Nuxe, Creme Etincelante Soin Peeling Eclat (Rozświetlająca pielęgnacja złuszczająca dla skóry z niedoskonałościami)

Ta złuszczająca pielęgnacja na bazie roślinnych kwasów regeneruje, oczyszcza i wyrównuje powierzchnię skóry uwydatniając jej naturalny blask. Połaczenie kwasów z kwiatów hibiskusa, kwasów owocowych oraz kwasów cukrowych zapewnia delikatny, codzienny peeling co wpływa na idealny wygląd skóry. Kwiat łubinu, który jest doskonałym aktywatorem mikrokrążenia w skórze, aktywuje proces dotleniania komórek, zapewniając trwały i promienny wygląd. Płatki maku polnego połaczone z cukrawi zbożowymi zapewniają prawidłowe nawilżenie skóry.
Nakładać najlepiej wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy unikając strefy wokół oczu.

Działa.

Działa na moją skórę w sposób widoczny.
Zdecydowanie lepiej wyglądam po nocy z tym kremem.
Wygładza,przejaśnia,lekko oczyszcza i złuszcza (widzę to zwłaszcza na przykładzie kilku - teraz już tylko jednego - prosaka,czy jak to się tam nazywa...)
Przeczytałam poniższe recenzje i boję się trochę,że to działanie wkrótce ustąpi,więc z pewnością nie będę go używać ciągle,raczej w ramach kuracji raz czy dwa razy w roku.
Jest bardzo wydajny,tzn. nie trzeba go dużo nakładać,żeby się "nasmarować". Jak za dużo nałożę,to się nie wchłania,wałkuje,skrusza z twarzy. A jak cieniutko,to i ładnie nawilża i uelastycznia. Z tym,że nie mam bardzo suchej skóry,więc jak dla mnie - bomba.
Ale mam problem z firmą.
Nie wiem,jak to działa w świecie przepisów prawnych: na pierwszej stronie szumne zapewnienia o naturalności,że nie ma konserwantów,jakichś parabenów,a na ostatniej pod gwiazdką,że owszem,ale w NIEKTÓRYCH produktach. To trochę niepoważne. Ale już trudno, i tak świetne są te ich kremy. Jak dla mnie najlepsze.

Używam tego produktu od:1,5 mies

KWC

Obiecywał zwężenie porów, oczyszczenie itd.
Nic z tego.
Ale... to pierwszy krem odmładzajacy jaki na mnie działa!
Działa nie zaraz, dopiero gdzieś po 2 miesiącach.
Cera jest rano wypoczęta, bez zmarczek ( ani jednej!), świwetlista, ujędrniona, odstresowna.
Bardzo drogi nie jest, zapach do przeżycia.
-? Co jakiś czas muszę na 2-3 dni przerwać stosowanie, bo podrażnia i wysusza skórę

Ilość zużytych opakowań:1 ( jestem w trakcie 2)

rozczarowanie

Kupiłam skuszona recenzjami na wizażu. I już wiem, że to był zbędny wydatek...
Krem zamknięty w ciężkim, szklanym słoiczku. Pachnie typowo nuxowo-jak dla mnie paskudnie (ale to bym przeżyła, gdyby krem był skuteczny).
A niestety nie był.
Pozostawia takie niemiłe uczucie na twarzy. wysusza. i przede wszystkim na mojej skórze nie dawał żadnych efektów oczyszczania, złuszczania, które to obiecuje producent.
a skoro nie widać efektów - po co przepłacać?

Zawiodłam się

Kupiłam ten krem pomimo dośc neipochlebnych recenzji. No i zawiodłam się okrutnie. Jedynym plusem jest miły zapach kremu.
Poza tym znalazłam same minusy:
- krem roluje się po nałożeniu
- pozostawia uczucie maski na twarzy
- no i największy minus za brak obiecanych skutków.
Nie zauważyłam ani rozjasnienia plam, ani działania oczyszczającego. A zaskórników dużo nie mam.
No niewypał kompletny :(

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Stanowczo na TAK :)

Krem zgodnie z obietnicami producenta:
Doskonale i niezwykle delikatnie (powoli) złuszcza.
Regeneruje, oczyszcza i wyrównuje powierzchnię skóry uwydatniając jej naturalny blask te cechy sa widoczne dopiero pod koniec opakowania ale warto cierpliwie poczekać.
U mnie buzia stalą sie bardziej promienna i doskonale nawilżona.
Zapach jest intensywny - dla mnie nie był uciążliwy wręcz czekałam na kolejna aplikacje.

