Noble Health, Biotyna na włosy + krzem

Noble Health, Biotyna na włosy + krzem

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Suplement oparty jest na bazie ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów, które nadają włosom blask i wzmacniają je na całej długości. Zawiera aż osiem składników aktywnych ukierunkowanych na wzmocnienie struktury włosa. Składniki suplementu wpływają na poprawę kondycji i wyglądu od cebulek aż po same końce. Suplement diety zawiera m. in. biotynę, skrzyp polny, pędy
bambusa, cynk oraz selen.

Biotyna, cynk i selen pomagają zachować zdrowe włosy. Cynk wspomaga naturalną gęstość włosów. Biotyna i selen wspomagają naturalność gęstość i grubość włosów. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. Wpływa na kolor i blask włosów. Skrzyp polny wspomaga utrzymanie prawidłowej kondycji skóry, włosów i paznokci. Pędy bambusa w tym krzem naturalnego pochodzenia. Suplement rekomendowany dla osób chcących poprawić kondycję włosów i wzmocnić je na całej długości. Polecany szczególnie osobom z osłabionymi włosami, mającymi tendencję do wypadania i łamania się oraz narażonymi na osłabienie spowodowane czynnikami zewnętrznymi, w tym czesaniem i modelowaniem.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki preparatu.

Zalecane spożycie: 1 tabletki dziennie najlepiej rano, popić szklanką wody.

Działanie
Na paznokcie, Na włosy, Na skórę
Uzupełniające poziom witamin i minerałów, Przyspieszające wzrost włosów, Przeciw wypadaniu włosów
Tabletki

Skuteczność:

Całkiem nieźle się spisał

Stosuję te tabletki codziennie od dwóch miesięcy. Zauważyłam, że nie tylko włosy nieco szybciej rosną i mam więcej baby hairs, ale także poprawiła się kondycja moich paznokci - są twardsze, mocniejsze i również rosną szybciej. Polecam ten suplement - jest skuteczny, niedrogi i łatwo dostępny w większości aptek i drogerii.

• Skuteczność: 2

Taki sobie

Suplement nie wpłynął na wypadanie włosów ani na ich strukturę (przy czym dodam, że mam zniszczonych włosów, jednak lekko przesuszone).
Natomiast nieco przyspieszył ich porost zapewne za sprawą i biotyny, więc jakoś zadziałał.

Włosy przestały wypadać

Zacznę od tego, że bardzo sobie cenię suplementy Noble Health. Tę biotynę z krzemem używałam w zeszłym roku, kiedy miałam wielki problem z włosami. Najprawdopodobniej z powodu braku witamin włosy zaczęły mi bardzo mocno wypadać. Nie pomagała biotyna znanej firmy, a ponieważ z Noble Health używam kolagenu i koktajli, postanowiłam spróbować tego suplementu. Już w połowie opakowania wypadanie widocznie zwolniło i zaczęły pojawiać się baby hair. Myślę, że to zasługa połączenie biotyny z krzemem. Uważam, że to jeden z lepszych suplementów wzmacniających włosy.

Jestem zadowolona

Suplement diety Biotyna na włosy+krzem marki Noble Healt ma za zadanie pomóc w utrzymaniu dobrej kondycji włosów.
W składzie oprócz biotyny i krzemu znajdziemy tu miedź i skrzyp polny. Te wszystkie składniki pomagają zachować zdrowie włosy, wspomagają wzrost włosa i sprawiają że są one pełne blasku.
W opakowaniu jest 40 pastylek i zalecane spożycie to 1 tabletka dziennie.
Jestem bardzo zadowolona z produktu. Włosy są w lepszej kondycji, są bardziej błyszczące i mniej wypadają.
Zauważyłam też że szybciej rosną, lepiej się układają i mniej rozdwajają.

