Nuxe, Tonific Fermete Creme Raffermissante Intensive (Intensywnie ujędrniający krem do ciała)

Intensywnie ujędrniający krem do ciała z bambusem, wyciągami z roślin amazońskich oraz tajemniczo brzmiącym wyciągiem z kigelii afrykańskiej (drzewa kiełbasianego). Preparat mieści się w słoiczku,
ma beżowy kolor oraz dość gęstą konsystencję. Dodatkowo ma za zadanie intensywnie nawilżać skórę.

Skład: Aqua (Water), Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Diethylhexyl Carbonate, Glycerin, Methylsilanol Mannuronate, Tristearin, Cetyl Palmitate, Stearyl Heptanoate, Dimethicone, Cetearyl Glucoside, Polymethyl Methacrylate, Stryphnodendron Adstringens Bark Extract, Bambusa Vulgaris Extract (Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract), Kigelia Africana Extract (Kigelia Africana Fruit Extract), Solanum Lycopersicum Extract (Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit/Leaf/Stem Extract, Sambucus Nigra Water (Sambucus Nigra Flower Extract), Terminalia Catappa Extract (Terminalia Catappa Leaf Extract), Mourera Fluviatilis Extract, Phenyl Trimethicone, Tocopherol, Tannic Acid, Parfum (Fragrance), Citral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Sodium Acrylate / Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Phenoxyethanol, Sucrose, Propylene Glycol, Acetylated Glycol Stearate, Isohexadecane, Cyclohexasiloxane, Serine, Xanthan Gum, Methylparaben, Arginine, Dimethiconol, Tromethamine, PCA, Chlorphenesin, Phytic Acid, Polysorbate 80, Maltodextrin, Alanine, Butylparaben, Ethylparaben, Threonine, PVP, Isobutylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbic Acid [N1302/A1] (25.04.2009)

Cena: 100zł / 200ml
/m/

Odradzam

Z całą moją sympatią do Nuxe nie mogę polecić tego kremu :( Moje zastrzeżenia do niego właściwie pokrywają się z zarzutami z kilku recenzji poniżej.
W skrócie:
- mimo przyjemnej, gęstej konsystencji nie wnikał w skórę, rolował się podczas masażu
- totalnie wysuszał (serio rozumiem,że łydki łatwo wysuszyć, ale uda i pupę ?!)
- nie ujędrniał
- mało wydajny

Jedynym plusem, jaki można w nim znaleźć jest zapach, ale to zdecydowanie za mało, żeby płacić za kosmetyk 90 zł (tyle za niego płaciłam jakiś rok temu).

Używam tego produktu od:używałam rok temu

Rozczarowanie

Przyznam, że znając kosmetyki Nuxe spodziewałam się produktu bardzo dobrej jakości i od razu, korzystając z promocji, kupiłam 3 opakowania tego kremu. Mój główny zarzut polega na tym, że krem źle się wchłania i wałkuje na skórze. Spektakularnego ujędrnienia nie zauważyłam, używam produktów z górnych półek i moim zdaniem Nuxe odstaje. Zużyłam wszystkie ale skończyłam z uczuciem ulgi i powróciłam do Clinique, La Roche Posay że już nie wspomnę o fantastycznych ale baaardzo drogich ujędrniających kremach Estee Lauder.

Używam tego produktu od:3 miesiące

dobry ujędrniacz

Kupiłam ten krem zachęcona recenzjami w tym wątku i... sama nie wiem, co o nim myśleć:/
Zapach jak dla mnie w porządku, ale po pierwsze, wg mnie średnio wydajny, na pewno nie bardzo, po drugie, po zużyciu całego opakowania chyba (?) widziałam lekkie ujędrnienie, ale bez zaskakujących spektakularnych efektów, jakich się spodziewałam ;)
Podsumowując, gdyby kosztował połowę swej ceny pewnie używałabym systematycznie, ale w tej cenie nie jest to kosmetyk wart takiego wydatku...Używam tego produktu od:używałam rok temu
EDIT:
po porównaniu z wieloma innymi produktami, stwierdzam, że do jednak dobry ujędrniacz;) może nie idealny (o ile takie istnieją), ale zdecydowanie przyzwoity. tylko ta cena...:/

Bardzo dobry!

