Nuxe, Masque Frais Hydratant (Maseczka nawilżająco - odświeżająca)

Nuxe, Masque Frais Hydratant (Maseczka nawilżająco - odświeżająca)

Delikatna, kremowa maseczka na twarz i okolice oczu - przynosi natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie dzięki ekstraktom z baobabu, lilii, irysa i słodkich migdałów. Ekstrakt z nenufaru poprawia samopoczucie, lukrecja działa przeciw podrażnieniowo, opuncja wygładza.

bardzo przyjemna

Bardzo sympatyczna maska, miły zapach, konsystencja łatwa do rozprowadzenia. Faktycznie odświeża i nawilża. Skoro nie podrażniła nawet mojej totalnie kapryśnej cery, nie spowodowała żadnych niepożądanych krostek to znaczy, że chyba każdy wrażliwiec może ją z powodzeniem stosować.
16.12.2007 - po kilku kolejnych miesiącach dodaję gwiazdkę
za wspaniałe łagodzenie opuchlizny pod oczami, z czym nie mogły poradzić sobie nawet kremy z tzw. wyższej półki.
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszej tubki

Zdecydowanie zbyt droga

Maseczka nie przypadła mi do gustu. Zużyłam opakowanie właściwie tylko dlatego, że szkoda było mi ją wyrzucić.
Maseczka, jak wspomniała poprzednia recenzentka ma dość rzadką konsystencję , pachnie całkiem przyjemnie, zostawiona na twarzy wchłania się pozostawiając lekki film.
Skóra po jej użyciu faktycznie jest nawilżona i ukojona. Tyle tylko, że efekt utrzymuje się krótko i nie ma w nim nic szczególnego bo tak samo podziała grubiej nałożony lekki krem nawilżający czy saszetkowa maseczka, choćby Dermiki.
Po co więc płacić ponad 50 zł za produkt, który z powodzeniem można kupić za niecałe 10 zł.
Nie miałaby się czego wstydzić postawiona przy Nuxie tubka Bielendy, Dax Cosmetic czy Erisu.

Maseczka działa porządnie, samemu produktowi nie mam nic do zarzucenia, nie sieje na skórze żadnych spustoszeń, za to w portfelu owszem, więc po co..

Używam tego produktu od: 2m-cy