Barry M, Nail Paint (Lakier do paznokci)

Barry M, Nail Paint (Lakier do paznokci)

Lakiery do paznokci w ponad 50 odcieniach od bieli i naturalnych beży przez nasycone ekstrawaganckie czerwienie, zielenie, błękity do czerni. Występują w wersjach matowych, perłowych jak również opalizujacych.
Wszystkie lakiery Barry M są szybko-schnące i nadają się do paznokci akrylowych.

lakiery do paznokci
szybkoschnąca

niesamowicie wytrzymały

Mam kolor Waikiki, - piękny, intensywny zielony. Groszek właściwy, taki trawiasty. Fantastycznie wygląda na paznokciach. Jedna warstwa wystarcza na pełne pokrycie płytki paznokcia. Bardzo długo się utrzymuje na paznokciach. U mnie ładnie wyglądał przez 4 dni. Bardzo dobrze się zmywa.

Swietny

Lakiery maja swietna game kolorystyczna. Kazda znajdzie kolor dla siebie. Ja mam 273 raspberry i jestem nim zauroczona. Wystarczy jedna warstwa aby kolor byl intensywny. Nie ma zadnych przejasnien. Lakier trzyma siebardzo dlugo, bo az ok 7dni. Pedzelek jest idealny do rozprowadzania bo zgrabny ale nie za maly. Cena jest rewelacyjna. Polecam

Barry M.

Mam trzy lakiery z tej firmy, z kolorów jestem zadowolona a także z Topcoat przypadł mi do gustu w 1000%. Zapach jak każdy lakier do paznokci mi nie przeszkadza, dwie warstwy na zakrycie, sciera się po trzech-czterech dniach. Jednak jak chodzi o bialy kolor, nie polecam , jest glutowaty, rozprowadza się cięzko, robią sie dziwne zacieki na paznokciu , może trafiłam na stary lakier albo jakiś wstretny gremlin go otworzył i zostawił na wyschnięcie :/

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania w trakcie użytkowania

Faktycznie - farba

Tak jak nazwa wskazuje, to prawdziwa farba do paznokci. Brzydko pachnie, dziwna konsystencja, rozlewają się bardzo na skórki. Słabe krycie, wymagają minimum dwóch warstw. Już raz nałożone, dość szybko schną i są trwałe, jednak lakier jest tak ciężki, że zdecydowanie czuć go na paznokciu (pierwszy raz miałam takie uczucie). Dziwny kosmetyk.

Używam tego produktu od: sporadycznie od dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: napoczęłam dwa

Trwały lakier w matowych kolorach

Bardzo lubię matowe lakiery do paznokci dlatego seria Barry M matte nail paint przypadła mi do gusty . Kolory które kupiłam to:
1. Cancun Turquoise
2. Waikiki Green
3. Rhossili Purple

PLUSY
Szybko schnie
nie odpryskuje ,
pomimo 2 warstw na płytce paznokcia mało wyczuwalny
fajne letnie kolory

MINUSY
bardzo płynny
pędzelek dość niewygodny
cena

ok

Lakiet Barry M charakteryzuje mała gęstość, co jest z jednej strony na plus - łatwo się rozprowadzają, w buteleczkach nie gęstnieją szybko, więc na długo starczają. Nie są przy tym zbyt rozwodnione. Krycie zależy od koloru i rodzaju lakieru. B. duży wybór kolorów i typów wykończenia. Miałam kilka, od duochrome do żelkowych i byłam zawsze zadowolona.
Minus: gęstość (ale nie można mieć wszystkiego ;P ) zwłaszcza przy żelkach szkoda, że gęstsze nie są. Drugi minus to dostepność w Polsce.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nude Duchess - śliczny piasek!