Stosuję go po ciąży na brzuch i muszę przyznać, że jest bardzo dobry, co do właściwości ujędrniających to nie wypowiem się narazie, bo wydaje mi się, że jest jeszcze za wcześnie (nie wiem czy brzuch wraca do formy sam z siebie czy przy pomocy kosmetyków) ale skóra po nim jest rzeczywiście mięciutka i gładka, a zapach rewelacyjny jak dla mnie. Kupuję go na allegro po 89zł.
Ważne jest też że łatwo się rozprowadza i wchłania przy czym jest bardzo wydajny.

polecam

Balsam na obłędny, relaksujący zapach, zresztą jak większość kosmetyków NUXA- i to jego główny plus. Aplikacja i konsystencja przyjemna, aczkolwiek nie przynosi to skórze odpowiedniego nawilżenia i wygładzenia. Ujędrnia natomiast rewelacyjnie!!!!

Używam tego produktu od: 1 mies.

Ot krem ujędrniający

Przyznam, że po lekturze recenzji oczekiwałam cudu...
Krem jest poprawny, bez wad w zasadzie ale nie jestem nim oczarowana. Kupiłam go najbardziej z myślą o biuście, w końcu smaruje i biust i brzuch. Pare dni smarowałam pośladki ale tu o niebo lepiej spisuje się nuxe zielony na cellulit. Poprawa skóry pupy i ud jest widoczna odrazu po posmarowaniu, tu przy tym kremie po kilku dniach nie widziałam efektów. Brzuch jest dobrze nawilżony, miły w dotyku. Na biuście spisuje się nieźle ale tylko dopóki się go nie zmyje. Podsumowywując- taki zwykły krem ujędrniający, nie jestem przekonana czy wart ponad 130 zł (takie ceny widnieją w aptekach stacjonarnych). Ja kupuje w aptece internetowej za 94 zł. Bardzo wydajny, po 2 miesiącach jakieś 3/4 kremu w opakowaniu zostało, przyjemny w użyciu, zapach jak cała seria tonific- miły ale mnie nie powala, choć jak na zapachy nuxe to określenie- miły to jest już coś (z reguły ich zapachy jak na mój nos są wstrętne).Używam tego produktu od:2 miesięcy

ujędrnia, ale wysusza skórę :(

Po tak entuzjastycznych recenzjach nie mogłam nie zaopatrzyć się w ten balsam. Wyczaiłam na allegro całkiem przyzwoita cenę (prawie 90zł) i kupiłam 3 opakowania. Po pierwszym użyciu wielkie wow już po 3 słoiku mój entuzjazm znacznie opadł :(
Dlaczego?
Przesuszył mi skórę. Na wewnętrznej stronie ud, na ramionach i brzuchu zaczęły robić mi się suche placki. O dyskomforcie ściągniętej skóry nie wspomnę.
Owszem balsam ujędrnia skórę,choć bardziej na zasadzie napinającego liftingu niż uelastycznienia. Przy drugim słoiku po użyciu Nuxe musiałam dosmarowywać się balsamem nawilżającym, bo moja skóra dramatycznie domagała się nawilżenia. Szkoda, bo polubiłam jego zapach cytrusowej senchy :) i właściwości ujędrniające.
Być może latem do niego wrócę, bo ujędrnienie zawsze mile widziane :) a lekkie konsystencje bardziej sprawdzają się w upalne dni.

Używam tego produktu od:prawie 3 m-ce

bardzo lubię

To mój kolejny faworyt z Nuxa. Pachnie obłędnie, idealnie wygładza, napina, ujędrnia skórę, po użyciu jest delikatna, miękka i gładka. Szczerze polecam!!!

