Seboradin, Niger, Szampon - kuracja do włosów przetłuszczających się i skłonnych do wypadania (nowa wersja)

Doskonale myje włosy, zapobiega ich przetłuszczaniu się, a jednocześnie bardzo korzystnie wpływa na skórę głowy, regulując pracę gruczołów skórnych. Badania dermatologiczne wykazały korzystny wpływ stosowania szamponu Seboradin Niger przy leczeniu łuszczycy skóry głowy. Szampon oprócz delikatnie działających substancji myjących zawiera zestaw ośmiu ziół oraz wyciąg z czarnej rzodkwi bogaty w witaminy i mikroelementy.
Wskazania: polecany dla osób z włosami skłonnymi do przetłuszczania się, łysiejących a także dla osób skarżących się na łupież i świąd skóry głowy. Wspomaga leczenie łuszczycy.
Stosowany systematycznie z Balsamem i Lotionem daje doskonałe efekty u osób mających problemy z włosami i skórą głowy.
Efekty: stosowany systematycznie zmniejsza łojotok, pobudza odrastanie włosów i wzmacnia ich cebulki, działa przeciwzapalnie i przeciwłupieżowo, wspomaga leczenie łuszczycy.

łagodzące, przeciwłupieżowe, oczyszczające
zapachowa
Skóra głowy
problemowa, przetłuszczająca się
do włosów wypadających, do włosów przetłuszczających się

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Zdecydowanie mniejsze przetłuszczanie

Przez przypadek trafiłam na ten szampon w aptece, poleciła mi go dermokonsultantka. Używam go już prawie trzeci miesiąc. Aczkolwiek zauważyłam, że włosy przetłuszczały się mniej już po kilku myciach. Kiedyś musiałam myć włosy codziennie, teraz spokojnie wytrzymują dwa dni, a czasami i trzeciego nie jest tak źle. Kiedyś stosowałam typowo naturalne szampony, które niestety nie domywały mojej skóry głowy.

Zadowolona

Mam włosy przetłuszczające się, które przez bardzo długi czas musiałam myć codziennie. Dodatkowo często towarzyszył mi łupież i świąd skóry. Odkąd zaczęłam używać szamponu Niger wraz z ampułkami Niger (od miesiąca), mój problem znacząco się zmniejszył. Włosy myję teraz co drugi dzień, skóra głowy mnie nie swędzi, włosy stały się też mocniejsze i mniej wypadają. Jak najbardziej POLECAM!

średni

Dość wysoka cena jak na małe opakowanie. Przezroczysta butelka, przez co plusem jest to że widać ile zostało produktu w butelce. Niestety w trakcie stosowania włosy są strasznie szorstkie w dotyku, po żadnym szamponie tego nie miałam. Zapach....ehhhh coś co mnie strasznie zniechęca do stosowania. Z wielkim obrzydzeniem do zapachu zużyłam i cieszyłam się że już skończyłam opakowanie-masakra. Cała łazienka śmierdzi przez dobre pół godziny po myciu włosów. Efekty nie specjalnie zauważalne, może to spowodowane tym, że użyłam tylko 1 butelkę szamponu, ale wiem że więcej nie kupię.

Fajny i nadal są efekty

Mam problematyczne włosy od zawsze. Szampon pomógł mi w kwestii przetłuszczania się oraz zmniejszył ilość wypadających włosów. Zapach ma okrutny, nie potrafię go nawet do niczego porównać ???????? średnio wydajny. Po zużyciu całego opakowania nie kupiłam już kolejnego A efekty widzę nadal. Nie są takie jak zaraz po szamponu ale są i to jest świetne. Polecam zdeydowanie !

Leczniczy szampon

Stosowałam wraz z lotionem. Zauważyłam polepszenie kondycji włosów, są mocniejsze i mniej wypadają. Co do przetłuszczania- spodziewałam się lepszych efektów, ale może za krótko go używam.

Bardzo skuteczny

Nie wiem, czy to ze mną jest jakiś problem, czy na wszystkich nie działają szampony. Naprawdę długo szukałam szamponu, który będzie wydajny i jakoś moim włoskom pomoże. Wiem, że wielu osobom przeszkadza zapach, ale gdy już się do niego przyzwyczaimy, staje się on ulubieńcem i bardzo pomocnym produktem.

Ujdzie w tłoku

Szampn to taka średnia półka w sumie - z jednej strony wlosy są po nim bardzo fajnie miekkie, z drugiej pieni sie okrutnie źle i jest mało wydajny. Do tego sam efekt nieprzetłuszczonych włosów utrzymuje sie dosć którko, bo na nastepny dzien już w wiekszosci znika. Zgodnie z obietnicą producenta zauważalnie zmniejsza ilosc wypadajacych wlosow, co jest ogromnym plusem.

Pomaga :)

Szampon poleciła mi koleżanka, a mam zarówno problem z wypadaniem włosów, jak i swędzącą skórą głowy i przetłuszczaniem się jej u nasady. Szampon ma ziołowy zapach, mi osobiście on nie przeszkadza, ale jest dość intensywny podczas mycia. Po wysuszeniu włosów całkowicie się ulatnia. Szampon dobrze się pieni, łatwo spłukuje, jest dość wydajny. Mam wrażenie, że nie zapobiega wypadaniu włosów, ale za to wspomaga wzrost nowych - pojawiło się sporo tzw. baby hair. Skóra głowy również mniej się przetłuszcza, włosy wyglądają świeżo i zdrowo. Jedyne w czym mi nie pomógł, to swędzenie skóry głowy, które jak było, tak jest, chociaż już w mniejszym niż uprzednio stopniu. Ogólnie jestem zadowolona z tego szamponu, faktycznie działa tak jak powinien.

Jest ok, ale nie daje spektakularnych efektów

Szampon kupiłam w poszukiwaniu idealnego produktu do problematycznej skóry głowy - ŁZS. Poleciła mi go pani w aptece, dlatego się na niego skusiłam.
Zalety:
+nie podrażnia skóry głowy
+dobrze oczyszcza
+dobrze się pieni
+konsystencja
+jest wydajny
+działa, jednak nie są to spektakularne efekty
+opakowanie, jest solidne i ma wygodny dozownik
+cena
+jest również dostępny w drogeriach
Wady:
-zapach, który na szczęście nie jest wyczuwalny po wysuszeniu

Skuteczny

Dość dobry szampon na wypadanie włosów. Doskonale się pieni i dobrze myje włosy, odświeża skórę głowy. Jest bardzo wydajny przez to że jego formuła jest bardzo skoncentrowana. Butelka jest solidna i trwała. Wadą dla mnie jest alkohol w składzie i to, że ma brzydki, ziołowy zapach.

niespecjalny

to bardzo mocny szampon. oczyszcza do efektu skrzypienia. zbyt mocny jak na regularne stosowanie, włosy są po nim troszkę suche, sztywne i nieładnie się układają. można by to przecierpieć w ramach tymczasowej kuracji na wypadanie...gdyby tylko naprawdę tak działał. u mnie nic nie pomógł. kupiłam go kiedy zaczęłam gubić więcej włosów niż zwykle, ale ten szampon nie zrobił z tym nic. przetłuszczania też nie ogranicza na dłuższą metę, tyle że dobrze domywa włosy. jednak kosztuje zdecydowanie za dużo na szampon który tylko mocno oczyszcza i który można użyć raz na jakiś czas, a nawet nie jest wydajny. plus zapach jest brzydki i męczący, po myciu czuć go na całym piętrze domu jeszcze przez jakiś czas.

warto spróbować

Z powodu stresu i innych czynników bardzo zaczęły wypadac mi włosy. Zakupiłam ten szampon z balsamem i ampulkami w zestawie. Do tego biorę cynk i miedź. Tam gdzie miałam placki na głowie, zaczęły pojawiać się nowe włosy a całą kurację stosuję około 2 tyg. z czego głowy nie myje codziennie. Jakiś efekt jest choć do końca nie wiem czy to nie zasługa całej kuracji a nie tylko szamponu.