Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Professional, Koncentrat Lipostop

Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Professional, Koncentrat Lipostop

Kuracja wyszczuplająca talię, brzuch, pośladki i uda.
Pierwszy nieinwazyjny produkt do pielęgnacji ciała oparty na technologii `odsysania tłuszczu z komórek`.
Jest alternatywą dla skalpela, a jego systematyczne stosowanie przynosi efekty porównywalne do chirurgicznego zabiegu liposukcji.

KWC

Kosmetyk w moim przekonaniu spelnia swoje obietnice z opakowania. Stosuje przez krotki okres czasu i juz zauwazam zmiany w kondycji skory, jest bardziej jedrna i zyskala ladny koloryt. Nie mierzylam obwodu ud, brzucha czy posladkow przed i po zeby sprawdzic rezultaty ale w lustrze widze ze jest zmiana . nie wiem czy jest mnie mniej ale zdecydowanie jestem wymodelowana w tych partiach :).
Dodatkowo ma bardzo przyjemny, orzezwiajacy zapach i pozostawia uczucie chlodu na skorze.
Niestety w Krakowie kosztuje duzo wiecej niz 24 zl. Ja kupilam za 35 zl ale i tak nie jest to wysoka cena jak na taki produkt.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

bardzo dobry

bardzo dobry kosmetyk za niewygorowana cene (zaplacilam za niego w promocji 20 zl)
juz po kilku uzyciach skóra jest aksamitnie gładka, stosuje go od 3 tygodni i moge stwierdzic ze widze poprawe w ujedrnieniu skory, uczucie chlodzenia jest dosc intensywne (podobnie jak w przypadku innych preparatow eveline) ale da sie wytrzymac, poniewaz ustepuje dosc szybko
ogolnie preparat jest dobry, jestem w trakcie 2giej tuby i jestem zadowolona

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1,5

Świetna jakość, rozsądna cena

Jestem fanką produktów do pielęgnacji ciała firmy Eveline, nie zawiodłam się również na Koncentracie Lipostop. Tak jak pisała moja poprzedniczka, świetnie wygładza, w moim przypadku ujędrnił nadmiar skóry po intensywnym odchudzaniu. Pachnie fajnie, lepiej (mniej intensywnie ) niż seria Spa, mniej również chłodzi, ale dla mnie to akurat są plusy :-). Szybko się wchłania, można używać rano, nawet jak bardzo się spieszy. Jedynym minusem jest cena, nieco wyższa, niż poprzedniej serii, ale i tak niższa, niż np Loreal (który u mnie nic nie zdziałał). Poza tym, produkt jest dość wydajny

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie drugiego

nawet ok :)

Koncze pierwsza tube i jestem zadowolona z efektow. Nie czwicze, bo mi sie nie chce, wiec krem mial pełne pole do popisu. Nawet sie sprawdził.. nie wiem czy odchudził (dieta), ale troche ujedrnił; przy czym jest to najlepszy wygladzacz skory jaki dotad mialam. Rzeczywiscie ujedrnia, za to nalezy mu sie duzy plus. Konsytencja bardzo mi odpowiada - lekko silikonowa, szybko sie wchlania, nie brudzi ubran, nie klei sie. Chlodzi, jak poprzednicy, natomiast zapach juz nie tak intensywny, dosc szybko sie ulatnia. Lubie go :)
Mam 4 tuby w zapasie.. zobaczymy co bedzie za miesiac :)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 i zaczynam 2