Delia, Płukanka do włosów srebrna

Delia, Płukanka do włosów srebrna

Płukanka niweluje żółty kolor powstający na blond włosach, nadaje jasny,lekko popielaty odcień. Do włosów siwych i rozjaśnionych.

Cena: 5,80zł / 150ml

barwi na fioletowo

Platynowe pasemka zabarwila na fioletowo,zlote natomiast mialy odcienie zielono-niebieskie.Trudno bylo doprowadzic wlosy do porzadku.ZAbralo mi to kilka myc.Dodam,ze zastosowalam sie do zalecen z etykietki-1/3 nakretki na 2litry wody.Nie wiem dlaczego jest napisane,ze kolor bedzie srebrny.Zwykly najordynarniejszy fiolet.Taki jak za czasow naszych babc.Próbowałam pozniej w innej proporcji i bylo troszke lepiej.Nie wiem dlaczego producent oficjalnie proponuje dawke,ktora jest po prostu zla.Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:1/4

nie trafia

Niestety mi nie przypadła do gustu.

Rozjaśniane pasma robi na fioletowo, naturalne ciepłe kolory w ogóle nie rusza.

Cena niska, duża pojemność i wydajność - tyle na plus

Warto spróbować

Kupiłam tą płukankę, kiedy po zdejmowaniu ciemno-brąz koloru z moich naturalnie jasnych blond włosów wyszły pomarańczowe :( Farba nie chciała tego złapać.

Płukanka już po pierwszych kilku użyciach zneutralizowała ten koszmarny pomarańcz, sprawiając, że moje włosy są teraz w stonowanym ciemnym blond kolorze. Może jeszcze nie ideał, ale poprawa jest bardzo widoczna. Działa więc nie tylko na jasnych blondach :) W dodatku na ciemnym blondzie nie zauważyłam problemu "fioletowej poświaty", a przy okazji moje jasne odrosty są mniej widoczne.

Płukanka jest poza tym bardzo wydajna, nie zauważyłam też żeby wysuszała włosy. No i cena :)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Warto spróbować

Płukanka świetnie sprawdza się przy niwelowaniu żółtego odcienia blond pasemek a przy tym nieco przyciemnia włosy.

Bardzo, bardzo wydajna! Wystarcza tylko kilka kropel.

W przypadku odrostów stanowi dość solidną deskę ratunku, są dużo mniej widoczne.

Jednym jej minusem jest pozostawianie fioletowej poświaty, która znika po 1-2 myciach, a z nią efekt płukanki, wiec zabieg trzeba powtarzać. Ale uważam że w stosunku do niewielkiej ceny świetnie spełnia swoje zadanie. Włosy są też nieco szytywe po jej użyciu, ale mi to akurat odpowiada.

Popiel na głowie

Ojj, już od tak dawna próbowałam wrócić do swojego koloru włosków. Ślicznego popielu, bez rudości, bez zniszczonych końcówek. I nie mogłam bo każda farba szybko się spierała zostawiając żóło-rudy poblask. Nawet szampony koloryzujące, nawet szamponetki.
Znalazłam Delię, kolor włosów mam teraz śliczny, mam nadzieję, że dzięki niej osiągnę wreszcie swój cel.
Mam ciemno-brązowe ciepłe włosy, po użyciu fioletowej Delii są ciemniejsze bez ciepłej barwy. Niestety płukanka plącze włosy i trzeba ją często stosować przez co jest uciążliwa, ale innego wyjścia chyba nie ma. Jak znajdę lepsze rozwiązanie odejmę gwiazdki, póki co 5*.
Ilość zużytych opakowań: pół

ZŁOTY ŚRODEK :}

NIE JEDEN RAZ MNIE "URATOWAŁA" PO MOIM SAMODZIELNYM ROZJAŚNIANIU ...BARDZO,BARDZO WYDAJNA.TONUJE ZÓŁTO-POMARAŃCZOWY ODCIEŃ NA WŁOSACH,GASI "JAJECZNY" BLOND.NIESTETY TROCHĘ PLĄCZE WŁOSY.OGÓLNIE GODNA POLECENIA.

Używam tego produktu od:BARDZO DAWNA
Ilość zużytych opakowań:WIELE

wspomnien czar:) ahh

Uzywalam przy kazdym myciu kiedy mialam blond wlosy rozjasniane pasemkami i pozbylam sie zoltych pasm na korzysc srebrnych przepieknych pasemek :) niesamowicie wydajny , cena smieszna, rezultaty zdumiewajace:)Powroce do niej kiedy znowu bede miala blond wloski ;) Z pewnoscia.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo duzo

Bardzo dobra

Według mnie ta płukanka jest naprawdę bardzo dobra. Niestety nie mogę zgodzić się z opinią mojej przedmówczyni ponieważ mi płukanka ani nie zabrudziła ręcznika, ani nie przebarwiła skóry głowy... I do tego 1/3 nakrętki na 2 litry wody jest jak najbardziej rozsądną proporcją, przynajmniej dla moich włosów.