Widoczne efekty

Stosowałam już trochę suplementów na włosy i ciągle wracam do tego. Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę ewidentnie widać efekty stosowania. Włosy przestają wypadać a także wygląd skóry się poprawia. Pierwsze efekty można zobaczyć po około 1,5- 2 tygodniach. A po pierwszym opakowaniu widać mnóstwo nowych baby hair, a także moje włosy zyskały na długości jestem bardzo zadowolona^^. Tabletki są średniej wielkości więc nie każdy lubi, ale da sie połknąć. Skład też bardzo dobry biotyna, skrzyp polny i krzem, czego chcieć więcej.

Mega zadowolona

Stosuje kuracje już ponad miesiąc!
Jestem mega zadowolona.
Włosy mniej wypadajà i wyglądają na zdrowe i piękne.
Jedna z lepszych kuracji jakie stosowałam.

To działa!

Przyznam szczerze, że nie jestem wielką miłośniczką łykania witamin czy suplementów, a wszelkie dobro wolę czerpać z pożywienia. Chociaż ułożenie odpowiednio zbilansowanego menu do łatwych zadań nie należy.

Od kilku lat, zwłaszcza po ciąży i okresie karmienia piersią, moje włosy podupadły na zdrowiu. Staram się je odpowiednio pielęgnować, ale widocznie taki ich urok. Albo czas się porządnie przebadać...

Już ładnych kilka lat nie przyjmowałam żadnego suplementu, bo jak pamiętam wcześniej łykane spektakularnych efektów nie przynosiły. Te dorwałam w Biedrze i jakoś tak mnie podkusiły.

Ciężko bywa u mnie w kwestii systematyczności, ale w tym przypadku się zawzięłam. Przyjmowałam 1 tabletkę dziennie. Nie zawsze udawało mi się to rano przed posiłkiem, jak zaleca producent.

Tabletka ma okrągły kształt i nie jest wybitnie duża. Ja nie miałam problemu z jej połknięciem, a bywa, że te większe potrafią mi się w połowie rozpuścić w przełyku. Ta leci, jak po maśle. Nie zaobserowałam również żadnych niedogodności żołądkowo-jelitowych.
Ma szaro-beżowy kolor i nie jest pokryta żadną powłoką ułatwiającą połknięcie. Pachnie i smakuje, jak większość tego typu suplementów ze skrzypem polnym.

Aktualnie jestem w połowie drugiego już opakowania i widzę efekty głównie w ilości baby hair. Jest ich całe mnóstwo. W końcu udało mi się zasłonić delikatne zakola, a nowe włosy mają już ok. 3 cm długości, są grubsze i mocniejsze. Bardzo mnie ten efekt zadowala.

Jeśli chodzi o zmniejszenie wypadania, to zmian nie zaobserwowałam, ale tutaj muszę przyznać, że nie miałam z tym wielkich problemów. Jakaś część włosów wypaść musi i u mnie mieści się to w granicach normy. No, może minimalnie ta ilość się zmniejszyła.

Włosy zazwyczaj rosną mi szybko, a że je farbuję, to nie czuję potrzeby dodatkowo zwiększać ich przyrostu. W tej kwestii tabletki również wiele nie zmieniły. Aczkolwiek do fryzjera wypadałoby się już wybrać.

Co do wzmocnienia na całej długości... Naprawdę jest jeszcze ktoś, kto w to wierzy? Zniszczone, rozdwojone i połamane włosy należy ściąć, bo nic ich już nie zreperuje. Jedynie możemy pomóc wzmocnić te nowo rosnące i widzę, że tytułowy preparat z tego zadania się wywiązuje.

Mnie zależało głównie na zagęszczeniu i wzmocnieniu nowych włosów, i to się udało dzięki Noble Health, stąd moja wysoka nota dla tego suplementu.

Ja kupiłam go w Biedronce za około 12 zł za 30 tabletek w opakowaniu, a widzę, że tutaj na Wizażu jest inna cena i ilość. Może to jakaś seria wydana tylko dla Biedronki, nie wiem. Opakowanie jest identyczne.
Cena jest bardzo korzystna, więc polecam kupić i spróbować.
Ja na razie skończe drugie opakowanie i zrobie przerwę, a później czas pokaże.