Cien, Pianka do mycia rąk (różne rodzaje)

Cien, Pianka do mycia rąk (różne rodzaje)

Kategoria
Marka

Niepowtarzalnie lekka i puszysta pianka do mycia rąk idealna do codziennej pielęgnacji rozpieszcza zmysły zapachem,pozostawiając skórę świeżą i wygładzoną.Puszysta pianka do mycia rąk wzbogacona została doskonałym połączeniem naturalnych ekstraktów oraz składnika nadającego skórze miękkość i elastyczność.Zapewnij swojej skórze odpowiednią higienę z niezapomnianym aromatem.Produkt przebadany dermatologicznie.
Wersje zapachowe:
Kusząca wanilia,
Soczyste Mango,
Złocista morela i lilia wodna.

normalna
nawilżające
zapachowa
z pompką
lekkie

Niska cena, mega wydajność i niesamowity zapach....

Płyny do mycia rąk z Lidla są świetne,wydajne i choć wysoko w składzie ma środek myjący SLS to nie podrażnia ani nie wysusza rąk, ja najczęściej sięgam po kuszącą wanilię.
Pianka zamknięta jest w butelce z pompką która dobrze pracuje i się nie zacina.
Konsystencja jest bardzo lekka i puszysta, każdy zapach jaki wybierzemy jest śliczny i niepowtarzalny i dość długo utrzymuje się na dłoniach.
Produkt 300 ml jest dość wydajny i starcza na długo.

Mega przyjemna.

Ja mam wersję "szlachetny migdał" i jestem zakochana w tym zapachu, Utrzymuje się na długo po wysuszeniu dłoni.
Pianka jest bardzo puszysta, a przy tym kremowa, dzięki czemu nie znika od razu z rąk a daje się nią pracować - możliwość dokładnego oczyszczenia.
Skóra jest miękka, wydaje się być nawilżona, choć ja z moją mega suchą skórą i tak dalej aplikuję krem.
Tania, wydajna, dostępna pewnie w każdym Lidlu, bardzo polecam przetestować. :)

Pianka do mycia rąk

Stosuje od kilku miesięcy rozne zapachy pianek do mycia rąk z Cien i moimi ulubionymi sa sliwka, wisnia, mango. Waniliowa i migdalowa pianka nie przypadla mi do gustu jesli chodzi o zapach, jest duszący. Pianki sa bardzo wydajne, mala ilosc dobrze sie pieni i domywa ręce, nie wysuszajac ich przy tym mimo silnego deteregentu w składzie. Nadaje sie tez do mycia ciala, ale na pewno zbyt mocna do twarzy. Opakowanie plastikowe z pompka, ktora dobrze dozuje, pieni i działa sprawnie. "Owocowe" i kolorowe etykiety przyciągają wzrok i kuszą by je kupic.

Uwielbiam

Uwielbiam produkty w piance i często po nie sięgam. Nie mogłam więc nie wypróbować tego mydła. Kupiłam od razu wszystkie rodzaje i śmiało mogę polecić każdy z nich. Wszystkie mają piękne, kwiatowe zapachy.

Piankę łatwo się dozuje. Mydło nie wysusza rąk, co często zdarza się przy tak tanich produktach. Niska cena to też wielki atut. Na pewno sięgnę po nie jeszcze nie raz.

Bardzo ładne zapachy - wanilią i migdał

Pianka kupiona w Lidlu za 3,99 zł. Mam wersję waniliową. Wszystkie trzy rodzaje, które są dostępne w moim Lidlu mają bardzo urocze opakowania, także to żółte z motywem kwiatów wanilii bardzo mi się podoba. Ładnie wygląda w łazience :-)

Zapach cudowny, bardzo lubię aromat wanilii wszędzie. Aż chce się zjeść :-) Pianka ma bardzo fajną, delikatną, przyjemną konsystencję, taka kremowa i lekka. Dobrze się nią myję ręce, lepiej niż mydłami w płynie, za którymi nie przepadam i zawsze używam mydeł w kostce.

Niestety ma sles w składzie, a wolę produkty bez mocnych detergentów (moje ulubione to szare mydło i inne w miarę delikatne). Skóra jest miękka po umyciu, ale nie wiem jak się sprawdzi przy dłuższym stosowaniu, bo dopiero kupiłam, ale też nie będę używać jej przy każdym myciu, a tylko czasem, zamiennie z mydłem w kostce. Ciekawe jak z wydajnością, boję się że może się skończyć bardzo szybko.