Używam tego produktu od:1rok z małymi przerwami

wielkie WOW

To jakieś czary normalnie. Minimalistyczne opakowanie, a w środku bardzo gęsta maź o niezbyt zachęcającym kolorze. Do tego te opowieści o afrykańskich kobietach (która czytała ulotkę, ta wie o co chodzi)
Nakłada się to to szybko, jeszcze szybciej wchłania... a po pewnym czasie.... skóra jest po prostu niewyobrażalnie jędrna i cudowna w dotyku!! nic tylko się miziać! :D naprawdę po tygodniu uzywania widać fantastyczne efekty. Co do zapachu, to jakoś mnie nie powalił ale też mi nie przeszkadza.
Mam tylko nadzieję, że jak mi się znudzi i go odstawię, to moja skóra nie zrobi się sflaczała....

Używam tego produktu od: miesiaca

Świetny

Nie ma lepszego kremu ujędrniającego do ciała jak dla mnie.
Bardzo dobrze się wchłania, ma dobry poślizg podczas aplikacji, jest dosyć wydajny.
I faktycznie po miesiącu używania mogę powiedzieć ze dobrze ujędrnia i widać jego efekt.
Do tego ten zapach, cytrusowy, świeży, przyjemny.. po prostu rewelacja,. Dodam że kupiłam go właśnie dla zapachu nie licząc na jego efekty ujędrniające. A jednak.
Na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od
Ilość zużytych opakowań:1 i będzie więcej.

arcyprzyjemny

Obiema "recyma" podpisuje sie pod entuzjastycznymi recenzjami poprzedniczek.
Krem do ciala Nuxe jest cudowny - piekny zapach (cytrusowa zielona herbata?), mila konsystencja (chociaz wolalabym, zeby silikony w skladzie byly nizej a substance nawilzajace wyzej ale nie czepiam sie za bardzo, bo efekt dzialania jest optymalny) i co najwazniejsze dzialanie, polaczone z wydajnoscia (sloik strcza spokojnie na miesiac a smaruje sie 2 razy dziennie) i dobrym poslizgiem podczas aplikacji.
Moj tryb zycia nie nalezy do szczegolnie usportowionych a jeszcze po ciezkiej operacji, mam nadal psychiczna blokade przed tym, zeby sie napinac i wzmacniac cwiczeniami miesnie, do tego napiety rozklad zadan uniemozliwil mi ostatnio systematyczne wypady na basen wiec ratuje sie mazidlem Nuxe, ktore rzeczywiscie (a nigdy w to nie wierzylam!) powoduje, ze skora ciala robi sie gladsza, jakby gesciejsza i dobrze wygladajaca.
Stosowanie go to sama przyjamnosc, wchlania sie szybko (ale nie na tyle szybko, zeby sie jeszcze nie dalo wykonac delikatnego masazu) a w polaczeniu ze szczotkowaniem, daje efekty spektakularne i nie podraznia, za to efektywnie nawilza.
Bede systematycznie stosowac, mimo, ze 89 pln (tyle za niego dalam, chociaz widzialam w kilku aptekach i o kilkanascie zlotych drozej) co miesiac to nie jest mala kwota. Ale nie po to ciezko pracuje, zeby sobie przestac do tego sprawiac przyjemnosci, ktore (w przeciwienstwie do czekolady) poprawiaja wyglad mojej osadzonej przed komputerem, pupy.
Mam racje drogie Panie, czy nie?!
P.S. Dodatkowym plusem jest to, ze opakowanie mozna w calosci przeznaczyc do recyclingu.

Używam tego produktu od:dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań:2gie zaczete

rewelacyjny

zacznę może od niesamowitej przyjemności aplikowania tego kosmetyku, otóż: krem ten pachnie cudnie, świetnie się wchłania, wspaniale nawilża i...niesamowicie ujędrnia. skóra sprawia wrażenie gęstszej i lepiej napiętej. rezulataty widziałam już po niecałym miesiącu stosowania ! efekt szczególnie spektakularny na piersiach i na brzuchu. nie mogę mu nic zarzucić. po prostu nr 1 wśród nawilżaczy i ujędrniaczy. polecam gorąco.

Ilość zużytych opakowań:w trkacie pierwszego