Stila, Perfect Me, Perfect Hue Eye & Cheek Palette (Paleta do makijażu)

Stila, Perfect Me, Perfect Hue Eye & Cheek Palette (Paleta do makijażu)

Specjalnie zaprojektowana do Twojej cery paleta Perfect Me zapewnia długotrwały makijaż oczu i policzków. Kolory zostały specjalnie wybrane do Twojej karnacji, aby stworzyć naturalny makijaż.

Ok

Paletę przywiozła mi siostra ze Stanów. Spodobały mi się róże, których nigdy za wiele ;) Jest to moja tzw. "wyjazdówka". Wszystko się w niej mieści, jeśli muszę się na szybko pomalować. Natomiast nie zachwyciła mnie na tyle, żebym wróciła po nią ;)

przydatny produkt na co dzień

W palecie zachwyciła mnie naturalność odcieni. Posiadam kolor light/medium i rzeczywiście, paleta w zupełności odpowiada mojemu codziennemu makijażowi. Posiada 5 cieni i dwa róże. Dobrze się rozporowadza, wytrzymuje cały dzień. Nie rozmazuje się, a kolory są odpowiednio nasycone. Plusem jest bardzo ładne opakowanie i duże lusterko. Wystarczy w zupełności na podróż.

Jasny cień bazowy jest prawie dwa razy większy od pozostałych, co jest bardzo dobrym krokiem, ze względu na to, że przeważnie najjaśniejsze cienie najszybciej się kończą.