By nie przechwalić tego lakieru, schnie najgorzej spośród wszystkich piasków, jakie miałam. Minęła godzina, a ja wciąż mam wrażenie, że mam na paznokciach wilgotny, nabrokatowany beton. Nic dziwnego, naklejka rzecze: FARBA DO PAZNOKCI.
Odcień jest piękny, mocno nabrokatowany na srebrno. Mało tego, starczy jedna warstwa dla możliwego efektu, jednak wolę dwie.
Gdy Barry już wyschnie ;), trzyma się bardzo ładnie, bez startych końcówek po kąpieli. Trwałość jest na pewno lepsza niż np. w Golden Rose Galaxy. Pół gwiazdki odejmuję za schnięcie, ale smrodek znika po kilku godzinach - co nie w każdym lakierze się zdarza.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: żadne

fajne lakiery

na plus
+ wybór kolorów, paletę barw mają niesamowitą
+ żywotność, ok 3-4 dni, co u mnie jest wielkim plusem, normalnie muszę poprawiać odpryski już po paru godzinach,
+ bardzo szybko schnie
+ cena,
+dostępność,

na minus
- szczoteczka, wolę grubsze, nie lubię się bawić
- konsystencja, za rzadka, spływa z pędzelka

+/- krycie, niektórym odcieniom wystarczą 2 krycia, z niektórymi bawię się 3-4 razy

Ilość zużytych opakowań: zaczęte 8 różnych odcieni

średnie

Nie jestem do końca pewna. Używam podkładu pod lakier i topu w jednym Barry M i szczerze nie mogę powiedzieć tak ani nie.
Kryje super
Wybór kolorów ogromny
Kolory piękne (nie ma takiego wyboru nigdzie)
Schnący raczej wolno
Trzyma się ok 3 dni
Odpryski z końca paznokcia nawy po godzinie

Ilość zużytych opakowań: 3 otwarte

Nigdy wiecej

nigdy wiecej nie kupie lakierow z tej firmy. obojetnie jaka seria, obojetnie jaki kolor- dziadostwo na maxa.
jedyny plus to pieknie kolory-tylko w butelce, na paznokciach juz takie piekne nie sa.
Strasznie lejace, malo kryjace. baaardzo dlugo schna, dlatego druga warstwa wyglada koszmarnie, wszystko splywa z paznokcia. niestety zakupilam trzy kolory i bardzo zaluje, piekna papaya w buteleczce, na paznokciu jest okropnie pomaranczowa. generalnie w buteleczce widzimy piekny zywy kolor, na paznokciu wygladaja ciemniej, matowiej...
jedynie jestem zadowolona z nude, ladny kolor, trzeba porzadnie sciagnac nadmiar lakieru z pedzelka,zeby nie splywal z paznokci.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 otwarte

nie

Czy kupię ten produkt ponownie?
Niestety nieodporna jestem na pokusy, a paleta kolorystyczna tej firmy jest po prostu nadzwyczajna, dlatego pewnie sie nie oprę :/
Posiadam kilka sztuk i niestety widzę minusy;
-kiepskie krycie - jakby zbyt rzadka konsystencja, która nie pokrywa paznokcia równomiernie, rozlewa się na skórki i dość długo schnie. Nałożenie kilku warstw to nie lada wyzwanie - każda warstwa się rozlewa, nie pokrywa jak trzeba no i schnie dłuuuuugooo.
Te 1,5 gwiazdki bo:
-rzeczywiście jak już przetrwasz to malowanie (możliwe że konieczna będzie przy tym butelka pinot noir) lakier rzeczywiscie trzyma sie bez odpryskiwania kilka dni
-Ta paleta kolorów - no zawsze mnie coś skusi :o

Ilość zużytych opakowań: 3 x 10ml

Barry tak, ale nie ta seria

Posiadam 5 lakierów tej firmy: Cobalt Blue, Denim, Mint Green i dwa lakiery z serii Hi-Shine (którą serdecznie polecam). Cobalt Blue i Denim odpryskują następnego dnia. Mint Green jeszcze nie miałam okazji testować. Więcej niż 1,5 funta nie są warte, niestety... Plusem jest dobre krycie i względne schnięcie.

Ilość zużytych opakowań: 3 niedokończone