Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Professional, Koncentrat Lipostop

Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Professional, Koncentrat Lipostop

Kuracja wyszczuplająca talię, brzuch, pośladki i uda.
Pierwszy nieinwazyjny produkt do pielęgnacji ciała oparty na technologii `odsysania tłuszczu z komórek`.
Jest alternatywą dla skalpela, a jego systematyczne stosowanie przynosi efekty porównywalne do chirurgicznego zabiegu liposukcji.

taki sobie

koncentrat dosc mily w uzyciu zapach ok i co dla mnie bardzo wazne nie lepi sie
i co z tego skoro po zuzyciu calej tubki nie zauwazylam zmian?? uzywalam go regularnie raz dziennie czasem nawet dwa
skora moze faktycznie troche gladsza ale cellulit jak byl tak jest i ma sie swietnie
tubka starczyla na okolo 3 tygodnie jednak musze zaznaczyc ze uzywalam na spory obszar
na pewno nie kupie ponownie bo szkoda mi na niego tych 30zl
mam teraz serum tolpy i choc opakowanie mniejsze a kosmetyk mniej wydajny to po niecalym tygodniu widze juz efekty wiec na razie przy nim zostane

Używam tego produktu od:3tyg

Doskonały napinacz

Dla mnie ten produkt to istny cud. Jestem w szoku, że krem potrafi tak napinać skorę i likwidowac cellulit. Zuzyłam 1 tubkę i powiem szcerze,że się uzalezniłam od efektu:) teraz gdy patrze w lustro, nie mogę się nadziwić gdzie zniknęla ta grudka, lub tamten dołek. Naprawdę działa!!Warto sprobować i stosować codziennie, a same się przekonacie. Podobno w caerfour są najtańsze, najdroższe w naturze:)Używam tego produktu od:miesiąc

Naprawdę warto

Po około 2 miesiącach stosowania koncentratu widzę wyraźna różnicę. W tym czasie e koncentratu, który wcierałam raz dziennie wieczorem po prysznicu. W tym samym czasie codziennie rano stosowałam koncentrat antycellulitowy z tej samej serii. każdy kosmetyk po delikatnym peeleingu i prysznicu. Bez pomocy zadnego masażu gdyż nie mam na to kompletnie czasu. Dodam ze mam sporo tłuszczyku na udach i zaawansowany cellulit.
Po 2 miesiacach naprawdę widzę różnicę przed i po kuracji. Skóra jest gładsza, jedrniejsza, uda nieco wyszczuplone i uwierzcie ze widac różnicę gołym okiem. Nie ma co spodziewc sie cudów, ale efekty naprawdę są i ta takie, których nie uzyskałam drogimi kosmetykami. Naprawdę dziewczyny, opłaca sie :)

Działa

Skończyłam właśnie tubę tego koncentratu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Na mnie działa-po kilku tygodniach mam wyraźnie szczuplejszą talię i biodra. Przyjemny w użyciu, zwłaszcza latem, dzięki efektowi chłodzącemu. Wygładza skórę, choć w tej kwestii moim zdecydowanym faworytem jest żel Bielendy z serii Sexy Look. Ale do zwalczania zbędnego tłuszczyku bardzo polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

najlepszy z eveline

wypróbowałam wszystkie te cudaczne żele z eveline i to jest jedyny, któru jakkolwiek działa :)

jeśli ktoś spodziewa sie po nim braku cellulitu, rozstępów, super ujędrnionej skóry i spalenia tłuszczu to sie przeliczy ale..

podeszłam bardzo ostrożenie do kolejnego zakupu z eveline i musze przyznać, ze owszem - ujędrnia. nie są to moze jakieś wielkie zmiany ale na tyle duże by je zauwazyć a to już coś :) nie wiem czy jakkolwiek wpływa na callulit bo za krótko go stosuje..