Edit: pianka sprawdziła się dobrze, dłonie po jej użyciu naprawdę wydają się być nawilżone i pięknie pachną. Nie podrażnia, nie wysusza na dłuższą metę. Była u nas przez miesiąc na 4 osoby w domu, tyle, że była używana zamiennie z innymi produktami, sama używałam jej z 3-5 razy dziennie, a nie przy każdym myciu rąk, bo używam też mydeł w kostce. Wydajność więc wydaje się całkiem dobra, chociaż nie wiem jak często używała jej reszta osób. Mogłabym lepiej ocenić używając jej sama, więc nie określę jednoznacznie, a i nie widać też na bieżąco stopnia użycia, bo opakowanie nie jest przezroczyste.

Edit 1. Teraz używam pianki śliwkowej i też ma ładny, wyrazisty zapach, chociaż moim faworytem jest wanilia. Opakowanie również urocze i miłe dla oka, bardzo lubię kolor fioletowy, ale z drugiej strony bardziej podobała mi się grafiką kwiatów wanilii, bo wolę motyw kwiatów niż owoców :D

Edit 2. Teraz mam migdałową (tamta coś szybko się skończyła) i zapach ma bardzo wyrazisty, mocno odwzorowany migdał, więc dla miłośników tego zapachu będzie bomba. Ja użyję, ale nie powiem, żebym była fanką takiego zapachu, no ale jednak zły nie jest. Używałam też wiśniowej, ale niestety ta w ogóle mi się nie podoba, po prostu nie lubię zapachu wiśni w niczym.

Kooochaaaammm.... do mycia twarzy :-)

Kupiłam piankę w Lidlu, w celu mycia nią rąk, bo taka jest sugestia producenta. Ale...skończyła mi się pianka do mycia twarzy, pod ręką miałam ten produkt i pomyślałam, zaryzykuję. I dobrze, że to zrobiłam, bo stwierdzam że jest lepsza od mojej poprzedniej pianki, która była dedykowana do twarzy. Pianka jest gęsta, puszysta, leciutka. Pachnie cudownie, ja mam wersję o zapachu śliwki. Piankę nakładam na szczoteczkę soniczną, jedna pompka wystarczy mi by umyć twarz. Pieni się dobrze, ładnie myje. Po myciu daje lekki efekt ściągnięcia, ale lubię to uczucie, mam wrażenie że solidnie umyłam skórę twarzy. Pianka zawiera glicerynę, wyobraziłam sobie że skóra będzie tłustawa po użyciu, ale wręcz przeciwnie. Nie mam jej nic do zarzucenia, nadaje się do tego celu, który jej wyznaczyłam, czyli oczyszczania twarzy.

Jeśli chodzi o mycie dłoni, to również jest okej. Choć zdecydowanie wolę myć nią twarz, niż dłonie. Przypadkowe odkrycie okazało się strzałem w dziesiątkę.

fajny

mydło jest fajne, wydajne, tanie, Świetnie radzi sobie z oczyszczaniem rąk oraz delikatnie je nawilża. Jedyny minus przy piankach to wydajność - produkt starcza na zupełnie krócej niż standardowe mydełko w płynie. pięknie pachnie

Ciekawy produkt

Szukał alternatywy dla mydła w płynie i podczas zakupów w Lidlu natrafiłam na ten produkt. Uważam że jest cudowny za dobrą cene. Ręce są po nim dobrze oczyszczone, nie są wysuszone jak po tradycyjnym mydle czy myślę w płynie. Polecam!!

Tania i dobra

Polecam używać w kuchni albo łazience. Pięknie pachną i kosztują niewiele. Nie wysusza rąk. Można kupić za grosze. Plusem jest skład nie wiem xzy ktoś zwrócił uwagę. Jest bardzo wydajny.

całkiem, całkiem do rąk

Mój mąż robiąc zakupy na początku pandemii (jak wszystkiego zaczynało brakować) kupił kilka opakowań tego mydła w piance (o różnych zapachach). Trochę kręciłam nosem, bo w sprawach doboru kosmetyków w domu rządzę ja. Ale jak już zaczęły być używane jako mydła do rąk do kuchni ku mojemu zaskoczeniu okazały się bardzo dobre. Pianka myje delikatnie, ale skutecznie. Nie ma żadnego drażniącego zapachu. Nie podrażnia skóry. Nie wysusza nadmiernie.

Wygodne opakowanie z pompką, która daje tyle mydła ile trzeba.

Świetny produkt

Kupiłam piankę do mycia rąk marki Cien w Lidlu. Jestem tym produktem zachwycona- zapach to wiśniowa fiesta. Kosmetyk prześliczne pachnie i utrzymuje się na dłoniach. Poza tym jest bardzo wydajny i szata graficzna opakowania jest miła dla oka. Kolejnym plusem jest cena, która jest bardzo niska.

fajny :)

Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam niesamowitym zapachem tych mydeł! Cena niska, fajnie się pieni - dzieci zachwycone! dobrze myje ręce, nie wysusza i nie podrażnia. Cena niska, bardzo wydajny i opakowanie bardzo wygodne :)