Płukanka ta jest bardzo dobra dla tych, których denerwuje żółć blondu ponieważ bardzo przygasza zżółknięte włosy.

mi pomogła nie raz

płukanka nie raz pomogła mi zlikwidować żółtawy odcień na włosach po rozjaśniaczu
miałam też fioletową z tej serii chyba
dużym problemem jest dobranie proporcji, te na opakowaniu są bardzo mylące, trzeba jej o wiele mniej, ja brałam pół zakrętki
no i trzeba cierpliwości - płukanka najlepiej wygląda, kiedy zmywa się z włosów - wtedy robią się jaśniejsze(po płukaniu czasem troche ciemnieją) i mają naprawdę ładny, platynowy odcień
daję tak wysoka ocenę, bo bez niej nie raz wyglądałabym jakbym miała kaczeńce rozsmarowane na głowie
trzeba tylko cierpliwości
cena jest niska, buteleczka wystarczyła mi na parę miesięcy płukania po każdym myciu
nie wpływa na włosy w żaden zły sposób, zresztą na rozjaśnianych konieczna jest i tak odżywka więc nie odczułam przesuszenia

Używam tego produktu od: 6 lat?
Ilość zużytych opakowań: chyba ze 4

Dobra, ale nie świetna

Zakupiłam płukankę Deli po przeczytaniu całej tej strony recenzji. Ponieważ chcę wrócić do całkiem naturalnego koloru włosów (popielaty, mysi blond) walczę z widoczną różnicą między włosami farbowanymi (złoty blond) i odrostami. Płukanka miała zniwelować różnicę między nimi, została moją jedyną deską ratunku bo nie znalazłam żadnej farby w odcieniu popielatym, która by nie rudziała. Płukanka mnie mile zaskoczyła, bo przyciemniła troszkę włosy i nadała im właśnie taki popielaty odcień o który mi chodziło. Nie przesuszyła włosów, choć może tego nie odczuwam bo używam odżywki. Ogólnie moje spostrzeżenia mogę podzielić na plusy i minusy:
plusy:
-zmienia odcień włosów z żółtego na popielaty
-nie przesusza włosów
-jest bardzo wydajna
-cena nie jest wysoka
minusy:
-niestety zostawia lekko zabarwioną fioletową skórę głowy, choć zmywa się to po następnym myciu
-samemu trzeba opracować proporcje, informacja od producenta na tyle etykietki jest jedynie wskazówką
-trochę uciążliwa w stosowaniu, bo jeśli chce się zachować upragniony kolor trzeba płukać włosy po każdym myciu
-brudzi ręcznik

Podsumowując, płukanka delii spełnia moje podstawowe życzenia-popielaty kolor. Jest dobra, ale mogłaby być lepsza. :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Dla mnie to zero*

Wysusza włosy, niszczy je. Wystarczy tylko przestać to coś używać i włosy są piękne. Ochładzać to ochładza, ale co z tego.
Nie polecam
Włosy są po tym sianowate, splątane, wysuszone, popielate.
Ten efekt mnie nie zdowolił, bo można przecież ochłodzić kolor włosów nie wysuszając ich.
Wystrzegajcie się Delii

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: ćwierć zawartości opakowania

ideolo!

Płukanka miała być ratunkiem po niezbyt udanej próbie przyciemnienia włosów. Wyjściowym kolorem był złoty blond, a po malowaniu miał być ciemny blond wpadający w popielaty.
Niestety, farba nie dość, że nie przyciemniła włosów, to jeszcze dodała im rudości:/ w desperacji chwyciłam się za pierwsza lepszą płukankę która mogła by zaradzić tej rudości i całe szczęście, że była to Delia! Nie dość że przyciemniła lekko włosy, to juz po pierwszym użyciu (z przepisową ilością płukanki) widać różnice w kolorze! mam włosy dokładnie takie, jakie chciałam:D

Zaznaczam że ie wiem czy kupie ponownie tylko dlatego, że nie jestem pewna czy jeszcze będe jej potrzebowała.

myślę że poeksperymentuje jeszcze z ilością, bo chciałabym żeby efekt był mocniejszy. Póki co wcale nie widzę na włosach żadnych fioletowych odcieni, mają śliczny beżowo-srebrny blask. W każdym razie polecam!;)

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie