uzywam rozu na policzki lecz brazujacych pudrow(lato)...
Puder sam w sobie nie jest zly,dobrze sie naklada,nie robi mi plam,smug itp.Jednak trzeba go nakladac bardzo ostroznie.Kolor tego pudru pozostawia wiele do zyczenia.Nawet nakladajac go bardzo malo kolor jest brazowo-pomaranczowy.Nie wyobrazam sobie,ze mozna go nakladac na cala twarz.
Nie kupie.Od bronzera oczekuje,ze bedzie on brazowy,a nie pomaranczowy.Gdybym chciala pomarancz szukalabym orangera:)
a:)Używam tego produktu od:tygodnia

Świetny!!!

Uzywam juz go bardzo dlugo.Jest super,nadaje piekny opalony odcien,delikatnie rozswietla.Bardzo dlugo sie utrzymuje.Super tani.Polecam w 100procentach!!!

Używam tego produktu od:zawsze
Ilość zużytych opakowań:z 5:)

jestem bardzo zadowolona :)

+ nadaje twarzy i dekoltowi sliczny, brazowy, "opalony" kolor
+ drobinki brokatu sa dyskretne
+ dlugo sie utrzymuje
+ tani

minusow brakUżywam tego produktu od: dwoch tygodni

rozświetla

Używałam go jakiś czas zamiast różu. Puder rozświetla za pomocą dość wyraźnych drobinek, które dostrzegam z łatwością. Wolalabym efekt, który byłby niedostrzegalny dla oka. Na szczęście nie zawiera ordynarnego brokatu i dużych drobinek. Jest trwały. Wymaga zręczności w nakładaniu, łatwo można zrobić sobie placki na twarzy.

Ja jestem posiadaczką raczej tłustej cery, więc aktualnie przeszłam na matowy róż plus rozświetlacz, jakoś mi bardziej taki zestaw pasuje. Może go sobie zostawię do dekoltu.

Ze względu na to, że używałam go odrobinkę na policzki, uważam że jest mega-wydajny - po pół roku ledwie zatarł mi się napis :-P Chyba się nigdy nie skończy.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

no ...

Ani zachwytu az takiego nie mam dla tego produktu, ale też nie mogę na niego narzekać. ładnie rożswietla, delikatnie przyciemnia, ale fakt, lekko pomaranczowy odcien daje, ale to w lato nie uważam za rażącą wadę ( na polika super ! ) raczej nie kupie drugi raz, chyba ze kolory sie zmienią,aleznalazlam o wiele lepszy bronzerek - dla mine pomarańczowy odcien dyskwalifikuje produkt tego typu! chyba , jak pisalam wczesniej -napolika tego produktu od:pół roku

naprawde fajny

Używałam tego pudru całą zimę żeby nie byc bladziochem ;) Długo się trzyma na skorze, ma fajny kolor, nie tam jakiś żółtawy tylko brąz, dobrze się rozprowadza no i nie jest drogi a jest tak samo dobry jak te droższe ;)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Taki sobie...

Puder ten ma mnóstwo dość dużych, złotych drobinek i intensywny kolor. Na mojej skórze daje rudo-pomarańczowy efekt. Przy nieostrożnym nakładaniu powoduje placki i plamy. Nigdy nie nakładam go na całą twarz, ze względu na przywołane drobinki. Jako róż sprawdza się nienajgorzej, ale jest nietrwały.