Nouba, Earth Powder (Puder brązujący)

Nouba, Earth Powder (Puder brązujący)

Prasowany i wypiekany puder brązujący, ożywiający cerę i nadający jej subtelny odcień opalenizny. Mocno napigmentowany, łatwy do nałożenia. Dostępny w wersji matowej i perłowej w kilku odcieniach.

Dobry produkt w słabym opakowaniu

Nigdy nie używałam bronzera, więc wybrałam sugerując się opiniami na Wizazu. Ekspedientka w Douglasie utwierdziła mnie, że to dobry wybór. Poprosiłam ją o dobranie mi koloru. Dobrała nr 3, pomalowała mnie, wyglądałam super :)
W domu nie było już tak różowo (brązowo). Faktycznie jest mocno napigmentowany i łatwo przesadzić. trzeba bardzo delikatnie nabierać go na pędzel i bardzo delikatnie nakładać, żeby uniknąć nadmiaru koloru.
Niestety bardzo się osypuje, a przy gumowanym opakowaniu (bez lusterka) drobinki natychmiast oblepiają puzderko, co powoduje, że moje ręce są całe błyszczące ilekroć biorę je do ręki i nie można tego zmyć (z puzderka). Za to daję duuuży minus.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona, szybko doszłam do wprawy w nakładaniu i jestem zadowolona z efektu, chociaż...ten nr 3 jest jednak mocno brokatowy, być może za bardzo. Teraz, zimą nie wyglada to zbyt naturalnie, dlatego czekam wiosny :)

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego

najgorszy bronzer jaki miałam

po pierwsze zupełnie inaczej wyglądał w sztucznym świetle w douglasie, niż w świetle dziennym, gdzie wydawał się wściekle pomarańczowy, po drugie okropnie sie rozprowadzał - nie sposób go było rozetrzeć, świetnie widać było gdzie pędzel dotknął skóry, po trzecie to nie najtańszy kosmetyk, a opakowanie takie jakieś toporne; po kilku próbach wylądował w śmieciach

Używam tego produktu od: używałam kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 - nie dotrwałam do końca

Warto poznać.

Brązer Nouby jest jednym z ciekawszych brązerków jakie znam, głównie za sprawą naprawdę pięknych odcieni.

Do jego zalet z powodzeniem można zaliczyć wydajność, trwałość, ale już nie łatwość nakładania - posiadaczki jasnej karnacji muszą się przyłożyć do aplikacji, bo intensywność kolorów sprawia, że łatwo z nim przesadzić, dodatkowo nałożony w nadmiarze nie rozciera się zbyt łatwo ;) I choć jestem wielbicielką brązerów to jednak Earth Powder Nouby powędrował w odstawkę, głównie dlatego, że wolę kosmetyki, które gwarantują mi idealny makijaż w ekspresowym tempie.

Nie wykluczam jednak, ze wrócę do niego, tym razem jednak kupując najjaśniejszy z możliwych odcieni.

Opakowanie przyzwoite, odporne na upadki.

Używam tego produktu od: Używałam przez jakiś czas.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego.

Dobry bronzer, idealny do konturowania twarzy. Trzeba uważać z ilością, ponieważ łatwo przesadzić. To jednak uważam za plus, gdyż oznacza, że jest mocno napigmentowany. Długo utrzymuje się na twarzy.

rewelacja!

Podpisuję się pod wszystkimi poniższymi pozytywnymi recenzjami :-) Mam go od roku a tu końca nie widać! Jest superwydajny i przy dobrze dobranym kolorze spisuje się rewelacyjnie :-) KWC!

PS. Polecam z szerokim okrągłym pędzlem.

KWC

Szczerze polecam ten kosmetyk.Odkąd zaczęłam używać tego pudru mam ożywioną skórę o zdecydowanie lepszej kondycji. Przestrzegam jedynie przed nadmierną ilością bo będzie wyglądało nienaturalnie.
Według mnie kluczem do sukcesu jest też odcień! Wcześniej Pani w Douglasie doradziła mi za ciemny odcień z drobinkami i efekt był meganienaturalny a ja byłam na maksa wkurzona bo tani nie był.
Ostatnio kupiłam odcień idealny dla mojej skóry i efekt jest naprawdę super.
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

POLECAM!

Używam go już pół roku, a on się w ogóle nie kończy, podejrzewam, że jeszcze spokojnie mi starczy na rok :D niewielka ilość pudry wystarczy, by super podkreślić kości policzkowe. Wg mnie mój najlepszy puder brązujący i do tego mega wydajny!

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Bardzo fajny

Największą zaletą tego kosmetyku jest jego NATURALNY WYGLĄD!! ..oczywiście po uprzednim właściwym dobraniu koloru. Nakładam na policzki, troszkę na czoło, nos i brodę (strefy, które najszybciej opalam), wygląda cudnie, niczym naturalna opalenizna :)
b.fajnie się rozprowadza, nie zostawia smug.

KWC!!!

Ten puder zrobiła na mnie naprawde pozytywne wrażenie! Zamierzałam go kupić już dawno ale za 1 razem pani w sklepie mi go odradzila, naszczescie i tak go kupiłam. Ma fajne opakowanie chociaż bez lusterka ale najważniejszy jest efekt- delikatne ale zauwazalne rozświetlenie. Świetnie wzbogaca i podkresla makijaż a dobrze dobrany odcień-w moim przypadku nr 5- moze zdziałać cuda;) Naprawdę warto. Ja zapłaciłam 89 zł. Musze wypróbować pozostałe kosmetyki tej firmy.

Używam tego produktu od:miesiąca

w końcu

Dobrze, że się zasugerowałam opiniami na wizażu i kupiłam ten brązer. Jest świetny. Mam kolor 5 - najjaśniejszy, naturalny brązik. Niby mat, chociaż tak naprawdę jest to lekka perła, której jednak na twarzy nie widać, a lekko odbija światło, dzięki czemu wygląda bardzo naturalnie. W każdym razie nie ma żadnych drobinek. Kolor rewelacja, nie ma nic z pomarańczu i spokojnie nadaje się dla blondynek. Nakładam go na policzki, bo jakoś nie znalazłam różu żadnego, który by mi pasował. Jestem zadowolona z jego jakości i wytrzymałości, bo naprawdę ciężko go zetrzeć. Nie ma zapachu i jest bardzo wydajny - przy codziennym stosowaniu przez kilka miesięcy praktycznie nie widać ubytku. Dlatego zaznaczyłam, że nie wiem, czy go jeszcze kupię, bo chyba wystarczy mi na bardzo długo.
Jedyny minus, to brak lusterka w puderniczce.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 - w zasadzie bez ubytku

naturalny bronzer

Kupilam ten bronzer po wielkich poszukiwaniach idealu... Nie wiem, czy go znalazlam, ale jestem na pewno bardzo blisko.

Bronzer nouby ma bardzo ladne, naturalne kolory, zadne cegly i pomarancze. Jest trwaly (jesli przy tlustej cerze mozna w ogole o tym mowic), BARDZO wydajny - mysle, ze minie kika lat, zanim go wykoncze... Poza tym bardzo latwo sie go uzywa, trudno z nim przesadzic. ALE! Przy aplikacji pyli, co troche mnie denerwuje.
Na pewno minusem jest brak lusterka, co przy produkcie za ok. 100 zl jest niedopuszczalne dla mnie.

Ogolnie bardzo polecam ten bronzer, jesli zalezy wam na naturalnej, lekko musnietej sloncem buzi :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 - niekonczaca sie opowiesc :)

świetny !!

Już raz wychwalałam produkt Nouby,podkład hydrastress,a teraz poschlebiam jeszcze temu oto bronzerowi.
Jest świetny !!! Wygląda bardzo naturalnie i świeżo.ładnie współgra z podkładem. nie tworzy plam,ani smug. jest niesamowicie wydajny. Nie powoduje uczuleń nawet przy alergicznej cerze. Bardzo wytrzymały na twarzy, nawet po całym dniu pracy jest go tyle samo co rano :)
jestem posiadaczka wersji bez świetlistych drobinek nr 53,do tego mam NH nr.3 dzieki czemu codziennie rano wygladam zdrowo i swieżo.....jakby lekko muśnięta słoneczkiem :)
puder jest mocno napigmetowany,wiec latwo mozna przesadzic,ale pomimo to nie daje efektu "pomarańczy"
Polecam z czystm sumieniem. To dzieki Nouba poranny makijaz jest czystą przyjemnością.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i bedą nastepne