Nu Skin, Living, Cocoa Butter Lotion (Balsam z masłem kakaowym)

Nu Skin, Living, Cocoa Butter Lotion (Balsam z masłem kakaowym)

Delikatny, nawilżający balsam do ciała przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Nowa firmowa formuła to optymalna zawartość masła kakaowego.
Balsam zawiera:
- masło kakaowe - doskonały środek pielęgnacyjny dla skór wrażliwych, suchych i skłonnych do podrażnień,
- witaminy A, C i E - zapewniają utrzymanie jędrności i elastyczności skóry, poprawiają jej mikrocyrkulację, zapobiegają wiotczeniu, chronią ją przed przedwczesnym starzeniem, a także szkodliwym wpływem promieni UV,
- olejek eteryczny ylang - ylang - posiada właściwości kojące, antydepresyjne, relaksujące, uważany jest za naturalny afrodyzjak,
- olej sojowy - jeden z najwartościowszych olei, odbudowuje barierę lipidową (tłuszczową) naskórka, zmiękcza go i nawilża, spowalnia tym samym proces starzenia się skóry i zapewnia jej prawidłową elastyczność, jędrność i gładkość.

Cena: 23,50zł / 250ml
/mg/

Dziala:)

Zaczne od tego,ze jezeli ktos szuka walorow zapachowych to bedzie zawiedziony poniewaz baslam ma zapach apteczny ale....jego dzialanie wynagradza stosowanie.
Swietnie wywiazuje sie z nawilzenia i odzywienia skory,szybko sie wchlania i nie zostawia tlustej warstwy na skorze,co jest duzym atutem dla mnie szczegolnie kiedy rano tuz po prysznicu potrzebuje balsamu.
Efekt nawilzenia utrzymuje sie na skorze dosc dlugo,regularne stosowanie pozwala na to,by zapomniec o suchej skorze:)

Pomimo relacji cena/pojemnosc balsam jest naprawde wydajny,konsystencja wydaje sie tresciwa ale wystraczy niewielka ilosc by poczuc roznice tuz po uzyciu.
Jestem zadowolona z jego dzialania i na pewno kupie go ponownie tymbardziej,ze przed nami okres zimowy i kaloryferowy;)

Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego