Nuxe, Creme Fraîche de Beauté Formule Light (Krem nawilżająco - matujący dla skóry mieszanej)

Zgłaszająca osoba: kasiro

Ta aromatyczno - mleczna pielęgnacja wprowadza nową jakość w pielęgnacji i przywracaniu równowagi skórze mieszanej.

Znacznie polepsza istotę sebum dzięki kompleksowi sebo-regulującemu (Sebo-Balancing Complex) zastrzeżonemu dla marki NUXE, który jest połączeniem wyjątkowych pudrów zapewniających długotrwały efekt matujący;

Pomaga skorygować drobne niedoskonałości skóry: wyciąg z nasturcji minimalizuje tworzenie się małych niedoskonałości; kwasy AHA pochodzenia roślinnego mają działanie delikatnie złuszczające (oczyszczają skórę z martwych komórek naskórka), ekstrakt z kory migdałecznika (Termnialia chebula) pomaga domknąć pory skórne;

Zapewnia optymalne nawilżenie dzięki unikalnemu połączeniu 8 różnych mleczek roślinnych.

Skład: Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, Octyldodecanol, Cyclopentasiloxane, Methyl Methacrylate Crosspolymer, CI 12-16 Alcohols, Dimethicone, Potassium Azelaoyl Diglycinate, Ceteareth-20, Jojoba Esthers, CI 77019 (Mica), Cetearyl Alcohol, Phenyl Trimethicone, Faex (Yeast Extract), Polyacrylamide, Imperata Cylindrica (Imperata Cylindrica Root Extract), Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acis, Tocopherol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Phenoxyethanol, C13-14 Isoparaffin, Dimethycone Crosspolymer, Lecithin, Malic Acid, Carbomer, Hydroxyapatite, Ethanol, Cyclohexasiloxane, Sodium Stearate, Tetrasodium EDTA, Tromethamine, Epilobium Angustifolium (Epilobium Angustifolium Extract), Citrus Amara (Bitter Orange Oil), Citrus Dulcis (Orange Oil), Daucus Carota (Carrot Seed Oil), Pinus Sylvestris (Pinus Sylvestris Oil), Laureth-7, Tropaeolum Majus (Tropaeolum Majus Extract), Zinc Oxide, PEG-8, Buthylparaben, Terminalia Chebula (Terminalia Chebula Bark Extract), Porphyridium Cruentum (Porphyridium Cruentum Extract), Helianthus Annuus (Sunflower Seed Oil), Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Glycine Soja (Soybean Oil), Camelia Kissi (Camelia Kissi Seed Oil), Cocos Nucifera (Coconut Oil), Potassium Sorbate, Prunus Dulcis (Sweet Almond Oil), Disodium EDTA, Lupinus Albus (Lupinus Albus Seed Oil), Camelia Sinensis (Camelia Sinensis Leaf Oil), Glycine Soja (Soybean Seed Extract), Pisum Sativum (Pea Extract), Prunus Dulcis (Sweet Almond Fruit Extract), Robinia Pseudacacia (Robinia Pseudacacia Flower Extract), Avena Sativia (Oat Kernel Extract), Chlorphenesin, Cocos Nucifera (Coconut Extract), Methylparaben, Tocopherol Acetate, Scelerotium Gum, Ethylhexylglycerin, Tocopherol Succinate, Ethylparaben, Propylparaben, Isobuthylparaben.

Cena: 71zł /50ml

/bw/

całkiem porządny, tylko dusi

Krem kupiłam przypadkiem, po przetestowaniu większości aptecznych i wycofaniu mojego ulubionego kremu matującego przyszła kolej na ten. Muszę przyznać, że jestem z niego zadowolona - dobrze matuje, nie wysuszając. Nawilża dobrze, ma wygodną konsystencję, bo szybko i łatwo się wsmarowuje i wchłania nie pozostawiając żadnej zbędęj i wyczuwalnej warstwy. Opakowanie wygodne i z pompką, co jest dla mnie dość istotne.
Jedyne, co mam mu do zarzucenia, to zapach - strasznie mocny i wyczuwalny jakiś czas po posmarowaniu - jakiś taki drażliwy mocno ziołowy. No i może cena, bo to tylko 30ml.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

KUPUJE KOLEJNY:)

Kremik przetestowałam na zasadzie "juz nic mi nie pomoże, a smarowac się czymś muszę" :)
Po 2-3 dniach buzia zrobiła się o wiele gładsza, małe krosty (pryszcze) poznikały. Kremik ślicznie pachnie. Używałam go na razie tylko na noc, więc nie wiem jak sprawuje się pod podkładem. Planuję używać go już na stałe, mam tylko nadzieje, że buzia się do niego nie przyzwyczai

Używam tego produktu od:pół roku

Krem kupilam po dobrych recenzjach i faktycznie sie nie zawiodlam. Moja buzka (cera mieszana z wagrami)jest nawilzona, wygladzona a co najwazniejsze problemy z niedoskonalosciami sie zmniejszyly. Skora wyglada na wypoczeta i bardzo zdrowa. Po pierwszym opakowaniu, kupilam inny krem (Vichy Normaderm) i to byl duzy blad. Wrocilam do tego kremu szybciutko :-).
Teraz uzywam go tylko na dzien a na noc jakis inny (bo lubie eksperymentowac i caly czas szukam KWC)ale mysle ze zaczne go stosowac takze na noc bo moja skora zaczyna szalec...
Generalnie, najlepszy krem do cery mieszanej jaki do tej pory mialam.

Używam tego produktu od: 6miesiecy

Najlepszy krem!

Ten krem to moje odkrycie ostatnich lat. jest idealny dla skóry mieszanej ze skłonnością do wyprysków. Doskonale matuje, nie podrażnia, jest nieinwazyjny.
Super pachnie, konsystencja gęstego jogurtu.
Po zastosowaniu zaobserwowałam efekt "skórki brzoskwini", cera wygładziła się.
Polecam szczególnie młodym dziewczynom, które nie musza jeszcze myśleć o kremach przeciwzmarszczkowych.
Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: maja 2009

dla zapachu...

Krem dobrze nawilża i względnie matuje, więc jeśli ktoś kupuje go głównie ze względu na to drugie działanie, to raczej się rozczaruje. Dla mnie wystarcza.
Za to przyjemność stosowania jest godna pochwały.Doskonała konsystencja, która szybko się wchłania pozostawiając skórę gładką oraz satynową i w końcu - zapach... Mnie ten krem uwiódł właśnie nim :-) Szkoda że jest taki ulotny...

Używam tego produktu: od miesiąca

raczej nie

To miał być produkt idealnie dobrany do moich potrzeb. Okazał się kolejna niespełnioną obietnicą.
Na stronie producenta podane jest, ze jest to produkt do stosowania na dzień, ponoć idealny pod makijaż. Nic bardziej mylnego.
Niby matowi, ale jest to krótkotrwały efekt. Kupiłam go latem i oczekiwałam, że skoro zachwyca się nim tyle osób, to będzie dobry.
Mam wrażenie, że przesusza policzki, już o nosie - choć z natury tłusty - nie wspominając. Jakieś tam pudry niby ma, nie wiem co jeszcze, taki naturalny… I po co mi to było, skoro uczulenia dostałam? :(
A makijaż spłyną mimo, że ten sam podkład stosowałam przy innym kremie i było idealnie.

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: troszkę jednego

Swietny nawilzacz:)

Moim zdaniem ten krem nie matuje. On nawilza tak mocno, ze skora mieszana nie potrzebuje juz wytwarzac dodatkowej ilosci sebum:) Od kiedy go uzywam( a bedzie juz ok 3 miesiecy) moja strefa T przestala sie blyszczec prawie calkowicie. Sprawdzil sie tez na skorze wysuszonej kwasami. Do tego jak dla mnie pieknie pachnie:) Wydajny

Używam tego produktu od:ok 3 m-ce

krem z mąką...

Kremik jest bardzo wydajny, nakładam go zwykle na noc (bo na dzień mam filtry). Przy małej ilosci jest w porządku, ale gdy odrobinę więcej się go nałoży i gdy wyschnie po przetarciu ręką wychodzi z niego jakby... mąką :D efekt jakby za dużo nałożonej mąki, a co za tym idzie- bieli strasznie.
Rano buźka jest wygładzona, jędrniejsza :-O, generalnie kondycja skóry poprawiła się o jakies 50%. Nie jest zaczerwieniona (a mam dosc blado-różową skórę).

Posiada podobno kwasy AHA - miałam problem ze znalezieniem informacji ILE % tych kwasów jest... Do teraz nie mam pojęcia, nie mogę się tego doszukać ( skład nie wiele mi mów, nie ma tej informacji również na stronie @ nuxe).
Ogólnie dobry ale w małych ilosciach i raczej do cery typowo mieszanej- z tłustą sobie nie poradzi. za mały kaliber:D

Używam tego produktu od: 2 mies.

A dla mnie bomba!

Lubię ten krem. Stosuję go na noc, zamiennie z czymś silniejszym. Wraz z serią Calma Ziaji pomógł mi w problemach z cerą. Nie zapycha, szybko się wchłania. Nie nawilża jakoś spektakularnie, ale wystarczająco, by moja cera się nie łuszczyła. Minusem jest to, że mógłby być trochę tańszy.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

totalna klapa

Oj na mojej mieszanej cerze z okresowymi skłonnościami do przetłuszczania nie sprawdził się. Zaraz po jego nałożeniu błyszczałam się. Nie odczułam też efektu nawilżania.
Zapach nijaki, dla mojego nosa brzydki, konsystencja w porządku, wydajność również. Używałam z przerwami i w końcu mocno zwiedziona i zrezygnowana oddałam siostrze.
Jako krem matujący TOTALNA KLAPA.

Używam tego produktu: rok

prawie jestem zadowolona ;)

Wg opisu producenta, krem ma mocno nawilżać. Przy mojej cerze mieszanej (w końcu dla takiej został stworzony), muszę wsmarować krem dwukrotnie lub zastosować jednorazowo większą ilość. Niestety odbija się to negatywnie na wydajności produktu.
Zapach jest dość intensywny, ale ulotny, przez co nie można uznac go za drażniący. Nie uczula.
Szybko (może aż za szybko), się wchłania, pozostawia cerę matową. Bardzo dobrze nadaje się pod makijaż...Zmieniłam podkład i okazuje się, że nie pod każdy make up się nadaje :(
Jednak dla mnie to krem na lato, jesli brać pod uwagę konsystencję. Ale co latem zrobić z kremem bez filtrów?
Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku...Używam tego produktu od: 4-5 tygodni

fanka

Mam wersje bogatą tego kremu i tą lekką, formuła kremu jest w sam raz na dzień zwłaszcza na upalne dni, szybko się wchłania i fajnie matuje. Lubię wersje bogatą na noc a tą używam pod podkład, idealna baza wygładza i matuje.. a przy tym odczuwam przyjemność stosowania bo pachnie olejkami kwiatowymi. Jeśli chodzi o kremy matujące to duży plus bo nie wysusza co jest dość charakterystyczne dla innych tego typu.. polecam! nie bez powodu marką nuxe zachwycają się gwiazdy..
skóra miła i wygładzona, no i do tego nie świeci się.. minusik za brak filtrów ale wszystko poza tym super!!

Używam tego produktu od:2miesięcy