Jantar, Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami UV (stara wersja)

Mgiełka nawilżająco-ochronna z wyciągiem bursztynu i filtrami słonecznymi do włosów. Zawiera aktywny wyciąg z bursztynu, proteiny pszeniczne, ekstrakt z zielonej herbaty d`pantenol. Nawilża, wzmacnia i chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska w każdych warunkach.

Uwielbiam bursztynowe kosmetyk

Stosowałam razem z odżywką z tej serii.
Jest godna polecenia.
Ułatwia rozczesywanie włosów, są błyszczące i łatwiejsze do czesania. Sprawia, że włosy nie płowieją na słońcu.
Bardzo wydajny kosmetyk

Serdecznie polecam!!

Używałam produkt przez 2 miesiąca

produkt godny polecenia

co roku miałam z włosami jeden główny problem: płowiały od słońca, stawaly sie suche, łamliwe i nieprzyjemnie w dotyku. musiałam ścinać je o conajmniej 15 cm aby nabrały żywotności. W tym roku nie bedę ich ścinać - nie muszę! wszystko dzieki tej odżywce (mgiełce) widocznie ma bardzo wysoki filtr UV bo chroni włosy doskonale. Są zdrowe i błyszczące. zachowały swoj kolor co bardzo mi się podoba. gdy spryskam mgiełką mokre włosy daje efekt pogrubienia włosów (mają wiekszą obiętość). Jest bardzo wydajna. wystarcza na długi czas
szczerze polecam. Tak dobry produkt za tak nie wielkącene - to nie zdarza się często.
Pozdrawiam

Ilość zużytych opakowań:1,5

Uwielbiam produkty Farmony

Kupiłam tę mgiełkę zachęcona opisem na stronie producenta.
Długo jej szukałam i znalazłam :)
Uważam, ze to dobry produkt, gdyż:
+ włosy ładnie się błyszczą,
+ chroni włosy przed słońcem,
+ ułatwia rozczesywanie mokrych włosów.

Daje 4, bo jednak włosy nie zaczęły szybciej rosnąc :)

KWC

Mam rozjaśniane, lekko podniszczone zabiegami fryzjerskimi włosy, więc bardzo mi zależało, żeby słońce dodatkowo ich nie uszkodziło. Wypróbowałam różne szampony, odżywki, emulsje etc. z filtrami UV, ale efekty były marne. Aż na jakimś forum przeczytałam o Jantarze. Przeszukałam cały Wrocław, aż w końcu znalazłam to cudo. Przy dość częstym wystawianiu się na promienie słoneczne mój kolor włosów nie zmienił się prawie w ogóle! Ale to nie wszystko. Moje kędziorki jeszcze ładniej się kręciły po użyciu tej mgiełki, co było dla mnie dużym zaskoczeniem. No i włosy pięknie się błyszczały. Po 2 miesiącach wydawały mi się trochę zdrowsze i bardziej nawilżone.
Dla mnie to po prostu KWC :)

ok!

Bardzo podoba mi sie ta mgielka. mam tluste wlosy wiec potrzebuje czegos co ich dodatkowo nie obciaza. po mgielce wlosy ladnie sie blyszcza, dobrze sie rozczesuja. dadatkowy plus za filtr, w lecie niezastapiona.

mgiełkom farmony nie!!!

Dla mnie mgiełki Farmony to nie wypał,chociaż ta jeszcze nie jest takim koszmarem.Miała mi pomóc w rozczesywaniu wiecznie splątanych włosów,ale nie najlepiej sobie z tym poradziła,włosy po niej szybciej się przetłuszczają i odczuwałam swędzenie.I tak jak pisała moja poprzedniczka,dozownik jest do bani,myślałam,że tylko w mojej mgiełce,mhm...Omijam szerokim łukiem mgiełki Farmony:(a tak się ich naszukałam...

Niestety... :(

Stosuje na siankowate zima i elektryzujace sie wsciekle wlosy. Efekty naprawde niezle: mgielka nie skleja czupryny, wlosy ladnie sie blyszcza. Uzywam jej najczesciej na sucho, kiedy zaczynam wygladac jak wampir (czyli codziennie :]). Mgielka ma fatalny psikacz, kosmetyk leci zwartym strumieniem zamiast rownomiernie sie rozpylic. Cena nie jest jakas zabojcza, wiec to by sie dalo jakos przezyc, ale niestety - mgielka za bardzo obciaza moje delikatne i cienkie wlosy :( i wylacznie z tego powodu wiecej jej nie kupie :(

superek!

Bardzo odpowiada mi ten kosmetyk. Szczególnie przydatny okazał się po kąpieli w basenie i w trakcie opalanią, a po jego użyciu włosy dobrze się rozczesują. Nie obciąża włosów. Do tego pięknie pachnie i chroni włosy przed promieniowaniem UV. Polecam.