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

W porzadku

Nie oczekiwalam od niego wiele - nie kupilam ze wzgledu na obiecane wyszczuplenie czy utrate cm w obwodzie. Przyznaje, ze nie mierzylam ud przed rozpoczeciem stosowania i po prostu nie wiem czy rzeczywiscie cos ubylo ;) byc moze tak, ale wspomnialam juz ze tego nie oczekuje od kremow :) zawdzieczam mu napewno gladka i jedrna skore :) stosowalam go regularnie rano i wieczorem tylko na uda i posladki i jedno opakowanie wystarczylo akurat na 4 tygodnie, po ktorych maja byc widoczne rezultaty. Ma u mnie duzy plus, poniewaz w przeciwienstwie do innych tego typu preparatow (garnier, nivea, loreal) nie zostawia warstwy, przez ktora tylko wydaje nam sie ze nasza skora jest gladka a tak naprawde efekt znika po kapieli. Po prostu wygladza skore i ujedrnia. Mysle ze warto go sprobowac, byc moze u kogos innego da lepszy efekt, rowniez wyszczuplajacy. Nie wiem czy kupie go ponownie, poniewaz lubie probowac innych kosmetykow i szukam wciaz tego najlepszego ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

czy dziala?

Nie zauwazylam u siebie zadnych zmian po 2 mies. stosowania. Fakt - po nim skora jest gladka i przyjemna, ale zawsze jest taka po uzyciu zwyklych balsamow. Co do cellulitu to trudne sie wypowiadac poniewaz nie mialam go widocznego, tylko jak sciskalam bylo widac. No i tak pozostalo nadal. Efekt wyszszuplenia tez nie zaistnial...

Używam tego produktu od:2mies

Mocna rzecz.

Po rozczarowaniu serum w białej tubie Eveline postanowiłam dać tej firmie jeszcze jedną szansę i skusiłam się na ten koncentrat. Rzeczywiście jest to mocny preparat, i co by nie powiedzieć, działa. Nie mam wielkiego problemu z cellulitem, miałam ogólnie nieco sflaczałe uda i zalążki skórki pomarańczowej gołym okiem jeszcze nie widoczne, ale postanowiłam interweniować.
Lipostop ujędrnia niesamowicie. Skóra jest napięta, o zdrowym kolorze, jędrna i gładka. Nie widziałam jeszcze produktu, który tak mocno działa. Moje zalążki (;)) skórki pomarańczowej się zmniejszyły i myślę, że zniknęłyby całkowicie, gdybym smarowała nim jeszcze przez jakiś czas.

No i tu dochodzimy do sprawy dla mnie problematycznej, niestety koniec z Koncentratem Lipostop, koniec z innymi preparatami antycellulitowymi. Okazało się, że mam zbyt słabe naczynka na nogach, aby stosować tak mocny środek.

Radzę uważać naczynkowcom lub potencjalnym naczynkowcom!

Ze spraw technicznych - zapach ładniejszy niż białe serum, nie mrozi tez tak piorunująco, szybko się wchłania i nie klei.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakow.

Ujędrnia i wygładza

Widać efekty (choć smarowałam się nim najczęściej 1x dziennie, za to dużą ilością)- skóra gładka, napięta.
Zapach mentolowy i uczucie chłodzenia po użyciu- dość szybko znikają.
Warto kupić, choć cena to ok. 28-35 zł (2-3 razy więcej niż serum w białym opakowaniu).

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca

Cuda :D

jak dla mnie to absolutne KWC wśród preparatów wyszczuplających!!! :D Jeżeli przeczytałaś co producent Ci obiecuje i nie wierzysz to jesteś w wielkim błędzie ;) Stosowany regularnie niszczy dodatkowe centymetry i UWAGA!!! zapobiega ich powrotom ;) I do tego ta cena... szaleństwo :D absolutny niezbędnik przed latem :)

Używam tego produktu od:roku

REWELACJA!!!!!!

ten krem to zbawienie :) jest po prostu rewelacyjny..koncze dopiero 1 opakowanie a nie mam ani grama cellulitu, moja skóra jest jędrna i napięta i co najważniejsze .. \jedwabista\ :)
Serdecznie polecam :) aah i wyszukujcie promocji :) bo ja wzielam w normlanej cenie i zaplacilam 35 zł ;/ zamiast 24 ;/ ... to jedyny minus :P

pozdrawiam :*

Używam tego produktu od:miesiaca

szczerze polecam

Uwielbiam ten balsam, jestem od niego wręcz uzależniona.
Świetnie napina skórę, chłodzi, dobrze się rozprowadza.
Super rewelacyjny efekt odchudzający zapewni stosowanie 2 razy dziennie i w połączeniu z choćby mini dietą i minimum ruchu.
W moim przypadku -10 cm w talii!!
Cena niewygórowana i naprawdę warto go wyprobować.