Używam tego produktu od: 3 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1.

rewelacyjny zapach,

kupie na pewno, choc drogi- 90 zl ale warto!
pierwssze co zwraca uwage to piekny zapach, moglabym miec takie perfumy
opakowanie- elegancki sloiczek, mi sie podba bardzo
dzialanie- poczatkowo super, budzilam sie kazdego dnia z coraz piekniensz twarza, potem wrocialm do diacneal, ale na wiosne znowu zakupie, bo jest naprawde rewelacyjny, poza tym, cudownie nawilza!!\
jedyny minus- i za to nie dostaje 5 gwiazdek- troche sie walkuje po nalozeniu

Używam tego produktu od: uzywalam a watmtym roku

raczej nie

Opakowanie ładne, szklane, chociaż ciężkie, to jednak zdobi - niektóre kobiety chyba lubią chwalić stosami kremów i innych kosmetyków na półkach łazienek, dlatego uznam to za plus.

Kolejna zaleta to zapach, który w moim przypadku nieco ułatwia zasypianie.

Konsystencja bogata, kremowa, nawet przyjemna. ok., niech będzie plus.

I tu chwila przerwy wśród zachwytów.

Działanie, czyli najistotniejsza cecha kremu, który tani nie jest.
Otóż miałam spore nadzieje co do działania - dlatego tyle wydałam. Niestety, głupia byłam. Cera miała być ładna, promienna, gładka… nic takiego nie miało miejsca. Wchłanianie też takie dziwne - na policzkach nawet nawet, na nosie czy brodzie już nie tak chętnie.

Wydajność? Równie kiepska. Pół opakowania zużyłam bardzo szybko.

Niestety, brak efektów spowodował, że owszem, drugie pół również zużyłam, ale tylko ze względu na zapach, bo taki ładny - na dłoniach.

Nie wiem, skąd te pozytywne opinie.

Ale dostanie trójeczkę, że te pierwsze trzy zalety.

Używam tego produktu od: bardzo krótko

Dla mnie rewelacyjny krem, kupiłam drugie opakowanie, skóra po nim jest męciutka, głaka-dokładnie taka jak lubie.
Krem ładnie pachnie, zdecydowanie do używania kremu przekonują mnie również składniki naturalne z których został zrobiony.

Używam tego produktu od:roku z przerwami

Mieszane uczucia

Na pewno nie poprawił spektakularnie stanu mojej cery, ale rzeczywiście po jego użyciu stawała się promienna. Niestety po jakimś czasie spowodował wystepowanie dziwnych, twardych krost, po których zostawały nieładne blizny przez jakiś czas. Wiem, że może to być efekt złuszczania, ale to nie były zwykłe wypryski. Nie wiem co o nim myśleć, bo chyba nastawiłam się na większy rezultat. Jednak jego ogromnym plusem jest komfort używania: konsystencja, zapach, promienność cery po jego użyciu, ładne, solidne opakowanie. Dzięki temu ma się wrażenie stosowania naprawdę luksusowego kosmetyku. Bardzo lubiłam go używać i patrzeć na swoją twarz po jego nałożeniu.Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

nocna odnowa

Używam tego kremu na noc. Rano skóra jest gładka i wypoczęta. Wieczorna aplikacja jest moim małym rytuałem, którym cieszę się ze względu na zapach, który utrzymuje się potem przez dłuższą chwilę.
Krem nie radzi sobie spektakularnie z niedoskonałościami, ale znacząco poprawia kondycję skóry.

polecam

Zachęciły mnie opinie na wizażu i nie załuję, kupiłam go na allegro na promocji - w cenie 80 zł. Spektakularnych efektów jeszcze nie zauważam, ale stopniowo skóra się poprawia - jest rozświetlona, nabrała ladnego koloru, zaskórniki się zmniejszają i skóra ogolnie wygląda na zdrowszą. Dodatkową zaletą kremu jest bardzo fajna konstystencja - jest ogaty i dobrze się wchłania no i ten zapach... cudo!!!
No i jeszcze - zapowiada się być bardzo wydajnym, używam go już miesiąc a ubytek w słoiczku niewielki :) Mam ochotę na więcej kosmetyków tej firmy.

najlepszy

Krem bardzo wyraznie poprawił wygląd mojej cery. Idealnie ja wygładził, jest teraz miękka i promienna. Używam wraz z peelingiem oraz oczyszczającą maseczką firmy NUXE. Ja osobiście jestem bardzo a to bardzo zadowolona z tych produktów.