Diadem, Szafir, Eyeliner Waterproof

Diadem, Szafir, Eyeliner Waterproof

Kredki do oczu Szafir występują w 15 odcieniach. Wodoodporne, aplikacja jest łatwa dzięki miękkości i delikatności rysika. Wykonane z drewna cedrowego przez renomowaną firmę niemiecką.

wodoodporna

Świetna

Byłam bardzo zaskoczona, że za taką cenę można dostać naprawdę dobrą kredkę... wcześniej używałam bourjois i rimmel, ale tę uważam za wyjątkowo godną polecenia. Miękkość jest po prostu idealna, nie za miękka, nie za twarda - świetnie się nakłada, nie ma mowy o łamaniu się, kruszeniu czy o drzazgach z drewienka. Myślę, że czerń mogłaby być głębsza, ale generalnie kredka jest wyjątkowo dobra

Używam tego produktu od:3 mies.

dobry produkt za grosze :)

Jak dla mnie kredka jest wystarczająco dobra. Nie należy do specjalnie miękkich, ale można nią bez problemu obrysować kontur oka. Nie łamie się przy temperowaniu i nie trzeba też jej specjalnie często ostrzyć więc wystarcza na dosyć długo :). Do wodoodporności jej trochę brakuje, ale przy moich tłustych powiekach i tak trzyma się długo w nienaruszonym stanie. Mniej więcej od 6 rano do 17-19, w zależności od temperatury w jakiej przebywam. Dodatkowy atut to cena i duża gama kolorów. Używam od kilku ładnych lat i jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: już nie pamiętam :)

świetna

To rewelacyjna kredka, za grosze, a na dodatek starcza na jedną drugą mojego 23 letniego życia ;) Kiedyś złamała mi się w połowie i od tej pory mam dwie sztuki, do torebki i do kosmetyczki (bo nowa jest dość długa). Nie rozmazuje się, trzyma się cały dzień, daje ładny głęboki czarny kolor i jak podkreśliłam wystarcza na kilka lat codziennego używania do obrysowania oka.

Używam tego produktu od:wielu lat

Idealna!!!

Plusy:
- wydajna
- tania
- trwała
- nie łamie się przy temperowaniu
- estetycznie wykonana
- wygodna w użyciu
- twardość idealna do robienia kresek na powiece jak i "w środku oka" (nie za twarda, nie za miękka)
- łatwa przy demakijażu

Minus:
- ciężko dostępna

Kredki tej firmy używam od 7 lat, w tym czasie kupiłam jedną brązową i o 2 sztuki czarnej. Ostatnio kupiłam czarną na początku 2005 roku, używam jej praktycznie codziennie (jedynie kilka dni w roku nie używam jej kiedy nigdzie nie wychodzę z domu i nie robie makijażu), więc wniosek z tego taki, że jest wydajna, bo prawie po 3 latach od kupna mam jeszcze mały jej kawałek i powoli muszę rozpocząć poszukiwania nowej na mieście, bo ciężko ją dostać.Używam tego produktu od: 7 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 czarne i 1 brązową

Fajna kredka... i ten kolor + EDIT i piąta gwiazdka!

Miła pani w drogerii, zapytana o dobrą, niedrogą kredkę w kolorze innym, niż czarny, od razu poleciła Szafir. Prawdę mówiąc nigdy wcześniej nie słyszałam o tej marce. Zaryzykowałam i kupiłam kredkę nr 0-5 - ciemnoniebieską. Jestem zadowolona. PLUSY: opakowanie - niby zwyczajne, ale solidne, estetyczne, zawiera sporo informacji; kredka rzeczywiście jest wodoodporna - w większym stopniu, niż kredka Pierre Rene, którą również sobie chwalę; kolor - cudny, intensywny, identyczny jak w kredce marki Avon Glimmersick Eye Liner (kolor Starry Night Blue); kredka jest precyzyjna, dosyć łatwo robi się nią kreski; trwałość - kredka utrzymuje się na powiece i zachowuje intensywny kolor przez kilka godzin; połączenie jakość-cena (dobra jakość za stosunkowo niską cenę); nie podrażnia oczu, nie uczula; dobra odporność na odbijanie i ścieranie się. MINUSY: twardość - jak dla mnie kredka Szafir jest ciut za twarda i - przez to - nieco mniej "przyjazna" niż np. kredka Pierre Rene (tamtą łatwiej mi się maluje oczy); dostępność. PODSUMOWUJĄC: chętnie sprawię sobie kiedyś czarną wersję tej kredki. Bardzo przypomina mi kredkę z Avonu, tylko tamta była bardzo łamliwa i nietrwała, a ta nie ma tych wad. Polecam i daję 4*.

EDIT: Zapomniałam o Diademie na długo, nawet myślałam, że może tych kredek już nie ma w sprzedaży. Ostatnio jestem w pewnej drogerii i patrzę "o, przecież ja tą firmę znam". Wzięłam czarną, oczywiście wersja wodoodporna. Pierwsze wrażenie złe - coś się nie chciała rozpisać, myślałam, już że nic z tego. Ale chwila cierpliwości i gdy się już ją udało rozpisać, to bajka. Najtrwalsza kredka do oczu, jaką miałam. Cały wieczór bez rozmazania się, bez smug, bez znikania koloru. SUPER!!!

Używam tego produktu od: znowu niedawna - inny kolor
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego (czerń)

Świetna

Kocham tą kredkę. Jest po prostu I D E A L N A.
1. Łatwo się nią maluje, jest miękka, można łatwo bez pocierania namalować nawet b. cienką kreskę
2. Nie łamie się przy temperowaniu
3. NIE ROZMAZUJE SIĘ (dot. samoistnego rozmazywania się w ciągu dnia na tłustej powiece) -w tej kwestii wszystkie inne kredki mogą się schować...
4. Ma idealny dla mnie kolor (O-15) - bardzo ciemny, chłodny brąz, prawie że czarny ale jednak brązowy, dzięki czemu wygląda naturalnie. Można bez skutku szukać takiego koloru w innych firmach, nie ma NIGDZIE
5. Kolor nie blednie i nie znika w ciągu dnia.
6. Dość dobrze się zmywa
7. Jest tania!

MINUSY:
Nie wiem gdzie ją kupić. Mam już "ogryzek" i muszę wybrać się na poszukiwania po małych drogeriach, ale warto.

Baardzo dobra

W zasadzie mogłabym powtórzyć recenzję mojej poprzedniczki . gdyż uważam tak samo!.
Kredka nie jest zaa twarda, ale nie jest też za miękka (nie rozmazuje się po kilku godzinach na powiekach). Kolor ładny , głęboki (też mam brąz) Nie blednie. kredkę łatwo również zatemperować gdyż się w trakcie nie łamie..
Na pewno kupię jeszcze nie jedną!! .. To moje KWC w świecie kredek do oczu

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

NAJLEPSZA

ZADNEJ INNEJ!

TAK, TAK TAK, (uzywam koloru czarnego)
to jest kredka bez ktorej ani rusz! Co prawda tania i dostepna na bazarkach, ale kredi z gorej polki nie dorastaja jej do piet. Bardzo latwo sie nia maluje, latwo sie ja temperuje i sama kredka nie peka wewnatrz kiedy sie ja przypadkiem upusci na podloge. Nie rozmazuje sie, trzyma sie caly dzien. Absolutny KWC i nie tylko dla mnie. Znajome, ktore ja poznaly tez uzywaja tylko jej. Wszystkie inne czarne kredki leza w koszyczku zupelnie nieuzywane. Na pewno jej nie zdradze juz...

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:okolo 5