Nuxe, Masque Frais Hydratant (Maseczka nawilżająco - odświeżająca)

Nuxe, Masque Frais Hydratant (Maseczka nawilżająco - odświeżająca)

Delikatna, kremowa maseczka na twarz i okolice oczu - przynosi natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie dzięki ekstraktom z baobabu, lilii, irysa i słodkich migdałów. Ekstrakt z nenufaru poprawia samopoczucie, lukrecja działa przeciw podrażnieniowo, opuncja wygładza.

efekty niezauważalne

Po którymś tam razie zaczęłam się zastanawiać po co właściwie nakładam tę maseczkę skoro efekty są prawie zerowe. Odpowiedź znalazłam przewrotną - żeby już jej się pozbyć.
To nie tak, że maseczka jest nieprzyjemna w użyciu - trochę leista, ale za to o dość przyjemnym zapachu, łatwa w nakładaniu, szybko się zmywa(ja zawsze zmywam, to co się nie wchłonęło). Problem jest jeden - po usunięciu maseczki nie widać na skórze, że jeszcze przed chwilą zaaplikowałam sobie jakieś ekstra nawilżenie. Przy mojej mieszanej skórze, to jeszcze pikuś, ale jak ktoś ma suchą?

Używam tego produktu od:2 miesiące

rezultaty nieadekwatne do ceny

Maseczka generalnie nie robi nic!Nie nawilża tak genialnie jak to zapewnia producent, a odświeżenie...gdybym sobie wmówiła to może i bym uwierzyła w to, że po tej maseczce cera wygląda na odświeżoną. Kosmetyk jest drogi, bo za "nic nie robienie" cena ponad 60 złotych jest mocno wygórowana. Ponadto nie mam nawet przyjemności z jej używania, gdyż kosmetyk wygląda i pachnie jak wyperfumowany śluz. Jedyna z niego korzyść jest taka, że nie robi szkody.

nic szczególnego

Ładnie pachnie, lekko nawilża- ale bardzo lekko, przyjemna w użyciu, skóra po zastosowaniu jest ładna.
Naprawdę nic szczególnego zważywszy na cenę, ale jednak uzależnia. Lubię ją i może kupię jeszcze raz, o ile nie znajdę czegoś lepszego.

nie dla mnie

Moja ocena jest niska, ponieważ jest to maseczka zdecydowanie nie dla mojego rodzaju cery, tzn. nie dla osób z wrażliwą, skłonną do trądziku cerą (nawet jeśli jest przesuszona, to ta maska wyzwala różne podskórne świństwa i jest gorzej niż było). Użyłam ją raz - nie zwalam całej winy na maseczkę, ale ona jest po prostu nie dla mnie. Dla suchej i normalnej cery jest pewnie ok.

Używam tego produktu od:

świetna

maseczka jest rewelacyjna. mam cerę, która wiecznie chce pić. ciężko ją zadowolić jeżeli chodzi o nawilżanie.

+ świetnie nawilża
+ b.szybko "leczy" wszelkie ewentualne zaczerwienienia
+ miła konsystencja
+ przyjemne uczucie na twarzy przy aplikacji
+ rano budzę się z mocno nawilżoną, gładką i miękką skórą

jest naprawdę godna polecenia. nie widzę żadnych minusów. 5 gwiazdek :-)

Używam tego produktu od: oj hm już trochę :)

Cudowna!

Maseczka jest po prostu cudowna dla mojej suchej i zmęczonej cery!
Świetnie nawilża, czyni ją mięciutką i pachnącą.
Super efekt utrzymuje się przez 2-3 dni.
Mam po niej aksamitną i cudowną twarz.

Uwielbiam ją. Jest wydajna i prkatyczna, a do tego ślicznie pachnie.

Z pewnością na długo zagości na mojej półce.

krótkotrwałe nawilżenie

Nie będę się rozpisywać gdyż maseczka mimo swoich zalet nie powaliła mnie na kolana.

Plusy:
*przyjemność stosowania
*ładny zapach
*delikatna i lekka

Minusy:
*krótkotrwałe nawilżenie

Używam tego produktu od:pół roku

sama nie wiem

Zapach ma świętny, taki orzeźwiający. Dobrze się wchłania i daje szybko uczucie silnego nawilżenia. Jadnak mam wrażenie, że nei jest ono długotrwałe.
Plusem jest dla mnie lekka konsystencja.
Niby dobra, ale czegoś jej brak...
Nie uczula.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Dobra ale znam lepsze

Aromatyczna maseczka , świetna do napojenia skóry wysuszonej retinoidami. Bogaty, imponujący sład. Kompozycja zapachowa mi jednak nie odpowiada. Bardzo dobrze nawilża, odżywia , nie zauważyłam natomiast efektu łagodzącego. Dla osób które oczekują tylko nawilżenia jest ok, ale dla bardziej wymagajacych będzie niewystarczająca. Wydajna, nie trzeba nakładać grubej warstwy.
Nie kupię więcej bo jest droga a ja znam wiele maseczek nawilżających polskich firm , różnie dobrych ( anawet lepszych) za grosze

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Cudeńko!

Genialna maseczka do twarzy, jak pisze producent, typu wellness. Nakładam ją na całą twarz i odpoczywam przez 10 minut. Zapach (cudowny i o dziwo jak na nuxe delikatny!) wprawia mnie w doskonały nastrój. Maseczka daje efekt nie tylko nawilżenia ale zgodnie z nazwą także odświeżenia. Skóra jest wyraźnie zrelaksowana.
WIELKI plus za to, że można stosować ją pod oczy!!! I właśnie tam dostrzegam największe efekty działania maseczki. Skóra jest dużo lepiej nawilżona, zwarta, promienna, a pod oczami wprost rewolucja - zmniejszenie opuchlizny, rozjaśnienie cieni.
Stosuję ją 2 razy w tygodniu i dla mojej mieszanej cery to całkowicie wystarcza. Dostrzegłam tylko jedną wadę - wydajność. I za to odejmuję gwiazdkę, ale najchętniej odjęłabym tylko pół. Bo naprawdę warto. Maseczki nawilżające Lancome i Lieraca mogą się schować.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

bardzo dobra

Przypadła mi do gustu.Delikatny zapach,miła konsystencja,ładnie oczyszcza i orzeźwia cerę.Ja również po niektórych maseczkach stosowanych wieczorem, zauważam rano zwiększone wydzielanie sebum w strefie T,po tej faktycznie nic takiego się nie dzieje.Minusem jest cena,gdyż ta maseczka do najtańszych nie należy.Ale efekt daje naprawdę dobry.Polecam.

Używam tego produktu od:prawie 3 miesiące

Bardzo łagodna

A ja jej dam 5 gwiazdek! Bo zasługuje na to. W tej maseczce nie ma nic, czego nie przyjęłaby moja skóra- nakładam wieczorem na oczyszczoną skórę a rano budzę się z jasną, gładką cerą- bez jakiegoś tam tłustego filmu czy sebum. Bardzo dobrze nawilża, wygładza skórę. Duży plus za możliwość nakładania pod oczy- ja nakładam również na powieki. Zero podrażnień. Bardzo odpowiada mi ta forma pielęgnacji- dla tej maseczki jestem gotowa zrezygnować z kremu nawilżającego.
Nadaje się do każdego typu cery- nawet trądzikowej.

Używam tego produktu od:4 tygodni